Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Hydrocotyle

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Sázení 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Hydrocotyle
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2009 17:12 Muž Dixon [13] - Sumci
Kupil som si tuto rastlinu,je to krasna rastlinka len neviem ci sa moze sadit jednotlivo alebo v skupinke a neviem ako sa rozmnozuje..v atlase to neni napisane :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2008 11:17 Usine Re: darka
Fotka k příspěvku Pěstuji dlouho podobnou rostlinu (možná je to to samé) je to děsný plevel. roste všude nejlépe nad hladinou a na ní. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2008 00:02 Žena darka [520] Re: many
Nemá ještě někdo zkušenosti s touto rostlinkou? Mám ji 2 košíky,takže jako plovoucí asi ne. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2008 15:00 Muž many [9] Re: darka
no já ji ani nesázím.využívám ji jako plovoucí.Nestíní příliš.Takže ji přichytím,zpravidla za rozstřikovací rampu,aby necestovala.třeba svazeček tří rostlinek a jeto.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2008 02:24 Žena darka [520] – Hydrocotyle dissecta
Prosím o radu, jak mám zasadit tuto rostlinku,zda jednotlivě nebo po skupinkách. :-O

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 2166x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9213-hydrocotyle-dissecta?od=51