Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké ryby k terčovcům?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 6 Žádná další stránka   1  
Jaké ryby k terčovcům?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.01.2007 19:05 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: peeter
skaláry bych k terčovcům nedával, z teter se hodí neonka červená, menší cichlidky jak píše david ale musejí snášet teplotu kolem 30°C nutnou pro tečovce
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.01.2007 13:49 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetkyRe: peeter
nevim skalara bych k nim nedal v dobe treni jsou dost agresivni a brani si teritorium(terci radi plavou po celem akva jak se jim zlibi),muzes k nim dat jakekoliv ryby,ktere terce nebudou svou aktivitou rusit(tercovci sou vybledli,jsou nachylnejsi na nemoci a casto to vede k smrti)z ryb(hejnovite)-neonky,tetry,rasbory,pavi oka,pancernicky,...
(parove)-nejake druhy cichlidek(ramirezky,agasizi,boreliho,kakadu),halancici,...
dalsi-ancistrusi,mensi parmicky ad.
...cau David ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.01.2007 07:19 Muž Horác [3942] ryby k terčům
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2007 04:22 Peeter – Jaké rybky k terčovcům?
Ahoj, chtěl bych si do svého nově založeného akvárka (400l) dát časem 4-6 terčovců. Rád bych je doplnil i o jiné rybky, ale nevím jaké budou nejvhodnější...Neonky?...Platy?...Skaláry?...Parmičky?...Paví oka?...Panceřníčci?...Mečovky?...............

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2006 21:54 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: zikyc
asi bych k terčovcům jiný ryby nedával (sice tam mám mečovky ale už půjdou pryč) kdysi jsem měl u nich pár skalárů a nedělalo to dobrotu, skaláři jsou nenažraný a na terčovce toho moc nezůstalo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.10.2006 12:35 Muž A2C [25] - SumciRe: zikyc
Skaláre, Ramirezky, Pancierníčky - nemajú radi teplotu vyššiu ako 28°C na to pozor! potom by si tam mohol dať rôznych prísavníkov
X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.10.2006 10:52 Muž zikyc [79] - SumciRe: kikii
to je jasný že se k nim toho dá dát dost, ale aby je ty ryby nerušily
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.10.2006 10:45 kiiki Re: zikyc
Podle mě ty co rádi teplejší a mekkčí s ještě kyselejší vodu.Já u nich mám hodně ryb vím že by to tak být nemělo :-( Ale většnou jsem je vídávala s neonkama(spíš s červenýma ale ty se mi moc nelíbí),s pancéřníčky Corydoras(hlavně štěrbai),s různými druhy menších jihoamerických cichlidek(c.Ramirezove c.Kakadu c.Boreliho atd.),s parmičkama siamskýma(černopruhýma,SAE),s různýmy druhy L sumců,no taky dost s hejnem fantomů(černých a červených),taky s různýmy tetrami a jednou taky s hejnem sekernatek.Je toho celkem dost co se k nim dá dát ano ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.10.2006 10:38 Jana Re: zikyc
Nejčastěj bývají neonky černé a taky neonky červené. Podívej se sem www.discus.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2006 10:04 Muž zikyc [79] - Sumci – co k terčovcům
Chci se zeptat které ryby by byly nejlepší k terčovcům???
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 5 ...... [6]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 5267x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/415?od=251