Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Plži ve filtru

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Plži 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Plži ve filtru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2008 19:42 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: rolandmynar
mylsím, že na samotným filtru moc potřebný nejsou smich smich nebo jsem špatně pochopil co se promývá? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2008 19:40 rolandmynar Re: DrSova
Rozhodně bych to neproléval horkou vodou. Co na to bakterie?! rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2008 18:22 Sedlo Re: Naďa
Šneky ve filtru neřeš. :-) Předpokládám,že jsi akvárko osadila rostlinkami.Na těchto rostlinách byla vajíčka šneků a ti se vylíhli.Příště rostlinky omyj octem( NE KOŘÍNKY no )a máš po problému.Já jsem slimáky v akvárku začal rozmačkávat a skaláry,které jsem choval je požírali.Pak je začali požírat sami i bez mačkání. ;-) Další způsob je změkčit vodu.Teď chovám terčovce (diskus) v měkké vodě a ampuláriím se rozpadly ulity.Takže momentálně jsem bez šneků a slimáků. ;-)

Místo plat si kup 2 ks rájovců.Krm je jednou za 2 dny.Šneci zmizí. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2008 14:34 Muž DrSova [28] - RostlinyRe: Naďa
S rybama jeste pockej.Je na ne moc brzo. Sneky ve filtru neres,ja je tam mam taky. Vzdy kdyz ho cistim tak ho proleju horkou vodou-ne filtracni medium a je po problemu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2008 13:48 Muž tesartomas [5] Re: Naďa
Při čistění filtru jich většinu vypláchnu pryč a zbytek tam prostě nechám.. Teď mám spoustu malých ampulárek a taky nějaké ty levatky. Množí se strašně rychle.. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2008 09:24 Žena Marťásek [5] Re: Naďa
Já jich měla vždycky spoustu v akvárku, pak najednou nebyli a jak jsem čistila filtr, tak jich tam bylo mraky. Nechala jsem je tam. Oni si snad poradí. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2008 09:07 Žena Naďa [33] – Šneci ve filtru
Mám od vánoc nové akvárko, zatím bez ryb a včera jsem se jen zkusila podívat do fitru (Shark ADV 400) a je prolezlý malými šneky (levatky a okružáci). Vyndat nejdou. Asi se nasála vajíčka. Co s tím. Dnes chcem koupit prvních pár rybiček (ancistrusy a platy).

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 2207x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5369-plzi-ve-filtru?od=51