Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jak dlouho vydrží ryby bez krmiva?

 

NápovědaFórum » Krmení  

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Jak dlouho vydrží ryby bez krmiva?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2006 11:37 Vodník Re: Blue
Týden naprosto normálně, spíš 14 dnů. Já je přes dovču nekrmil a byl jsem pryř asi 9 dnů.
TO ale neplatí o masožravcích, ty by se asi požrali navzájem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2006 11:25 GAGAL Re: Blue
Dospělé a zdravé ryby v dobře zaběhlém akva.týden přečkají bez problému. Pokud jezdíš na víkend pryč, tak se nemusíš vůbec obávat. Osobně krmím obden a třídenní pauza není u mne ničím neobvyklým. Výjimku tvoří potěr a speciální druhy např. rod Nothobranchius. Kde se i dvoudenní hladovění projeví.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2006 11:01 Kača Re: Blue
Já slyšela o týdnu jako maximální době. Já jednou jela na 3 dny pryč a stresovala jsem celou dobu, protože nebyl nikdo, kdo by se postaral. Všechno bylo v pořádku. Ryby byly vyhladovělé, jedly s obrovskou chutí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2006 10:59 Blue – Jak dlouho vydrží ryby bez jídla?
Tak mám další otázku - jak dlouho vydrží rybičky bez jídla? Byli jsme na víkend na chalupě, nakrmili jsme je v pátek v poledne a v neděli jsme našli mrtvou mečovku - spáchala sebevraždu skokem z akvária - mohla zašílet hlady a skočit? hmm

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 2383x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/925-jak-dlouho-vydrzi-ryby-bez-krmiva?od=51