Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krunýřovec jednopruhý - nákup

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Krunýřovec jednopruhý - nákup
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2009 12:49 Kralicek11 Re: FranzFritz
no jasny..jenze ja nwm jestli tu nekde mame hornbach...nekde je sezenu noo...:(
se tesim na ne...snad mi tu rasu viditelne žrát budou..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.04.2009 12:33 Muž FranzFritz [207] - TetryRe: Kralicek11
Do 112 l akvárka si jich můžeš dát i 8. Jsou opravdu malí. Na netu se píše, že dorůstají 4 cm, ale já tak velké ještě neviděl.
Je pravda, že je mají nejvíce v Hornbachu, ale osobně bych měl strach je tam kupovat. Hodně lidí si už odtamtud doneslo různé nemoci a také jim většinou otíci po přivezení za nedlouho pochcípali. Když v Hornbachu, tak jedině dát do akvárka po přísné karanténě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.04.2009 12:05 Kralicek11 Re: Kristýna
do prahy kvuli nim nepojedu:-D
no takze vic??ale mam strach kvuli rostlin pac bych chtel v budoucnu rostlinný.... :-)
takze teda treba 4??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.04.2009 11:59 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetkyRe: Kralicek11
Dva nebi tři? To stačit nebude. Já mám 5 v žšl akvu a klidně bych jich vzala další. Já nemám problém je sehnat. Kupuju je na Praze 14 Černý most v Hornbachu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2009 11:37 Kralicek11 Re: FranzFritz
no ja mam 112 takze jsem premejslel tak dva?nebo tri?no ja jsem byl v ty plaze a ono nic..meli tam prisavku thajskou...:(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.04.2009 09:05 Muž FranzFritz [207] - TetryRe: Kralicek11
Krunýřovec jednopruhý (Otocinclus affinis) žere všechny řasy, zelené, červené, u mne i černou ruduchu. Nezaznamenal jsem žádné jejich útoky na kytky. Nevím jak velké máš akvárko, ale otík je velice drobná rybka, maximálně 4 cm, pomalu roste, tkže jich do akvárka budeš potřebovat větší množství. U mne se chovají jako hejnová rybka. Žerou a pohybují se pospolu. Sem tam někdo odplave dál, ale za chvíli zase drží hejno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.04.2009 21:45 Kralicek11
potrebuju radu...chtel bych tento druh kvuli zeleny rase...anciky jsem dal pryc z toho duvodu ze mi zraly kytky...jak je to s tutim druhem a rostlinam?zere je nebo ne??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.04.2009 20:21 Muž Yirka [9126] Re: Švíco
Neodpovím, kde koupit v Plzni, ale jinak tento otík rozhodně nepatří mezi neobvyklé druhy a je většinou v lepších obchodech k dostání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.04.2009 18:26 švíco Re: Fogi
Neobvyklé druhy krunýřovců jsem viděl jen v Plaze... zkus se poptat tam. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.04.2009 15:52 Fogi – Krunýřovec jednopruhý
Zdary lidi nevíte někdo kde bych tento druh krunýřovce koupil v plzni ? Díky předem za odpovědi
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 5466x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10720-krunyrovec-jednopruhy-nakup?od=51