Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Přeprava krevetek

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Přeprava krevetek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 12:42 švíco
Jen tak bokem dám dobrý návod jak přepravit krevetky z obchodu i v tomto počasí. Já jsem si je přinesl v termosce na čaj. Krásně jim udrží teplotu vody i po dobu přepravy z prodejny domu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2008 19:13 Muž matrix069 [79] Re: Marianesca
Ja mám krevetky od Wampirka-išli kurierom(ráno poslala-večer boli u mňa),v pohode prežili všetky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2008 16:47 Ondras Re: Marianesca
Pokud se nedostaneš do Brna, tak je ještě možnost objednat si krevety od nějakého solidního int. obchodu. Nechci dělat reklamu, ale třeba v Mělníce mají i "obyčejné" Neocaridina Red Cherry (na dobírku).
U krevet je lepší dbát i na jejich postupnou adaptaci na nové podmínky. Tu je to celkem dost rozebrané www.akvakrevetky.wz.cz/… ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2008 15:59 Žena Marianesca [3] Re: vejvar
sad ach jo..ja se do toho brniska poradne dostanu malokdy a me ty krevetky tak zaujaly ze je musim mit co nejdriv ano ...sem totiz posedlej milovnik zvirat :-) ...sem akvaristka asi 10 let a ted bych se prave chtela obohatit zazitkama s krevetkama..tak nevim musim to nejak vymyslet
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2008 14:40 Tereza Re: romi
Taky bacha, abyste nevyhodili živé krevetky. Mně při přepravě (cca 2 hodiny autem ve otevřené sklenici) simulovaly smrt a už jsem je chtěla vylít, ale po hodině klidu se všechny rozhýbaly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2008 14:25 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetkyRe: Marianesca
pokud shanis neocaridinie, tak se podivej do inzeratu, několik lidi je nabizi i v brne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2008 12:18 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Marianesca
Pokud to nemas daleko, tak si pro ne zajed osobne ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2008 12:14 Muž romi [7] Re: Marianesca
nechaval som si ich posielat kurierom. namiesto slubeneho druheho dna, tu boli az o dva dni (56 hod).
vo flasi, v chladnom pocasi z 25 prezilo tak 17 - 18. bolo pomerne chladno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2008 11:45 artognov Re: Marianesca
Poštou jdou krevetky poslat, mě jich přišlo 6. Všici byly OK ale ze týden uhynuli...nevím jestli to byl důsledek přepravy či jiného problému :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2008 11:29 Žena Marianesca [3] – Přeprava krevetek
Ahoj.chci se zeptat dají se krevetky poslat poštou a jak snáší přepravu..chtěla bych krevetky ale do Brna nemám moc příležitosstí se dostat ikdyž bydlím kousek odsud a to kvůli práci..našel by se někdo kdo by mi je poslal poštou?
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 2335x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6949-preprava-krevetek?od=51