Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Tablety k přilepení na sklo

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Tablety k přilepení na sklo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2007 19:16 Tomas Re: Badulka1
Dajana Tablets Adhezive, JBL NovoTab, JBL NovoFect, JBL Tabis, Sera O-nip, Sera Spirulina 20%, Tropical SuperTabin A, Tropical VegeTabin A, Tropical ColorTabin, Tropical SpiruTabin......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2007 18:45 Lorsson Re: Badulka1
Sera O-Nip. dobre drzi na skle a rybam chutna ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2007 17:18 Muž Criple Fishx [5] Re: Badulka1
Já používám tablety novofect od JBL z hornbachu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2007 16:56 zaciatocnik Re: Badulka1
ja mam neake tablety ale nwm co pod tym myslis kto ich vyraba:-Dprvy krat som sa pozrel na ich obal ale pise tam tablets -pet dajana professional
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2007 16:56 ;-) Re: Badulka1
Tak já mám například od Dajany pet ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2007 16:43 Badulka1 – Tablety k přilepení na skolo
Ahoj,kdysi jsem to používala a teď to nemohu sehnat (v našem zverimexu se není so divit :( )
Nevíte někdo která značka je vyrábí ? Děkuji

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 2943x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4447-tablety-k-prilepeni-na-sklo?od=51