Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Tylomelánie - chov

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Plži 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Tylomelánie - chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2009 21:27 Muž llang [5] – tylomelánie krmení, chov
Ahoj, už nějaký čas chovám plže rodu tylomelánia, v současné době mám 3 druhy a u všech jsem se dočkal přírůstků. Stále mám ale problém s krmením... Četl jsem už několik rad od různých chovatelů, kde říkají, že žerou salátovku, hlávkové zelí, cuketu, papriku a dokonce i rybí maso. Bohužel moje tylomelanie si těchto surovin ani nevšimnou. Jediné co jsem zpozoroval, bylo vločkové krmivo a spirulina granule po kterých se jen tak plazí, ale nevím jestli je opravdu žerou. Pokud máte někdo nějaké zkušenosti s chovem těchto plžů a jejich jídelníčkem, přispějte prosím do tohoto fóra. Myslím, že nejen já ale i spousta dalších chovatelů, kteří se rozhodli chovat tyto krásné, nedávno objevené plže, bude ráda za jakoukoliv radu, nebo poznatek. Děkuji
Edit: Ještě jsem chtěl dodat, že jim moc chutnají kytky rodu echinodorus a jsou schopné pres noc zlikvidovat celé akvárium s těmito rostlinami

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 4240x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11062-tylomelanie-chov?od=101