Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Housenka

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Problémy s rostlinami 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Housenka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2008 18:36 honky Re: Mirek
a nemůže to být chrostík?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2008 16:14 Mirek Re: johan
jo jo budu se snažit co nejdřív udělat foto a dát ho sem
prozatím jen stručný popis, ale to asi nepomůže
0.5 mm široká, 5 mm dlouhá a je celá zelelená
úkryt si dělala v úplném konci kanadského moru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2008 11:09 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Mirek
a foto by nebylo?.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2008 00:12 Mirek – housenka
založil jsem si, dva týdny před vánoci, malé akvárko, měl jsem strašnou radost, jak se rostlinkám po pěti dnech vede, začali okamžitě nádherně růst atd... po té jsem odjel na svátky domů a nemohl se dočkat, až se vrátím a budu muset maximálně něco zastříhnout, aby to vyadalo; bohužel, když jsem se vrátil z dovolené našel jsem, pouze něco jako splachovací hajzlík !vše zničeno! === všechny rostliny okousané od housenek, co bylo větší, jak jeden centimetr, bylo totálně někde, teď už mám vše ok (doufám)

neví někdo co je to za tvora, vypadá to jako klasická housenka běláska (zelená), s tím rozdílem, že žije pod vodou

ve vzteku jsem ty potvůrky rozčtvrtil a zpláchnul,
jednu, ale mám a snažím se ji vychovat v malé nádržce, co z toho vzejde nevím?


poraďte PROSÍM :-( rozzureny :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 1950x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5436-housenka?od=51