Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ouklej obecná - rozmnožování

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Množení ryb 

Akvaristik.eu

Ouklej obecná - rozmnožování
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2007 22:30 Standa
Jo a este mam novinku. Jedny z knizek (jako dobry knizce) sem nasel fotku ouklej obecná a vypadá uplně přesně jak moje Labuny, takže je možný že ta na netu je třeba ta nakřížená. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2007 16:29 Standa Re: GasGas
Ano souhlasim s gasgas. Ja sem to taky nekde cetl, ze to lze. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2007 12:01 GasGas Re: bulit
Bohužel,musím jen potvrdit,že ouklej se může skutečně reprodukovat s bolenem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2007 11:26 bulit Re: All001
Pekne napisane. Ale aj tak tomu neverim. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2007 00:21 All001 Re: bulit
a akoze kedze belicka (okulej) je potrava bolena tak uz vobec nechapem ako by sa mohli kryzit hmm
www.ceskaryba.cz/… palecJo a na jídelníčku Tlouště taky určitě je :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 22:45 bulit Re: All001
Kde si cital, ze sa kryzi aj s bolenom? To sa mi nezda.
Inac aj ja mam v jednom z akvarok zo 4 jalceky plus dake hruziky, mrenky, beliceatd... A mal som aj ostrieze a pstruhy ale tie uz su v rybniku.
Edit: Akoze kedze belicka (okulej) je potrava bolena tak uz vobec nechapem ako by sa mohli kryzit. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 22:26 All001 Re: Standa
Jo kříží se z hodně rybama. A dokonce i z bolenem. ano Pravou Ouklej většinou poznáš podle řitní ploutve.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 22:21 Standa Re: All001
No to vim. No fujtajbl. Nekde psali, ze na vyrobu jedny perly padne asi 100 oukelji nebo nejak tak. Ale jak sme tak koukal po netu, ja nemam asi uplne cistou ouklej, ptz tam pisou ze se krizi sama s jinejma rybyma. Tak je mozny ze tady v Usti se nejak nakrizily a ze to je proste nejakej novej druh treba LABUNY. :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 22:19 All001 Re: Standa
No dožily se do doby, než je čapl Štikovec. Když nebyly k ruce Gupky nebo Xify tak byly moc dobrý.
Jako krmivo je používá více lidí co znám. A v přírodě jsou podstatnou jídelní složkou pro dravé ryby. Jinak se z nich ještě vyráběly umělé perly. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 21:39 Standa Re: All001
Presne tak! Souhlasim. A jak dlouho se ti dozily? A nedal si ty tvoje na krmeni ne? Nebo si si nejaky nachytal a pka je dal? coze
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 21:25 All001 Re: Standa
Měl jsem je i nedávno a to jako živé krmení. :-D Ale fakt se mi líbili a jestli někdy v budoucnu budu dělat studeno vodní akvárium, tak je tam budu určitě mít. Protože svojím leskem a čilostí překonají hodně akvarijních ryb.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 21:14 Standa Re: All001
Ja do nich rvu ty gamaruse! ano po tom se muzou utlouct a tabletky nalepovaci nejdou protoze ty blbky to strhnout a jedna z nich to narve cely do huby a pak si s tim plave jako kralovna!:-D ale ja se chci zeptat jak dlouho ti zily? a kam si je pak dal? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 21:11 All001 Re: Standa
Prostě je normálně krm. 1 denně stačí. Žerou naprosto vše od patentek až po suché/Tetramin. Jsou to naprosto normální ryby jako ty akvarijní. palec Jo, mají rádi přilepovací granule pro sumce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 21:09 Orion Re: Standa
Ja bych jim to tam taky zkusil dat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 21:09 Standa Re: gošice
To jde? coze A to se nenafouknou? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 21:08 Žena gošice [217] - Raci, krabi, krevetkyRe: Standa
No když jdou po rostlinkách což takhle vyzkoušet spařený salát, nebo okurku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 21:01 Standa Re: Standa
Bravo, kytka zije, a je tam už 4 hpdiny! potlesk A jestli muzu este pro all001: Jestli tady nekdy budes prosim dej mi vedte potrebuju se te na neco poptat ohlkdne labun, ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 19:22 Standa Re: orion
Ne, z toho by se clovek potento. 60 KORUN a ty mrchy nad tim ohrnujou nos! no :-| Ale kytka ZATIM ZIJE. Hm ale jen ZATIM.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 19:20 Orion Re: Standa
Oni ti to nezerou? :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 19:16 Standa Re: gošice
No ja sem nekde slysle, ze ty ryby nemaj pud sebeovladani. Že se proste furt cpou a muzou kldine prasknout. coze To by se mi moc nelibilo. A nemate nekdo zkusenosti se susenyma LANGUSTAMA? coze Ja sem o Labunam dal a oni nad tim ohrnujou nos, ze je to moc velky tak sem to nadrtil. Ale nevite nekdo, jestli je urcena deni davka? Abych je tim nezabil. coze
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 19:06 Žena gošice [217] - Raci, krabi, krevetkyRe: Standa
rybicky.net/rady/krmeni Ale to je u trop. rybiček. Jak ty tvoje nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 19:03 Standa
Hele je mozny ty ryby nejak prekrmit? hmm ja vim blba otazka ale ja sem jim dal dneska dvakrat dost nazrat aby mi nesezrali kytku prosim nevite nekdo? :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2007 06:51 Standa Re: :-(
Jak to mylsis? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2007 22:32 :-( Re: Standa
Moooc povedená prezentace....a frigidní jsou určitě v takovém akváriu. tone :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2007 22:09 Standa Re: All001
A jak jako tu prezentaci? Já to moc nechapu. Mam to zalozeny teprve den (jako mylsis abych si vlozil nejaky fotky do profilu myho kavarka?).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2007 22:00 All001 Re: Standa
No prostě si udělej prezentaci, tak jako to tu má většina uživatelů. Aby bylo na co kouknout. ;-) Jo měl jsem je z řeky. Zkoušel jsem i Parmy. Teď mám jednoho Okounka. palec Jednou bych si chtěl udělat akvárium jenom s tuzemskýma rybama. Máme tu krásné ryby. A na naší Štiku má jenom málokterá tropická ryba, i když neříkám, že tam nejsou nádherné ryby. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2007 21:15 Standa Re: HELLBOY
No to ja nevim. Ale tak proč by ne, když se ryby chovaj, jako transeksualove aby prezily a samec je nesezral, tak proc by nemohli bejt frigidni? :-| smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2007 21:11 Standa Re: All001
Fakticky? A tos je měl jenom jako já prostě z řeky a měls je doma?! to je senza ale jaktože je sežrali? těm mejm je už dost protože ta největší má tak cca 15-17 cm. ale jinak sou to děsně rozmazlený ryby! normálně asi budeme mít místo kapra na vánoce Labuny:-D :-D hop
Edit: Jak jako prezentaci? Jako fotky nebo co? No a studenovodní akva snad mam protože jim netopim a v pokojicku je docela zima. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2007 21:09 Standa Re: Juro127
No tak to doufám, že opravdu tam snad nějakej ten samec a smaice je protože že bych se trefil do 8 samců nebo 8 samic se mi věřit nechce! No ale možný je všechno!:) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2007 18:30 HELLBOY Re: Standa
Ja mam jednu technicku otazku. Muzu byt vobec ryby frigidne?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.09.2007 17:59 All001 Re: Standa
V zajetí se asi dají odchovat. Mě se doma třeli ale ty jikry někdo sežral. :-D Pohlavně dospívají až ve 3 roce
života. Jikry lepily na sklo akvaria. X-)
Edit: Máš studenovodní akvárko? Tak sem hoď prezentaci. Chtěl bych ho okouknout. Naše ryby se my moc líbí. palec A málokdo je chová. Tqkoví Okouni či Perlíni jsou moc hezké ryby o Parmě ani nemluvím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2007 17:06 Muž juro127 [6] Re: Standa
A mas samce a smicu? Nemas npr. 2 samce alebo 2 samice?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2007 13:05 Standa – POMOC MAM ASI FRIGIDNÍ RYBY!!!
Fotka k příspěvku Lidičky zlatý nevíte někdo o druhu jménem Ouklej obecná ( Alburnus Alburmus) o jejich páření protože ty moje lemry frigidní na potomečky krásně kašlou a už je mam 3 roky a zatim tak roděj velký bobky tone !!!Tak jestli náhodou někdo nevíte něco o jejich páření. A prosím ja vim že v zajetí je to nemožný ale Panda se dá taky odchovat v zajetáí tak přece mě neskolý Ouklej! coze coze coze
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 1565x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4063-ouklej-obecna-rozmnozovani