Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Flipper Dennerle - rozpuštěč CO2 do vody

 

NápovědaFórum » CO2  

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Flipper Dennerle - rozpuštěč CO2 do vody
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2008 16:01 Žena bucliik [99] Re: plesnivec
ahoj, já našla článeček na akvárku jak vyrobit podomácky difuzorek
www.akvarko.cz/…
vlastně jsou tam dva, tak jukni, taky budeme něco takovýho vymýšlet
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2008 15:55 Muž Diego [72] Re: Jooky
To je jasné,ale jsou i lepší způsoby.Třeba já mám daný kamínek do sání exter. filtru a hotovo. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2008 15:47 Jooky Re: Diego
bublinky sa určite lepšie rozpustia v tomto ,ako s obyčajným vzduchovacím kamienkom.. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2008 15:42 Muž Diego [72] Re: plesnivec
Podle mě má malou účinost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2008 13:51 plesnivec – Flipper Dennerle - rozpustac Co2 do vody
Má s týmto výrobkom niekto skúsenosti prosím?

Ak áno, rad by som vás poprosil o detailnejšie foto, či popis ako tento konkrétny difúzor na Co2 funguje.
Rad by som si zhotovil niečo podobné po domácky, keďže vzduchovacie kamienky v spojení s Co2 ma veľmi neoslovujú a na drahé difuzory nemam...

PS: zohnal som si 1,5Kg flašu na Co2 cca 300,-Sk, redukčný a ihlový ventil s dvoma tlakomermi od zvárača za cca 300,-SK - ostáva dotiahnuť to do konca.

aquamonde.free.fr/…

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce CO2 • Zobrazeno 5865x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8230-flipper-dennerle-rozpustec-co2-do-vody?od=51