Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nákup ryb přes e-shop

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Nákup ryb přes e-shop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.01.2022 19:56 Muž Jan Jonáš [1298] - Drobné rybkyRe: Krepec
Výbornou zkušenost mám s www.zooholding.eu palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2022 19:32 Muž Roger [1873] Re: RAP
Přesně tak palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   15.01.2022 19:15 Muž RAP [1553] Re: Krepec
Nemoc může propuknou i u ryb ze 100x ověřeného zdroje. Souhra náhod a nestačíš se divit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2022 12:29 Muž PetrO [752] Re: Krepec
Já bral jen jednou a to z

www.oarfish.cz

Ryby byly v pohodě, o pozdějším úhynu nevím.
Bral jsem Parmičky Duhové, Panceřníčky Třískvrňáky a Otíky.
Ale o vyloženě nákupu přes eshop se asi mluvit nedá, pan Gebauer byl po telefonické domluvě tak hodný, že mi je přiblížil pár kilometrů od bydliště, kde jsem si je převzal. Měl jsem štěstí, že měl zrovna cestu z Čech do UH a ještě někomu vezl jezírkové ryby. Jinak všechny ryby převážel v pytlích pod kyslíkem a termoboxech.

Vím, že tehdy říkal, že nabídka na jeho eshopu nemusí být kompletní a je lepší mu zavolat a přeptat se na aktuální stav.
A s tím i samozřejmě i na dopravu.

Jinak, já byl spokojený..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2022 09:32 Muž Krepec [46] Re: 4Sima
Aha,to jsem ani nevěděl.diky za radu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2022 09:26 Muž 4Sima [1894] Re: Krepec
Pokud budeš potřebovat určitý druh ryb, v Rybím hnízdě dokážou objednat, už mi dřív taky objednávali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2022 08:29 Muž Krepec [46] Re: 4Sima
Tam se moc nedostanu. Právě chodím do Hnízda ve Znojme a nemůžu si stěžovat, ale z posledního nákupu minulý týden už mám jen 5neonek z 8ks.Ale třeba paví očka jsou v pohodě. Jinak nepotřebuji nic extra, živorodky,neonky, pancéříčky. Tím nechci říct, že jsem na Hnízdo zanevřel, to určitě ne! Jen mě zajímala zkušenost, a jestli do toho internetového prodeje jít či nikoli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2022 08:17 Muž 4Sima [1894] Re: Krepec
m.chovaprodejryb.cz/…
Jinak Sklorex v Brně má výběr obstojný, záleží co chceš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.01.2022 06:32 Muž Shimi [683] Re: Krepec
Já mám zkušenosti se Shrimp.cz a můžu vřele doporučit. Rybky došly perfektně zabalené v thermoboxu a ve skvělé kondici, do teď bez jediného úhynu. Ceny sice trochu vyšší, ale s tím jsem tak nějak počítal, pohodlí holt něco stojí. Navíc ani nákup na burze není zárukou toho, že si do akva nezavleču nemoc.

www.shrimp.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2022 22:57 Muž Krepec [46] – Nákup ryb přes internet- zkušenosti
Zdravím,
ač nejsem úplně zastánce nakupování rybiček po netu. Po poslední návštěvě akvaristiky mě to asi donutí. Burzy nefungují, aspoň teda Jižní Morava. Proto se ptám, kdo má a jaké zkušenosti s koupí rybiček po netu.A případně odkaz na spolehlivý e-shop.

A opět předem díky za odpovědí
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2020 15:34 Muž DeathRock [2] Re: Anthrax
Nakupoval jsem většinou na burze na Pankráci v Praze. Do akvaristiky jsem nepláchl už opravdu hodně dlouho. A nejsem si jistý zda Hornbach je to pravé.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   06.04.2020 14:00 R Muž Anthrax [4762] Re: Magic
V ČR mají akvaristiky taky otevřeno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   06.04.2020 13:55 Muž Magic [879] - RostlinyRe: DeathRock
Neviem, ako u vás, ale u nás sú obchody, ktoré predávajú krmivo pre zvieratá (medzi ktoré patria i chovateľské), otvorené.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2020 13:53 Muž DeathRock [2] – COVID - nákup
Chtěl bych dokoupit ryby do akvárka (neonky, tetra červená, sekernatka), ale jak je karanténa a obchody nejsou otevřené, tak se chci zeptat kde nakupujete? Nebo kde doporučujete online nakoupit, děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   10.10.2019 10:55 Muž Kawasaki [2840] - Amerika
Zdravím všechny. Co ve týče daného tématu. Nikdy nekupujte ryby které nemáte možnost vidět. Klidně si je nechte poslat, ovšem z prověřených eshopů. Dobrý obchodník poskytne aktuální foto. Hezké stránky, super fotky a honosný název a ve finále zjistíte toto. Jeden člověk a pár akvarek ve sklepě odkalenych jednou za týden. Spíš za dva. Když to mé oči uviděli, pláčem zkrvavěli.....
A ještě bych doplnil. Než bych podporoval ty ku..y překupnické zajedu klidně 200 km a mám ryby za polovic. Protože je vážně hnus mít na rybě 100 až 300 procent. Navíc pokecáme a dozvím se něco nového o daném druhu atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2019 13:08 Muž Apollo [3] Re: DavFM
A nějaké kontakty?:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.10.2019 12:55 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: RAP
A tak u Petráka si myslím že i něco odchovávají sami, p.Rybka z Petřvaldu taky tak,to jen tak na příklad. Né každý jenom levně koupí a draze prodá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   09.10.2019 10:44 Muž RAP [1553] Re: vaclav
Který obchodník není převážně překupník?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.10.2019 01:09 Olin Re: vaclav
Má to tam pořád, známí u něj byl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.10.2019 22:17 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Olin
Já jsem u něj byl, jestli to má pořád v té kotelně kam se mu nic nevejde tak bych se asi rozmýšlel. Ryby vlastně jen přeposílá. :-)
vaclav123.rajce.idnes.cz/…
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.10.2019 20:34 Olin Re: Shaman
Já bych od gigaexotic nekoupil ani šupinu. Nakoupit ryby u nás v cz a pak je prodávat jako dovoz z Německa?? To umí kde kdo.Koupit za 80kč a pak prodávat za 500kus stydim
To že jsem jim psal dotaz, neznamená, že jsem tam kupoval ryby. Jsem stejného názoru, že nejlepší je si ryby vyzvednout osobně u Chovatele. Nejhorší varianta je kupovat od překupníku. A to pro me gigaexotic je X-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2019 07:36 Shaman Re: Apollo
Kakadu seženete běžně na burzách ryb. Gigaexotic a Kalaba nejsou jediní prodejci v Českku :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2019 07:28 Muž Apollo [3] Re: Shaman
Já prostě nikde nemůžu najít cichlidku kakadu:-) (mimo gigaexoticu) Proto se na něj ptám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.10.2019 07:08 Shaman Re: Olin
Olin napsal: Cca týden zpět, jsem jim psal jeden dotaz ..........slyšel jsem o Gigaexotic své
Proč jste jim psal, když jste slyšel o Gigaexotic své? Ono, pokud se jednalo o nějaký formální dotaz, tak ten mohl být nedopatřením zapomenut. Gigaexotic a Kalaba, jsou solidní obchodnící, no pokud je někdo pefekcionalista, necht si zajede osobně vzbrat ryby, ostatně ....Ti skuteční chovatelé ,si ryby do chovu, vybírají osobně ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.10.2019 01:36 Olin Re: Apollo
Cca týden zpět, jsem jim psal jeden dotaz ohledně ryb. Do dnešního dne nepřišla žádná odpověď. A slyšel jsem o Gigaexotic své. Za mě nebrat ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.10.2019 23:11 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Apollo
Já jsem od nich nikdy nebral, ale více známým došel jiný druh ryby než byl objednaný. Sice hodně podobný, ale v některých případech to bylo zkušenějšímu akvaristovi jasné na první pohled... (například ryby rodu Geophagus místo Satanoperca demon). Jinak asi solidní obchodník. Pokud by jsi měl možnost se zajet podívat přímo k němu, tak to je ideální (někde kolem Chrudimi).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2019 11:48 Muž Apollo [3] Re: Longer01
Dík moc. Jen teda koukám že nikde nemaj Cichlidku kakadu, nevěděl jsem že to tak raritní rybka....
Edit: Mimochodem jaké máte zkušenosti s Gigaexoticem? Nabídku mají skvělou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.10.2019 09:54 Muž Longer01 [21] Re: Kaira
Z kalaba.eu jsem bral dvakrát a vždy perfektní komunikace. Rybky zdravé. Přebíral jsem u jejich řidiče, takže jsem dokonce nemusel nic platit za dopravu. Pokud se nic nezměnilo, jezdí každou neděli v podvečer na Plzeň, takže by mohla být domluva s vyzvednutím po cestě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.10.2019 22:02 Žena Kaira [919] - LabyrintkyRe: Apollo
Objednávala jsem si v létě rybky tady: www.kalaba.eu a můžu jen doporučit. Komunikace byla skvělá, dodání bleskové, skoro jsem tomu po předchozích zkušenostech s jinými prodejci nemohla uvěřit. Rybky byly pečlivě zabalené a zvládly to bez problémů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.10.2019 21:03 Muž Blackie89 [493] Re: Apollo
Ahoj,
Já beru rybky a krevety teď už jen Tady: akva-rybicky.webnode.cz a po předchozí emailové či telefonické domluvě, mi vždy rybičky pán dovezl až domů - dělá pravidelně rozvozy po republice a rozváží za 200 Kč. příplatek - takže není nutná doprava poštou, či tak něco ( do toho bych asi ani nešel )...
Nebyl ani problém, aby sehnal i krevetky, které nemá v seznamu na eshopu - vše mi vždy dovezl v naprostém pořádku..
Za mě Naprostá spokojenost palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2019 20:42 Muž Apollo [3] – :-)
Ahoj:-)

1) Máte zkušenost s nákupem rybek přes e-shop? Není to pro ty rybky moc drsné - teď myslím transport "poštou".
2) Doporučíte nějaký dobrý eshop na rybky?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2017 15:38 Muž Fuchs [169]
Dobrý den, nakupoval jste někdo ryby na tanganika.cz Děkuji aj za komentáře na eshop.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2017 07:30 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: dudak
Oni i na tom Břevnově jsou mají tam moře a teraristiku.teď jsem bral od nich kraby.Ale vydej dělají pouze v Přílepech.Také co nakoupí v zahraničí nebo co dovezou z farmy ze Slovenska.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.08.2017 22:19 Muž dudak [1885] Re: Jifi
aquarium.cz to je pan Petrák, neboli maloobchod pro petra-aqua.com , ryby jsem tam bral několikrát, ještě když sídlili na břevnově a nikdy s nimi nebyl problém, ty velikosti teda tak tipťop, ale to je u všech eshopů. Nabídka je pravidelně aktualizovaná, podle toho co nabídnou lidi do výkupu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2017 21:20 Muž Jifi [675] Re: NHKG
Moc díky, tento e-shop jsem asi už jednou viděl, ale pak jsem si nevzpomněl, kde jsem tu rybku ještě našel a strejda Google mně ji v tomto obchodě nějak nechtěl najít.
Hlavně tam je i telefon a provozní doba, to vypadá nadějně. A pokud máš pozitivní zkušenost, je to super.
Cena je taky nějak moc nízká, ale vypadá to konečně na slušný obchod :-)
U Rataje bych ji taky koupil, tam bych i dojel. Ale v prodejně jich měli tak polovinu toho počtu, co chci koupit :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.08.2017 21:12 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Jifi
Mají ji i tady: www.aquarium.cz/… 13,08Kč/Ks + 350Kč za dopravu
Posílají každé pondělí kurýrem ČD. Bral jsem od nich 2x, na maily reagují ten samý den. Sice nepoznají pohlaví ryby, ale to ti u tohoto druhu může být jedno. Kondice ryb v obou případech dobrá. Když jim v pondělí odpoledne napíšeš, odpoví ti i s časem, kdy ryby dorazí k tobě na nádraží.
19Kč je pořád dobrá cena, viděl jsem je u Glasra za 47Kč...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2017 20:56 Muž Jifi [675] Re: NHKG
Sháním Boraras brigittae a tento e-shop ji nabízí za neskutečnou cenu. Ona tahle rybka u moc prodejců není. A právě v nějakém diskuzním vlákně tady na tomto webu jsem zahlédnul odkaz na tento e-shop, tak jsem si říkal, že to bude v pohodě.
Nejraději bych mu zavolal, ale nemám kam.
Tento měsíc jsem tuto rybku viděl u Rataje v Šumperku za 19 Kč, taky dobrá cena. Ale v tom akvárku jich bylo méně, než bych chtěl koupit. Zítra tam zavolám a zeptám se, jestli jich můžou sehnat víc. Rád bych si jich pořídil tak 60-70.
Pokud ji neseženu, tak ještě zkusím sehnat Boraras merah, ta je podobná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2017 19:32 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Rammer
Někdy to je velké překvapení. Jedno mi došel balík s rybami po víc jak měsíci od objednání, se kterým jsem už vůbec nepočítal, protože domluva byla jiná.

Jifi jaké ryby sháníš?
Problém s komunikací mají všichni internetoví prodejci ryb co znám. Je hrozná škoda, že zrušili ČD Kurýr v Mělníku, takže pan Kučera už neposílá ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.08.2017 19:11 Rammer Re: bv9
nekdy vydizi i normalnejsi eshop... napr.poormanovo akvarijni hnojiva ... pet tydnu balik nikde bylo mi slibeno ze do 14 dnu nejdyl :-D tak uz je neresim. akvaristika365.cz tri tydny balik nikde , i po domluve proc to nejde a uprave objednavky neposilal tak sem to "zrusil". Jako akvaristika je pry o trpelivosti , netusil jsem ze to zacina uz u objednavani :-D jinak eshop rostlinna-akvaria.cz vzdy ihned odeslano a dva tri dny doma :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.08.2017 15:52 Muž bv9 [13] Re: Jifi
Asi důvěryhodný prodejce. Ani adresa, ani telefon, od toho bych určitě nic nekupoval. Absence těchto údajů je dost pochybná a následné řešní problémů si ani nechci představovat. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2017 10:29 Muž Jifi [675] Re: LeRi
Je tam jen e-mail. Kdysi tady někdo dával odkaz na tento e-shop, tak jsem zkusil objednat.
Je fakt, že může být majitel na dovolené, ale ta absence tel. kontaktu je trochu neobvyklá a pokud zatím nemám odpověď na e-mailový dotaz po objednávce, tak můžu jen čekat.
No nic, tak začnu asi hledat jinde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.08.2017 10:02 Muž LeRi [315] Re: Jifi
Pokud tam není kontakt nedůvěřovat!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2017 09:15 Muž Jifi [675] – dotaz na e-shop
Kupoval jste někdo v nedávné době z e-shopu akva-rybky.kvalitne.cz/… ?
Objednal jsem minulý týden, ale přišel mně jen automatický e-mail s potvrzením objednávky, jinak žádný e-mail ani po dotazu. Tel. č. nikde na webu není.
Nevím, jestli je provozovatel jen na dovolené nebo už e-shop neprovozuje. Rád bych zavolal, ale není kam.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2016 08:44 Muž LiborSprysl [9015] Re: NHKG
Na nádraží??? No to jak kde...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.11.2016 22:49 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: začátečník
Kupování přes internet je naprosto běžné. Pokud sháníš méně běžné ryby a nejsi z Pardubicka nebo z Prahy, tak je to často jediná možnost jak ty ryby koupit.
Kvalita je kolísává, záleží i na prodejci, ale ani ti nejlepší nepošlou vždy ryby v top stavu. Počítej s tím, že si pro ryby budeš muset zajet na nádraží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2016 14:12 začátečník – Ryba internet
Ahoj už jsi někdo kupoval akvarijní ryby přes internet ... a v jakém stavu byly po přivezení ? Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 00:15 Jára Re: MarekP
Já jsem si objednával a v pohodě. Žádný problém jsem neměl. Přišlo to na nádraží, tam mě telefomicky infomoval, že tam mám balíček, vyzvedl jsem a ryby plavou dodnes.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 00:10 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: patamatix
Pravda , poslat termobox vyjde asi nastejno jako si ho od něj koupit , pokud to teda nemá předražené záměrně , ten můj stál snad kilo :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 00:08 Muž MarekP [812] - MalawiRe: Jára
A nějaká osobní zkušenost s nákupem ryb na dálku by nebyla? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 00:04 Jára Re: MarekP
Ryby se posílájí normálně po celým světě a vydrží to.

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2 3

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 7854x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7886