Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krmení plži

 

NápovědaFórum » Krmení » Živé krmení 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Krmení plži
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2008 23:01 Muž garga [0] Re: Skácel
To je vabite na salatovku? Ja to jednou zkousel, ale za celej den se tam objevil jen jeden, a za tu dobu to spis ozrali ryby hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2008 22:57 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Skácel
No rozhodně lepší, než je hloupě hubit nějakou chemií. Navíc jsou plní vitamínů ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2008 18:43 Skácel Re: havs
Taky si právě myslím, když jsou z jednoho akva, nemusel by být problém.
Šneky jsem už jednou jedl, přivezl mi je otec z Francie a opravdu byly dobrý!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2008 18:40 havs Re: Skácel
Francouzi říkaj, že jsou skvělí, tak proč ne rybkám. Šneci z akvárka jsou bez rizika, mají jen bakterie, které jsou tam.
Horší je to s těmi z přírody, šnek nemá vlastní trávicí bakterie a nahrazuje je vším co potká. Je to lezoucí sbírka nemocí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.01.2008 17:56 Skácel – Šneci jako krmení
Ahoj, krmíte někdo svoje rybičky šnekami? Nachytám je na okurku, pak jim rozmačkám ulity a hodím je rybičkám zpět.
Rybičky je pěkně zbaští a maj tak ňákou změnu v jídelničku.
Chtěl jsem je nejdřív z akva zlikvidovat, ale takhle mají další užitečnou funkci. Myslíte, že je to dobrý nápad?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 2996x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5483-krmeni-plzi?od=51