Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krmení Hikari

 

NápovědaFórum » Krmení » Krmení podle značky 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Krmení Hikari
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2013 11:48 -
Kvalitné krmivo,ale trocha predražené.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2013 20:24 Muž acik [416] Re: Designer
jo mam od Hikari jak pro neonky,tak pro pancernicky a otiky,muzou se po tom utlouct :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2013 20:22 R Muž romant [27987] Re: Magrathea
Několik dní nekrm a uvidíš, jak po tom budou startovat. To nadrcení se samozřejmě nevylučuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2013 20:20 Žena Magrathea [11] - MiniakváriaRe: Designer
Dneska večer zase dostaly Hikari, aby si zvykly :)
Ale asi jim to taky budu muset drtit na malinké kousky, protože když nasypu ty peletky celé, tak jak jsou, tak vždycky ochutnají, vyplivnou..a jdou pro další..a ty vyplivnuté mezitím klesají ke dnu :) Takže je to pro ně asi opravdu i tak moc velké...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2013 11:48 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Magrathea
Ono to nekdy chvilku trva, nez si ryby zvyknou na neco, co jeste nemely. U nekterych ryb je ten prechod na neco jineho slozitejsi, ale to u Tebe nebude ten pripad. A nektere ryby sezerou cokoli, snad i kdybys do akvarka hodila kus boty :-D . Byl jsem nadseny, ze se ty me male Ramky vubec nebranily to bastit, hned napoprve :-) .

Jinak rozdrobene na prach to plave vic, neco spadne hned, ale jemnejsi drobecky padaji z hladiny dost dlouho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2013 11:37 Žena Magrathea [11] - Miniakvária – Razborky a Hikari
V pondělí jsem svým razborkám trpasličím koupila v Hornbachu Hikari Micro Pellets (22g za asi 95). Když jsem poprvé nasypala, tak jim moc nejelo (a tak jsem dost nadávala, takové drahé krmení ;-) ). Včera už to bylo lepší, takže asi zachutnalo, jenom mě štve, jak rychle klesá ke dnu tone Tak musím sypat po opravdu malých dávkách (naštěstí to dole sezobou ještě krevetky).
Jinak střídám s Dajana Tropica, Sera Vipan a jednou týdně mražený cyklop.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2013 11:13 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Aforte
Tak jsem vyhrabal to krmivo "Hikari Tropical Micro Wafers", ja vedel ze nekde je :) . A tak jsem vzal par kulicek, zavrel je mezi slozeny papir a parkrate to prejel kovovymi nuzkami, jeste sesypal a znovu, zkratka rozdrtil na prach. Pak jsem to sypnul svym malickym Ramirezkam. Drtil jsem jim takhle "Sera Discus granulat Premium", ale musim rict, tohle Hikari je zajimalo mnohem vic. Ono to jako prach castecne zustane plavat na hladine a pak to proudeni postupne shazuje. Uz to krmivo schovavat nebudu, prave si naslo pouziti, drobkum to chutna ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 15:41 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: Designer
Jinak výběr krmiv dobrý? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 15:40 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Aforte
Vem si i ten TetraMin, treba male baleni:
www.akvarista.cz/…
Tyhle drobne uz Te nevytrhnou a treba to nove ryby budou dobre brat, protoze na to mohou byt zvykle (coz u novych ryb ne vzdycky vis).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 15:35 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: rak
Teď jsem se díval a uvažuji nad zakoupením:
HIKARI tropical algae wafers 20g - dno, zpestření stravy
HIKARI micro wafers 20g - ryby, zpestření stravy
SAK mix - 250ml - ryby, strava

+ ještě něco nebo to stačí?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 15:32 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: rak
Dekujeme, v tomhle deleni se hleda dobre.
A hned jsem nasel:
www.akvarista.cz/…
Nekde ho doma taky mam, ale ted zahrabane, pac tim zrovna nemam co krmit, tak jsem si na nej hned nevzpomel :-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 15:25 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Aforte
Tak se podívejte na stránky : www.akvarista.cz/… , tam je krmivo dělené podle ryb a dalších tvorů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 15:17 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: Designer
To jsem už viděl, ale nedokážu určit. O razborkách není ani slovo, co jsem viděl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 15:15 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Aforte
Si vyber, mas to dokonce v cestine:
www.hikari.cz/…
;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 14:54 Muž Aforte [533] - Rostliny
Zdravím,

jaké krmivo HIKARI mám koupit pro osádku:

krunýřovec jednopruhý
krunýřovec sp. gold
nějaké razborky

Díval jsem se na HIKARI flake tropical 20g.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2008 00:32 Muž Felix [242] - Středoamerické cichlidy, rod Parachromis je srdeční
U mě se z nějakého důvodu nechytlo. Ryby ho nejvýš ožvýkají a hned vyplivnou, dokonce i když je to to první, co jim ráno předložím :-O

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2008 21:21 Muž frmol [14] Re: Lorsson
hikari maji v ruznych aq shopech, ale ja ho taky poridil v Hornbachu (to se vyplati, ryby bych ale tam nebral), pro tetry stala asi 78 kc za 20g, ale na netu 45g uz za 120kc, cenove na urovni Tetry nebo Sery
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2008 20:30 Lorsson
Nevim presne ceny, ale Hikari maji i v Hornbachu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2008 20:23 jirkacichlid Re: frmol
Já krmím s higari gold cichlid perlovku, akary modré, pestřence červené, kančíky a vrubozubce. Všichni je s chutí přijímají. Je to asi nejlepší suché krmivo pro cichlidy co znám. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2008 19:28 Muž frmol [14]
vcera jsem koupil otestovat Hikari micro wafers (granulky pro drobnouste rybky) a reknu vam tetry a ticie se po nem monly utlouct, zkousel jsem snad vsechna krmiva ale tohle (zatim) vede palec
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2006 11:15 langosh Re: zikyc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2006 10:47 Muž [] Re: zykic
Asi jo.Macenauer co to vozí říkal že má kompletní sortiment.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2006 00:05 Muž zikyc [79] - Sumci – hikari
Chci se zeptat jestli je už v prodeji Hikari Tropical Sinking Carnivore Pellets
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2006 22:08 Muž [] Re: Kate
V pátek jsem to kupoval na výstavě od Akvarista.cz.cena asi 180,- za největší balení pro cichlidy,pro sumce tablety asi do 150,- za střední balení.Cca o 50,- levněji než v pet centrech na 1 balení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2006 19:19 Štěpán Re: Kate
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2006 18:56 Žena Kate [10] – hikari
Nevíte někdo, kde by se v Praze dalo sehnat krmivo hikari? Měla jsem granulky do krmítka a rybám fakt chutnalo a vypadaly pak opravdu dobře. Jiné granule do krmítek jim moc nejely. Nebo víte o nějakých jiných osvědčených???

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 2893x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/684-krmeni-hikari?od=51