Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvatrhy Most

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Akvatrhy Most
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 00:07 Žena Eliška [38] Re: LopoCz
Minule tam neritiny nekdo mel, ale spolehnout se na to neda. Ja pojedu tatovi vykrast kytky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 23:48 LopoCz
Dá se na této burze pořídit i neritina zebra?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 23:40 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: chrostík
Poptám se ti, ale nebude to v okolí, někdo je ještě u Roudnice, a v Mostě by měl být taky jeden chovatel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 23:37 Chrostík Re: Jammes
V Dubí jsem byl na podzim. Manželka pana chovatele mě vyrazila, že prý zrovna nic neprodává :-( . Dají se sehnat i jinde? Poradíš mi? Potřeboval bych jenom pár mladých červenných kousků. Díky Ch.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 23:16 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: Dahak
jj znám, v Dubí je jeden, ale ryby se dají sehnat i jinde
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 23:13 Muž Dahak [425] - CichlidyRe: Chrostík
Ja jsem si pro ne jezdil vetsinou do Prahy.Jednoho chovatele jsem znal v Usti ale ten uz pokud vim to nedela.Mozna Jammes bude nekoho znat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 22:48 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: Chrostík
jak píše Dahak, ryb docela dost a slušnej výběr, ale terče asi raději přímo u chovatele, i když někdy se daj sehnat i tam pěkný
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 22:47 Chrostík Re: Dahak
Díky. Ještě bych se tě chtěl zeptat, jestli nemáš kontakt na nějakého chovatele ze severu čech. Díky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 21:15 Muž Dahak [425] - CichlidyRe: Chrostík
Burza je to vyborna spousty prodejcu vseho moznyho a pancernicky urcite sezenes ale pro tercovce si zajed radsi k nejakymu chovateli ty tam moc nebejvaj a kdyz tak nevalna kvalita.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 20:32 Chrostík
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli tu má někdo zkušenost s touto burzou. Chtěl bych se tam podívat a nevím, jestli to má cenu. Chtěl bych si tam pořídit terčovce a pancéřníky. Díky. Ch.
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 5655x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9904-akvatrhy-most?od=101