Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nově vypuštěné rybky a krmení

 

NápovědaFórum » Krmení  

Nově vypuštěné rybky a krmení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2016 23:48 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Slaviak
Počkej do zítřka, pravděpodobně se to spraví. Nic neřeš hned. Akvaristika chce trpělivost.
Jinak to vypadá na dost nevhodnou kombinaci ryb. Doporučuju pokračovat zde: rybicky.net/forum/15-zacatecnik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2016 23:36 Muž Slaviak [19] – Ryby su plache.
Ahoj. Dnes som v ustil do akvaria ostriezika purpuroveho a paru drobnych coridoras. Zvysne osadenstvo zacalo byt dost plache. Moze to byt tou novou osadkou ? Mam tam mecune,tetry ziarive,mrenky siamske a dvoch prisavnikov sietovanych. Viem ze asi sem nepatri tato otazka no nevedel som kde ju dat.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 20:08 Muž Kacoo [10] - CichlidyRe: voko
to je pravda ale zalezi jak se vystresuji a jak rychle si zvyknou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 20:03 Muž voko [9] - ŽivorodkyRe: drateník
Dneska jsem dával nové rybky a za 30 minut jsem krmil a žraly. V akvaristikách totiž mívají hladovku. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 20:01 Muž Kacoo [10] - CichlidyRe: defisa
hlavne se neboj i kdyby nezrali par dnu treba 5 tak se to srovna a nic se jim nestane ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 19:29 osiris Re: defisa
Nejlépe až druhý den
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 18:36 drateník Re: defisa
když je hodíš do akvárka a hned jim nasypeš žrádlo, tak to stejně žrát nebudou ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 15:01 Muž Sewer [99] Re: defisa
Já bych je nakrmil až druhý den ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 15:01 Žena Verča.D [3] Re: defisa
Nejlepší je po vypuštění chvilku rybky zabydlovat. Nějakou dobu budou akva poznávat a zjišťovat co kde a jak. Možná se budou trošku stresovat, ale až uvidíš, že jsou v pohodě, tak nakrm ;-) :-) Chvilku to může trvat, takže nejlepší je pozorovat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 14:55 defisa – Krmit po vypuštění?
Je dobré nově zakoupené rybky hned po vypuštění nebo kdy je vlasně poprvé nakrmit???
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2009 23:51 Muž avast [49] Re: chuanvaldes
Po nítěnkách pujdou vždycky.. A ještě tě chci upozornit.. Nedávej jim toho moc, protože na těch tvejch pár rybek stačí tak asi "mezi prsty" a nítěnky místo vloček tak jednou až dvakrát do tejdne (můžeš i víc, ale s mírou)

E: musejí pořád vypadat jako by byly trošku hladové a musejí pořád hledat "něco k sezobnutí"..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2009 22:46 Muž chuanvaldes [77] - BlackwaterRe: Mates
Ja dnes prinesl domu prvni rybicky... A kdyz jsem jim dal po 3hodinach v akvarku jidlo, pustila se do neho kazda z nich... ;-)

A kdyz jsem jim vecer dal necelou pulku male kosticky nitenek... To jste meli videt... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2009 16:26 kreten Re: Bob66
I dva týdny:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2009 15:39 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: Mates
Přežijou i kdyby nežraly týden :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2009 15:11 Mates
ja mam tetry stříkavé mam je první den a nic nežerou.Přežijou to? :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2006 12:52 Falcon-554 Re: Caleb
Vůbec se toho neboj. Dej jim trochu a uvidíš-pokud budou baštit, tak jim klidně dej co jim hrdlo ráčí. Já kdykoliv jsem přivezl Tetry ( jakýkoliv druh ), tak jsem jim dal krmení a hned se do toho pustili, jak kdyby tam byli odjakživa ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2006 00:14 Muž Horác [3942] Re: Lucík
To co jsem napsal, platí pro neonky. Po delším transportu. Je všeobecně známo, že to jsou tak trochu fajnovky. S ancíkama žádný podobný problém není. Ty člověk přeloví a už jedou. No a ty Tvý buldozery (pardon princezny :o) - ty asi papkaj všechno, vždycky a všude :o).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2006 18:53 Žena Wampi [54] Re: Caleb
První den není nutné krmit, ani na uvítanou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2006 18:52 Lucík Re: Caleb
Ja jim dala hned ten den a v pohode papakali smich ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2006 18:43 Muž Horác [3942] Re: Caleb
Já jsem jich cca před rokem pořizoval stovku. První den jsem jim nic nedal, až druhý. Ale ani se toho nedotkly. Volal jsem chovateli, od kterého jsem je koupil a ten mi řekl, že to je normální. Že jsou v šoku a že tak dva tři dny žrát nebudou. A měl pravdu. Potom už bylo všechno v poho.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2006 18:35 kiiki Re: Caleb
Já bych jim na uvítanou trochu dala........... :) ano palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2006 18:00 Caleb – nově vpuštěné rybky a krmení?
Zdravím,

dnes odpoledne jsem do akva vpustil 3 krunýřovce skvrnité a 9 teter neonových (mé první rybky).

Mám je nechat třeba den hladovět a pak už krmit nebo naopak je ještě dnes nakrmit? Spíše mě jde o ty Tetry....Krunýřovci tam nějakou řasu určitě najdou.

Děkuji za info :-)

Mějte se ahoj

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 1571x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/836-nove-vypustene-rybky-a-krmeni