Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Lyofilizované krmivo

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Lyofilizované krmivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2017 19:18 Muž rriki [818] - CichlidyRe: laKatos
A co to je? na videu jsou nítěnky a ještě špinavý
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2017 19:17 laKatos Re: rriki
ja nechci nitenky ani komari larvy ale blackworms....
nabizis mi hrusky kdyz chci jablka...(pak je rozdilna cena jasna).... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2017 19:14 Muž rriki [818] - CichlidyRe: laKatos
Víš co si kupuješ? Určitě ne černý komáří larvy tip bych to na žížalice stačí se podívat na video
www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2017 19:13 laKatos Re: LiborSprysl
a jeste jednou nitenka je blackWorms?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2017 19:04 Muž LiborSprysl [9015] Re: laKatos
No Pepek Koblasa 200g nabízí za 1.100,- ... tak to bych asi moc neřešil nějaké složité nákupy...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2017 18:59 laKatos Re: rriki
zlomek ceny?

prosim te dej mi odkaz kde sezenes lyofilizovaný nítěnky v kostce 200gr pod 1000 kč... a nitenky jsou blackworms?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2017 18:53 Muž rriki [818] - CichlidyRe: laKatos
Proč si nekoupíš na ebay lyofilizovaný nítěnky, stojí zlomek ceny a ty seženeš i u nás ,až ti to celníci spočítají, tak zjistíš že za to máš bednu mražený artemie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2017 17:37 laKatos Re: laKatos
Chtěl bych objednávat lyofilizovane australske black worms v kostkach...
Bylo by fajn když naš bude víc a veme se větší baleni.
Zájemci pište

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2017 03:57 Muž visek [75] - Tetry
moje ryby se naucily na suseny.treba vsi.kdyz jsem sel na zive tak to ani nechtely

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2016 23:53 Muž rriki [818] - CichlidyRe: kornxi
Jestli jsi je měla od Veroniky, tak to byly black worms,patentky v kostkách nejsou.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.06.2016 13:41 Muž Surdo [35] Re: kornxi
hľadáš niečo takéto?
www.google.sk/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.06.2016 06:21 Muž LiborSprysl [9015] Re: kornxi
"Občasné" krmení mraženým je to neštěstí, ne krmení mraženým. Pokud berete z prověřeného zdroje, ryby si vytvoří určitou imunitu a nebudete mít problémy s onemocněním. Proto lépe než občas, nekrmit s ním vůbec. Jinak teda Pepík Koblasa má v sortimentu lyo artémii v kostkách a tu tedy mohu doporučit mnohem více než lyo nítěnky či patentky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 23:33 Žena kornxi [10] - MiniakváriaRe: laKatos
přesně tak. občas dostanou mražené, ale spíš výjímečně. nemocí jsem si užila s bičíkovci až až :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 21:49 laKatos Re: NHKG
Možná nákaza či zavleceni nějakého svin@tva. U sušeného to nehrozi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 21:47 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: kornxi
Proč nekrmíš mraženým? Moje ryby mají nejradši koretru a artemii. Ze sušeného Sera Discus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 21:22 Žena kornxi [10] - MiniakváriaRe: dvorak
děkuji za snahu :) já právě krmím kostičkama, bo tím nepřekrmím a krmím ryby z ruky, to by těma sypkýma jaksi nešlo. ono to plave na hladině že ? mám právě terčovce a mřenky, cichlidky a nedržet to terčům, tak se snad nenažerou, jako jsou průbojní, ale mřenky to jsou fakt šílenci hmm krmíte těmi patentkami nebo čím ? zda byste mi tedy mohl doporučit určitou značku naproti vlastní zkušenosti :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 20:02 Muž dvorak [94] - RostlinyRe: kornxi
Tak ať jsem hledal jak jsem hledal, abych mohl pomoci, lyofilizované patentky slisované do kostiček jsem nenašel. Lyofilizovaných nítěnek v kostičkách je na trhu spoustu, ale patentky jsem také nenašel. Proto si neodpustím otázku, proč trváte na kostičkách? Když srovnám "kostičku" nítěnek, kterou se rybkám stejně snažím uzpůsobit tak, aby mohl nítěnky z kostičky trhat, patentky volně se mi zdají v tomto směru jednoduší pro krmení ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.06.2016 17:16 laKatos Re: dvorak
je rozdíl 100g a 100ml
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 17:09 Žena kornxi [10] - MiniakváriaRe: dvorak
toto právě na mysli nemám. Mám na mysli krmivo lisované do kostiček. Ale to se asi u nás nesežene no :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 16:28 Muž dvorak [94] - RostlinyRe: kornxi
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 14:37 Žena kornxi [10] - Miniakvária – lyofilizované patentky v kostkách
Zdravím,

nevíte někdo, kde by se daly objednat lyof. patentky lisované v kostkách ? Měla jsem je od jedné paní, co je objednala z austrálie, ale nevěřím, že nejdou pořídit u nás a hlavně levněji, za 100g jsem dala skoro 1000 coze :-O
Takže pokud byste někdo věděl o takovém krmení, nechť mi napíše zprávu nebo přiloží odkaz pivo díky :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2008 23:23 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Ivulik1
Výňatek z diskuze na Akvárko.cz.Celá diskuze je zde. www.akvarko.cz/…

Theront, pokud nenalezne nového hostitele během 2 - 3 dnů, hyne. Ovšem nemusí tomu tak být vždy. Pokud dojde mezi theronty ke konjugaci (forma pohlavního rozmnožování, při které si oba jedinci vymění část genetického materiálu) mohou tzv. konjuganti (jedinci po konjugaci) přežívat až několik týdnů. I cysta nemusí vždy ihned uvolňovat tomity, ale může přejít do klidového stadia (ne nepodobného diapauze halančíků), ve kterém může přežívat mnoho týdnů a zřejmě i měsíců. Takže pravidlo, které se často uvádí v akvaristických příručkých, že akvárium bez ryb je po třech dnech spolehlivě bez kožovce, tak docela neplatí.
Jiří Vítek, Jaroslav Kadlec a spolupracovníci, Halančíci (CD-publikace)

Tolik na vysvětlenou reinvaze a ,,neposkvrněného početí" kožovcem. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2008 23:20 Nobody Re: Ivulik1
A jak ta dlouhá doba byla,co jste nepřinesla novou rostlinku nebo rybku?
Určitá stádia krupičky přežívají dost dlouho,i několik měsíců.Projeví se až po zhoršení podmínek v akva.
Do té doby"jakoby přežívají-nenapadají rybky" a až potom se projeví.
Tak možná to bude to"neposkvrněné početí". :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2008 23:05 Ivulik1 Re: Nobody
Tak to je teda zahada. Asi se mi objevila krupicka stylem "neposkvrnene poceti" smich
Nikdy jsem zivym nekrmila, dlouho jsem neprinesla novou kytku ani rybu a najednou krupice. Tak a ted babo rad.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2008 22:52 Nobody Re: Ivulik1
Sušeným krmivem se žádné nemoci nepřenáší.
U mraženého je to jasné - spousta potencionálních zárodků nemocí zmražení přežije.Jedině zalét mražené krmivo vroucí vodou - to nerozdýchají! :)
Ovšem živiny z krmiva- z části ztraceny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2008 22:41 Ivulik1 Re: Miras
Ja mam silne podezreni, ze susenym to jde taky. Kdyz se muzou prenaset ruzne nemoci treba ricnim piskem... A to jsme pak vsichni v p....ekne kasi tone A budeme do nekonecna lecit a lecit a lecit...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2008 22:16 Muž Miras [111] Re: ludvik1
no nevím jak sušený, ale s mraženým sem si přinesl krupičku :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2008 22:06 Ivulik1 – Pridam otazku
Muze se susenym zivym krmivem prenest nejaka nemoc?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2008 21:35 Muž johnx [2] - Raci, krabi, krevetkyRe: Sprachys
Ahoj já jsem si zase koupil lyofilizované patentky a cichlidky se z toho můžou zbláznit, Já jim to nadrolim mezi prsty do akvária.A uvažuji o koupě lyofilizované artemie jako doplněk pro potěr :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2008 21:03 Muž Sprachys [48] Re: Horác
a myslite, ze by takle slo nechat nasaknout i ty dafnie? asi proc ne, ze? :-) diky
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.08.2008 20:52 Muž Horác [3942] Re: Sprachys
Lyofilizované nítěnky nechávám tak čtvrt hoďky nasáknout v trošce vody a pak je ještě trochu zpracuju pinzetou - jednou jsem to neudělal a málem se mi zadávila skalára, která zhltla moc velký chuchvalec ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2008 20:44 Muž Sprachys [48] Re: oldkiwinka
tak jsem dnes zkousel nalepit ty kousky kostek na sklo, ale vydrzely tam tak 10 vteriny a pak vyplavaly na hladinu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2008 13:07 oldkiwinka Re: Sprachys
Když jsem měla lyofilizované nitěnky, tak jsem kousky kostek nalepila na sklo, a ony si to sežraly. Lyof. dafnie jsem mezi prsty nadrolila na prach, a tím krmila hlavně potěr. Některé ryby to ovšem hned přijímat nemusí, musí si zvyknout... U mě to žrali jen pancéřníčci a tetry.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2008 13:00 Muž Sprachys [48] – návod - krmeni lyofilizovaným krmivem
zdravim, mam lyofilizované nitenky a taky daphnie, ale nevim jak to mam rybam podavat.... normalne nasypat jako vlcky, nebo to mam nejdriv nechat nasaknout ve vode bokem? protoze kdyz to tam nasypu tak rybky to vezmou a hned vyplivnou a ono to stoupa zpatky k hladine... na krabickach je navod pouze o mnozstvi, ale ne o "technice" krmeni... diky za kazdou radu a nazor

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 2161x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7941-lyofilizovane-krmivo?od=51