Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Tablety k přilepení na sklo

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Tablety k přilepení na sklo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2021 11:07 Žena Morticia [118] Re: Krepec
Fun Tips drží, doporučuju.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.10.2021 20:25 Muž vlka [3444] Re: Krepec
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Mně se osvědčilo tohle krmení. Vydrželo na skle dlouho, v podstatě do úplného zbaštění...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2021 19:12 Muž Krepec [46] Re: Silviebaris
Měl jsem tyto www.juko-krmiva.cz/… a ty vydržely stěží 2minuty na skle, tak je teď házím na dno :-) proto zkouším jestli má někdo lepší zkušenosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2021 15:03 Silviebaris Re: Krepec
Když se zeptáte v krámu,určitě vám poradí a prodaj,na trhu je jich dost.. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.10.2021 14:41 R Muž afc1886 [14655] Re: Krepec
Fotka k příspěvku Třeba tyto.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2021 14:33 Muž Krepec [46] – tablety, které drží :)
zdravím,
prosím o nějaké tipy tablet, které drží na skle a nespadnou hned na dno :) dcerka ráda kouká na rybky, tak aby je měla na očích a ne někde u dna :-)

předem díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2018 15:04 Muž Januk17 [96] - drobne cichlidky
Ja mam od vyrobcu Tropical GREEN ALGAE WAFERS ako pre mňa su najlesie tabletkove krmivo pre kurynovce a dalsie rybicky si na tych tabletkach pochutia pancerničky . A dalsie tabletkove o vyrobu JBL NOVO Fest ;-) palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2013 23:03 Muž hardy [45] Re: Silent
ok diky,prave nevim jeste jsem od teto firmy zadne krmovo nemel vetsinou pouzivam tetra,sera a jbl.Tady me zaujala ta cena ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2013 11:35 R Muž Silent [5949] Re: hardy
Vitakraft má poměrně dobrá krmiva takže bych se jich nebál. (upravil jsem ti odkaz aby byl funkční)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2013 11:31 Muž hardy [45] – krmivo pro anciky
Mate nekdo zkusenosti stimto krmivem? petdiscont.cz/… zda se mi dost levne asi nebude stat za nic co?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2012 20:46 Muž scorpion075 [254] - AfrikaRe: snehulda007
Spirulínové tablety se běžně nabízejí na aquaburzách, tak pokud se ve tvém okolí nějáká pořádá, zajdi tam. Jinak v lepších akvaristikách by mněly být taky k mání. Buďto ve stálém sortimentu a nebo formou objednání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2012 17:14 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: snehulda007
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2012 13:40 Muž snehulda007 [850] – Tablety na sklo se spirulinou
Ahojte,nevíte prosím jestli někdo vyrábí tablety na sklo s vysokým obsahem spiruliny? Děkuju.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2011 20:59 Muž masterPKbanan [34] Re: Kuřátko
Oni si v akvárku určitě něco najdou :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2011 20:58 Usine Re: Kuřátko
Bez problémů vydrží 14 i tři neděle. týdenní půst jim jen prospěje. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2011 20:37 Kuřátko Re: Uli
no já nevim, když je nekrmím jen jeden den, tak jsou potom jak piraně:-D, není to moc drastický nechat je celej týden hladem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2011 20:08 Muž Uli [17] Re: Kuřátko
Pokud jsou ryby pravidělně a kvalitně krmeny tak 7 dní bez problému vydrží...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2011 20:07 Muž RadioactiWe [192] - LabyrintkyRe: Kuřátko
Na 7 dní krmenie riešiť nemusíš ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2011 19:57 Kuřátko
Ahoj, jedu na 7 dní pryč a bohužel mi nemá kdo krmit rybičky, potřebuji nějaké tabletky, které se hned do 2 dnů nerozpustí ale aby vydržely alespon tech 5 dnů. Nechci riskovat, abych nekoupila nějaký šmejdy a rybky by byly chudáci hladem, tak se chci raději zeptat.
Máte někdo skušenost např. tady stěmito od tetry www.profizoo.cz/… nikde nepíší jak dlouho vydží:-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2009 20:24 Muž Skunkiee [3] - Sumci
používám tabletky dajna pet které půlím nebo čtvrtím a do půl hodiny z ní nic nezbyde. co neožerou tetry (6) a čichavec (1) spolykají ryby dna - pancéřníčci (7), sekavci (2) a ancistrus (1).Když nakrmím tbaletou, ten den nedávám jiné krmení.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2008 20:19 Lorsson Re: Voloďka
Jasne, psal jsem ze nic ve zlem jen me to udivilo. Samozrejme do hlavy rybam nikdo nevidi, ale kdyz to beru selskym rozumem, zelenina mi moc nejede ale taky ji bastim protoze je zdrava. Rybicka moc velky mozek nema, takze kdyz se ji sem tam prihodi neco co je pro ni zdrave i kdyz ji to nejede, tak v tom nic spatneho neni. ;-) Jinak ja mam od Dajany taky tablety, a pouzivam je jako krmeni pro panciky, protoze na sklo nalepit nejdou :-D . Ale vodu mi po pravde nebarvi, ale asi je to i tim zpusobem krmeni, jasne ze kdyz nekdo hodi do maleho akvarka s peti rybkama tri tablety, tak se to nekde musi projevit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2008 20:15 Lorsson Re: A2C
No takze tedy podle tebe, ty byt v pozici vyrobce onech tablet a jeden clovek by ti napsal, ze mu barvi vodu, hned by jsi bezel zmenit vyrobni program smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.05.2008 19:47 Žena Voloďka [59] - TetryRe: Lorsson
Ten příspěvek jsem nenapsala proto, že bych se posmívala-jen mě to přišlo takové....jak bych to napsala. Prostě nikdo přesně neví co rybám chutná a co ne. A když jim budu cpát něco co jim viditelně moc nechutná, tak proč je "takhle trápit" za účelem, že to je tak strašně zdraví? Jen mě to prostě zarazilo no...nic víc a nic ve zlým.
Ten obsáhlý příspěvek jsem zveřejnila proto, aby tu někteří lidi (co mají podobný názor na tablety) viděli co na to řekne pan odborník co má k tomu vztah. Vůbec jsem to nemyslela ve zlým. Navíc, tak soukromé to ani není-tato otázka i odpověď je uveřejněná na stránkách dajanapet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2008 19:45 Muž A2C [25] - SumciRe: Voloďka
asi to nebude tak " horké " chce to mať horkejšie? a aj ohlasy zo zahraničia? X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2008 19:40 Lorsson Re: Voloďka
No tak asi jsem neco spatne pochopil, ale nechapu smysl tohoto prispevku. Volodka se zepta, popripade upozorni na neco pana Filipa, a nasledne zde zverejni odpoved. Za jakym ucelem? Ja si myslim ze odpoved je pomerne dobre napsana, nejsem odbornik na krmeni ale zni to pro me logicky. A uz vubec nechapu tu posmesnou poznamku o tom , ze rybam nemusi jiste krmeni chutnat ale dulezite je, ze jej sni. Co je na tom nepochopitelneho? Pokud bych mel jist pouze to co me chutna, tak asi ted vypadam jak koule. Mimochodem, pan Filip je kapacita napr. v oboru nemoci takze se mi nelibi tento ton. Jinak nic ve zlem ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.05.2008 19:07 Žena Voloďka [59] - TetryRe: Voloďka
Odpověď:
Dobrý den.

Paní / slečno Holasová, já vlastně ani nevím ,co na to odpovědět ........ s Vaším návrhem můžete mít pravdu, ale kdo ví , CO vše je se záměnou etiket / překlady do cizích řečí ......... / spojeno , pochopí , že se do toho nikdo příliš nehrne ..............

A nyní mi dovolte POUZE OSOBNÍ ÚVAHU = znovu opakuji - N E C H C I tuto "poradnu"

vést s REKLAMNÍM ZÁMĚREM . Na druhé straně ale jsem příslušníkem firmy - takže NE nezaujatý .
Takže ČISTĚ můj subj. pocit :

- důvod snad NEJDŮLEŽITĚJŠÍ = je to jeden z NEJPRODÁVANĚJŠÍCH produktů / a navíc ve fakt udivujících kvantech /.

- to , že tablety přikalují vodu ještě neznamená, že obsahově nejsou kvalitní = víte , s těmi obyčejnými přiznávám, že moc zkušeností při krmení nemám = moje " láska " jsou ty s 20 % Spiruliny a Chlorelly - ALE KLIDNĚ PŘIPUSTÍM , že i ty se mi zdají rybami lehce " rozbouratelné " - A TO POTOM ZNAMENÁ , ŽE POKUD JE V NICH UVEDENÉ PROCENTO ZELENÝCH ŘAS = MUSÍ přikalit do zelena vodu !
Pokud by se tak nestalo - osob. bych se domníval, že jsem naletěl.
Spirulina barví v hovězím srdíčku / krmné akva mixy / , ve vločkách , v tabletách ........... a je jen otázkou dalších příměsí - jak ji dovedeme v krmivech " spoutat " - no a tak klidně připusťme - že v tomto případě - NIKOLI podle Vašich představ ................. mně to např. vůbec nevadí , mám silné a výkonné filtry, které musí zvládnout nejen nějakou Spirulinku a její " stopu " , ale i několikanásobnou přerybněnost nádrží.
Naopak těmi dražšími tabletami / Spirulina tablets / - se nám opakovaně dařilo rozkrmit importované " choulostivé " druhy ryb " dna " - nad kterými jsme již skoro " lámali hůl ".
Nevím jak jiným, ale moje ryby je přijímají nadstandartně dobře - což mně ale také moc nezajímá = HLAVNĚ že je VŮBEC PŘIJÍMAJÍ = protože tyto řasy jsou pro organismus NESMÍRNĚ OČISTNÉ ....... a doslova UNIKÁTNÍ ! ! ! ! ! ............... MNĚ moc nechutnají , tak proč by zrovna měly chutnat rybám - chutnat jim nemusí , hlavně když je do nich dostanu.

- s TÍM POPSANÝM krmným množstvím je to " napováženou " - s tím mi nezbyde , než s Vámi souhlasit, protože kdybychom si do jedné ruky vzali tabletu - a do druhé STEJNOU HMOTNOST vloček = TEPRVE TEHDY bychom viděli - jak velkým množstvím krmiva v TABLETĚ vlastně krmíme.

- se změnou etikety / nebude trvat dlouho / - upravíme text - a pokud by se podobný požadavek objevil i ze zahraničí - upravíme i strukturu tablet ....................... doposud ale - pokud proti " hovoří " výsledky prodeje .......... co Vám na to mohu říci ? ? ? ? .......... asi to nebude tak " horké " ............. ALE ZNOVU - JE TO JEN MŮJ POHLED - a pro mně je již spousta věcí nedůležitých, nepodstatných ........atd . - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ je, aby ryba perfektně rostla, byla zdravá a v prvotřídní kondici, s co nejdokonalejší IMUNITOU - a nic z toho zmíněné nedostatky tablet NEVYLUČUJÍ - NAOPAK.

Sl. Filip.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.05.2008 19:07 Žena Voloďka [59] - Tetry
Toto jsem napsala na dajanapet:
Dobrý den. Už nějaký rok jsem stálým návětěvníkem jedněch akvaristických stránek. Přes tu dobu jsem zjistila, že když se mluví na téma tablety-tak bohužel, s Dajana Pet, většina lidí má negativní zkušenosti. Dost znečišťují vodu. Začátečníci si ztěžují na to, že mají zakalenou vodu a když se jich zeptám zda nekrmí tabletama od Dajana Pet, odpovědí, že ano. Nebylo by od věci, kdybyste trochu pozměnili věty, které máte napsané u produktů (Vhoďte na dno nádrže několik tablet 2-3x denně (podle počtu ryb).) Začátečník si pak řekne, že má do své nádrže hodit právě dvě tablety či víc-a to není dobré. Spíš byste měli napsat, aby krmili tak, že do pěti minut by to mělo být sežrané. Je známo, že firma bude nejrači, když prodá co nejvíce krmiva, ale zkuste se zamyslet nad způsobem krmení. Ryba takové přejídání pak neustojí, umře a akvarista pak skončí s koníčkem a máte o zájemce míň. Co se týče mne, ostatní produkty si chválím. Krmím tak aby nic nedopadlo na zem, tudíž nemám problémy s vodou a taky ušetřím, protože nejste tak drahý jako jiné (i když ty tablety mají už opravdu kvalitní). S pozdravem Holasová

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2008 23:40 ElDiablo Re: Nobody
...všechno je subjektivní...
moje preference:
Tetra, SAK, -nic-, -nic-, Dajana, -nic-, -nic-, -nic-, Sera, Lon.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2008 22:01 Nobody Re: Voloďka
Iluzi Vám brát nebudu.
Na tetru nemá!Jen je o něco levnější.
Tetrou krmím v odchovu již dobrých 20 let.Vyzkoušel jsem i Seru,nic moc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2008 21:43 Muž chicko [124] Re: Nobody
Pro mne je asi na 3 nej pozicích JBL, Sera a pak Tetra, používám hlavně Seru a Tetru, od JBL minimum, ale je to kvalita palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2008 21:30 Žena Voloďka [59] - TetryRe: Nobody
Pro mě je Sera v kvalitě na prvním místě ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2008 21:06 Nobody Re: chicko
A Sera je kvalitní,co se týká krmiva?
Tetra ano,ale Sera? :-O Někdo ji na jiném servru přirovnal k Lonu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2008 18:46 Muž chicko [124] Re: Silent
Plný souhlas, osobně preferuji také tabletky od Sery. přijde mne, že i rybám chutnají více a akvárium tolik nezakalí(jsou to O-nipky) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2008 16:48 R Muž Silent [5949]
Vyzkoušel jsem poměrně dost druhů nalepovacích tablet a musím konstatovat, že mi z toho nejlépe vychází jen sera O-nip. Předčasně se nerozpadají a rybám chutnají. A jak se tu dohadujete o Dajaně, tak tam mi vadí hlavně to, že nalepovací tablety se rozpadají už po několika vteřinách, což by podle mě být nemělo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2008 01:01 Muž Sprachys [48] Re: kubatka
a se*ou a se*ou a se*ou smich mam taky dajanu a s vodou nemam problem palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2008 16:07 kubatka Re: vari
Já mám tablety Sera viformo neba tak nějak se to jmenuje a sem s nima na výsost spokojená krásně se přilepěj na sklo a drží a rybky žerou a žerou a žerou :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2008 16:49 vari Re: quick
No ty tablety od Dajany(Tablets 42,-Kč) velmi opatrně, taky dávám raději třetinu, rychle se rozpouští a dělají nepořádek ve dně, když je ryby nestihnou sežrat, ale jinak jsou myslím že dostačující, jinak ještě používám TetraWaferMix za 100,-Kč a ty drží pěkně pohromadě a rybky si jen odlupují :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2008 15:21 quick
Ze skušenosti ,když se mi přežral rájovec tabletama,dávám jen půlku nebo čtvrtku,tablety mám od dajana pet a vodu mi nekalí......... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2008 13:58 Ploutev
Koupila jsem svým miláčkům sušené nitěnky v kostičkách - prý pro nalepení na sklo. Malepit se však nepodařilo ani jednou. Nalepené na místě by snad držely jen Herkulesem a to jen po zachnutí. :-D
Rybám nítěnky velmi chutnají, předpokládám taktéž, že si takto do nádrží nezavleču nějaký problém, nečistotu a pod. Jen to přilepení se jaksi nekoná a rybky žerou :-P svoji pochoutku tam, kam ji odnese proud či jejich čenichy. Neníto však podívaná pro mně a to mi šlo také. Jaké máte zkušenosti či rady?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2008 00:00 Muž poltergeist [3] Re: chicko
já mám od Dajany, nekalí vodu a rybkám taky dost chutnaj, nejvíc Císařům, ty se do toho zakusujou jak pirani smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2008 18:22 R Muž Silent [5949] Re: chicko
Mám pocit, že v tomhle případě nejde ani tak o technologii, jako spíš o vstupní suroviny ze kterých se tablety vyrábí. Sera používá FD komponenty, kde je kvalita zaručená. Ovšem s kvalitou roste i cena. Tím netvrdím, že Dajana dělá nekvalitní výrobky. Jen mám pocit, že jsou ve vodě méně stabilní. Což je problém všech levnějších krmiv. To se ovšem netýká lyofilizovaných krmiv.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2008 18:12 Muž chicko [124] Re: NIKO
O technologii nevím nic jen to vypadá, že to nebude zrovna kvalitní technologie. tablety jsem zkusil jen jednou a to mne stačilo :-O , pak jsem s nima krmil jen v jezirku hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2008 13:39 Muž NIKO [527] Re: chicko
Hodně odvážné tvrzení. Pán bude znalec. :)
Víte něco o technologii výroby, kterou tato firma používá?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2008 10:25 Muž chicko [124] Re: Andrea
... no Dajana pet nic moc...., takové levnější výrobky co si "hrajou" na značkový krmení tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2008 10:20 Žena Voloďka [59] - TetryRe: Danila
Není nad vločky... I horší kvality, každý asi ví, že rybky se tím stejnou měrou nasytí i když pro zdraví (nějaké vitaminy, proteiny) tím asi moc nepomůže, ale člověk může nasypat tolik kolik toho ihned snědí a akva zůstane čisté. Tabletky bych proto kupovala jen ty dražší které neudělaj nepořádek. Bohužel kupovat misku tablet za 150Kč a výš se mi opravdu nechce. Je to ale dobrý mít když se jede pryč a o akva se stará někdo kdo by rybky přežral. Tak se pak řekne ať tam dá jednu tabletu na den a je vyřízeno. Zatím ale mám ještě pár misek kde udělám dávky a pak to jen 6letý Pepíček hodí do akva a je vystaráno ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 23:14 Žena Danila [4489] - Sumci
Nalepit se dají i Hikari, jsou drahý, ale nekalí vodu vůbec a jsou vynikající. palec Dajana tablety jsou šílený - hroznej kal,přesně jak píše Voloďka, ty už mi nesměj domů, stejně tak i Sera viformo.Dobré tablety jsou i SAK, vodu kalí jen málo.Chce to vyzkoušet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 10:16 kuschall Re: marsz
Já to dokonce čtvrtím ;-) a taktéž pouštím jen na dno "vysavačům"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 09:49 marsz Re: Voloďka
Jojo, sviní to příšerně. Pro samé krmení pak není moc vidět rybky. Raději to taky půlím hážu na dno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.01.2008 09:39 Žena Voloďka [59] - TetryRe: Andrea
No, já jsem zase na Dajanu Pet zanevřela. Sice levné tabletky, ale často se stává, že se tím zaneřádí akva a začne hnít voda, takže bacha. Když to pujde, kupuj raději něco dražšího-vyplatí se to pro začátečníky... Já mám jednu plnou velkou misku těch na sklo a nevím co s nima. Maximálně jednou za čas si vezmu čtvrtku a hodím to na dno kde to spacifikuje ancistrus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 09:22 Andrea
Nej je dajana pet...můžeš se i mrknout na jejich výrobky na www.dajanapet.cz tam namiř na produkty a objeví se ti taková tabulka tak v té tabulce clickni na sladkovodní a jseš tam pak si stačí jen najít vlevo kolonku tablety a máš tam i dávkování. X-)

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 2943x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4447-tablety-k-prilepeni-na-sklo