Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Cabomba - problém

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Problémy s rostlinami 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Cabomba - problém
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2006 04:44 Muž tona13 [1] Re: Rendolf
Já bych vyměnil tak 80 procent vody a pak uvidíš co dál.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 23:29 Usine Re: Rendolf
Já kupuji špenátový protlak a přidávám do toho rybí file to nejlacinější. Zmrazím to a po kostičkách pak dávám do akvária. Můžeš do toho přidat i nějaké jiné krmení. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 23:22 Rendolf Re: Usine
OK, díky za radu. Ten prevent dávám jenom tak jednou za měsíc a to ještě míň než doporučenou dávku. Ten špenát zkusím. Stačí klasický mražený z obchodu? Nebo raději celý?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 23:10 Usine Re: Rendolf
Těžko radit ale ten preventin bych nedával je to poměrně silný jed a rostlinám a užitečným bakteriím to dost škodí. Začni krmit špenátem jestli to neděláš a nenechávej je tak dlouhé. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 22:50 Rendolf Re: Usine
Mečovky, Neonky, Paví očka a měchýřovka východní. No, že by ji jedli jsem nepozoroval a to jsem na ně koukal asi hodinu v kuse, vždy je to rozpadlé ráno, jako kdyby byl ten stonek rozměklý...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 22:42 Usine Re: Rendolf
Co máš za ryby? Nežerou ti je náhodou? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2006 22:36 Rendolf – Cabomba Caroliniana
Prosím o radu, začala se mi rozpadat Cabomba Caroliniana, respektive se jí oddělují stonky. Roste rychle až se mi zdá že moc cca 3cm za den, po růstu do délky asi půl metru se začne postupně rozpadat na různých místech, je to ze dne na den. Osvětlení 14hodin denně,hnojím Tetraplant a CO2, v čem může být problém? Děkuji předem, je to nádherná rostlina a nerad bych o ni přišel

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 3753x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9100-cabomba-problem?od=101