Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nákup živorodek

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Nákup živorodek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2010 12:19 kreten Re: kuba
Mívá je určitě tu známý Pepa Tomanec (jost) v Brně:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2010 09:29 kuba – Živorodka štikovitá
Nevíte kde je sehnat?Papík,vivarium atd je nemají,nevíte o nějakém chovateli ,nejlépe z moravskoslezkého kraje ,ale budu vděčný za každou informaci.
Dnes je problém tuto rybku sehnat :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2008 22:31 0 Re: arnost
Fotka k příspěvku Nezlob se , ale opravdu Ti nemůžu v tento čas pomoci. Nevěnoval jsem se patřičně chovu a odchovaných ryb bylo málo ( nechráněné potěry - stovky , sežraly ostatní ryby ). Ty zl. molly i meč. kohaku časem určitě seženeš.

Mám jeden telefon , ale je to v Čechách a nevím jestli je nabízí přímo chovatel - p. Vejvoda T. 605907290, mečovky KOI.

Zkusím se ještě zeptat na kontakt i jinde , když něco zjistím , dám Ti vědět. ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2008 22:22 oldkiwinka Re: arnost
Mečovky KOI má "kolega" Luckyho (bude se tedy zřejmě jednat o Ostravu a okolí) zde na webu (uživatel Lucky, vyhledávat snad umíte:-)). Nebylo by třeba na škodu mu napsat na skype (vzkazy nedoporučuji, nebyl tu poměrně dlouho...) o kontakt na jeho kolegu. (foto mečovek - asi jsou koi :-) rybicky.net/k/osobni/6024.jpg )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2008 18:00 arnie Re: arnost
Vivarium v Melniku je ma v nabidce,muzes si je objednat postou.Cena kolem 45kc za kus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2008 13:12 Muž Turok [18] Re: arnošt
má je jeden chovatel u nás v petrovicích u karviné má více typů mečovek i koi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2008 08:25 arnost Re: 0
no jenže tady na jihu je nikdo nedělé.... a od překup... to nechci víš.....mám 8000 litru a předělávám rybárnu tak i osádka se obmění.... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2008 23:31 0 Re: arnost
Koukni do nabídek obchodníků.

Bylo jich spousta na podzimní akva akci v Ostravě. Jestli chceš teď nějaké vidět , tak klikni na moje číslo a podívej se v mých příspěvcích.

Na prodej nemám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2008 23:05 arnost – mečovky koi
Sháním moc a nedaří se mi a potlesk to mečovky zelené- koy a zlaté molly... vše na chov prosím víte o někom kdo je dělá???? potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2008 15:34 Žena ustavprochore [567] Re: Biky
Áaaaa, tak koukám, že jsem tě s fešákem moskevským nahlodala :) Chovatele nevím, já je koupila normálně v akvaristice, až pak jsem zjistila, jak se ta forma jmenuje.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2008 09:47 Biky – Gupka triangel moskevský blue
Ahoj lidi... Zatoužila jsem vlastnit párek výše zmíněných gupek triangel moskevský blue palec . Nevím ale, u jakého chovatele se dají sehnat :-O sad , nabízí je pan Vladimír Sládek sen. www.gupky.wz.cz/…, ale ten je v jiném koutě rebubliky a podle jeho přítele pana ing. Brunclíka guppy.webzdarma.cz/… ani jeden z nich nechce posílat chovné rybky poštou nebo kurýrem tone , prý není nad osobní kontakt. Můžete mi prosím doporučit jiného chovatele čistých výstavních forem této rybky? Mockrát děkuju ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2007 17:31 kuba Re: Mrakoplash
V dříteči je nemají :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2007 07:11 R Muž Mrakoplash [1776] Re: kuba
zkus Profi akvarium Dříteč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2007 17:09 kuba Re: Zikyc, kuba
To mám z ruky,nejlépe někde okolo Hradce Králové či Opavy,nebo nemate cestu kolem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2007 17:01 Usine Re: kuba
Belonexos belizarus Je k sehnání v Praze na burze. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2007 16:49 Muž zikyc [79] - SumciRe: kuba
má je pan v Mělníce Vivarium aspon je teda nedavno měl palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2007 16:47 kuba – Živorodka štikovitá
kde sehnat živorodky štikovité?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 3925x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4710-nakup-zivorodek?od=51