Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jak udělat strom z větve a rostliny

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Dekorace 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Jak udělat strom z větve a rostliny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.01.2009 19:28 Žena Dinamit [68] Re: agent007
rybicky.net/nadrze/3563 - tady je jedna moc krásná nádrž, kde je přesně to co hledáš. tak můžeš kontaktovat majitele, nebo něco vyčíst z deníku ;-)
Jinak já bych použila tu ricii. jenom pozor, mě se prorostla síťkou a vyplavala na hladinu. mrcha jedna tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.01.2009 19:16 Muž agent007 [47] Re: Bexi
Díky. Uvažoval jsem o přichcení Cladophory a.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.01.2009 19:11 Muž goblizek [31] Re: agent007
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku zdravím agente ahoj
na každý kořen se dobře chytá anubias(přichitíš silonem a po cca 14ti dnech už drží sám)
potom je eště dobrá hnědovka křídlatá silonem na jeden konec keramickou sponku a na druhý polystyrén a mezi to přivážeš kousky hnědovky a po nějaké době super rostlinka palec (přikládám foto)ať se ti daří ano
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.01.2009 19:02 Žena petrys [107] Re: agent007
vybereš si nějakou pěknou větev, co se bude podobat kmenu s korunou, no a pak na jednotlivé větve vlascem přichytíš riccii, jávský mech(stačí když ten mech omotáš okolo větve a upevníš vlascem, on pak za pár dní začne růst a zabalí konec větve, pak už jen můžeš stříhat a upravovat) nebo napíchneš mechovou kouli
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.01.2009 16:41 Bexi Re: agent007
kytky : jávský mech a riccie ;-) a jiné druhy mechů apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.01.2009 16:24 Muž agent007 [47] – Jak udělat strom z větve a rostliny
Jak udělat strom z větve, kořenu a rostlinky? Pište návody, vhodné dřovo, rstliny, možnosti uchycení do dna, rostlinky na větev atd...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 7604x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9415-jak-udelat-strom-z-vetve-a-rostliny?od=101