Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristiky v Praze

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 6 Přejít na další stránku   1  
Akvaristiky v Praze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 15:16 moucha Re: rak
Kliiiiiiid cece, chodim tam asi pul roku aspon jednou mesicne... za tu dobu jsem je upozornil na cca 3mrtvolky, hned je odstranily.... vzdy se mi snazili pomoct, ale kdyz jsem jim rekl ze mam mecovky v 10 l akvarku (3ks dospivajicich, koupil je kolega), mneli mi rovnou rict ze to je blbost.... huz jsem je dal kolegini co ma 200 l akvicko, pak kdyz jsem prisel ze se mi rozpadli Cryptocoryne tak mi nerekli, ze se to stane pri zmene prostredi... musel jsem si to najit tady na foru.... proste te nechteji nejak odradit, urazit.... ja je plne chapu, doba je zla... takze, az budu mit podminky pro krevetky koupim je jedine u nich!!!(az naucim kolegy ze se rybky neprekrmujou)
To mi pripomona, nemate nekdo v okoli Nusli riccii fluitans???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 15:11 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: rak
Ty seš machr, čoveče - přečti si celé téma a jistě pochopíš, co mi na nich nesedí... Je to dobrá akvaristika - to nepopírám, jen jsou předražení - něco mají draží i než v tobě haněném pet-centru (pravda, že tam nejsou odborníci). Schválně ti do nuslí zajedu a pak sem napíšu, kolik tam bylo mrtvol. Co se týká mrtvolek za poloviční cenu - tak to byl samozřejmně vtip - tebou nepochopený... A mrtvolky byly balon molly - jednodruhová nádrž, pancéřníčci albíni a pak ještě něco co si teď nevzpomenu na jméno... A co se týká výběru rostlinek, tak o tom taky raději moc mluvit nebudu... Možná je moje skepse, ale hodně způsobená tím, že jsem už navštívil i mnohem lepší akvaristiky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 15:04 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: arnošt
Musím tě zklamat ale mrtvolky tam opravdu nemají ( jestli dojde k nějakemu uhynu,, tak to asi rychle likvidují).Ani jsem neviděl, že by někomu prodaly mrtvolku za poloviční cenu.Hold se mi zdá že ti nepadli do oka ,tak hledáš jen to špatné. Už jsem viděl dosti akvaristik ,kde se ani na upozornění na mrtvou rybu v nádrži nesnaží o její rychlou likvidaci (i hodinu po upozornění tam mrtvola byla ).Jak praví jedno přísloví, když někdo chce psa bíti, tak si hůl vždy najde( v přeneseném významu)to platí na tobě podobné.A jestli v nádrži byla mrtvá ryba, tak sloužila jako potrava (např. kraby)
Já budu tuto akvaristiku vždy považovat za jednu z těch nejlepších v Praze .Samodřejmě bych názor rychle změnil, kdyby se tam začaly ty mrtvolky opravdu objevovat, ale zatím je tam nemají.
A jestli jsi měl s nima nějaký problém, tak to sem napiš, a jestli ne ,tak přestaň hanit jejich velké usilí o spokojeného zákazníka a radši začnit chodit do pet center kde ani nevědí co vlasně mají v nádržích ( možná ti to tam bude lépe vyhovovat).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 14:13 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: rak
raku, prosím tě - ty si tam pečený vařený a nikdy si neviděl v nuselský mrtvolku - to snad ne... jsou dobří, ale prostě jich tam občas mají dost... otázkou je jestli to není třeba zrovna dovezená karanténa, ale je téměř pravidlem, že mrtvoly mají... ale co je výhodné - prodají ti ji za polovinu živé rybky... smich tak vstřícná obsluha tam je...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 14:06 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Moucha
Nevím kde jsi viděl ty mrtvolky,ale já ne a to sem tam pomalu pečený a vařený.Obsluha je velice příjemná a velice se snaží vyjít vstříc zákazníkům.Kdyby se sestavoval žebříček dobrých akvaristik, tak by obsadily 2 místo hned za Viváriem.Každý hold má jiný pohled na věc, pak jsou ti co budou vše jen kritizovat a hledat jen to špatné .Ještě jsem se nesetkal z takovým borcerm, který je tak dokonalý že mu nemá nikdo co vyčíst .Jestli takový obchod znáte, tak to sem napište.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 13:17 Moucha Re: Ivulik1
Jojo, jsou tam dva pohodovi mladici, rozsirujou se, takze snad v brzke dobe bude i galerie akvarek! hop jen ten eshop.... substrat byl jako ze je skladem a nemneli ho, prej zejtra :-(

jinak na dejvarne jsem si tech testu od rataje nevsimnul, asi jsem tem holkam moc nepadl do oka... neprekypovali ochoutou :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 11:46 langosh Re: Moucha
Moucha napsal: zatim prvni co maj testy od rataje, zkouknu a poreferuju
Testy od Rataje mají i v níže zmíněném Carassiu...
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 11:41 Ivulik1 Re: Moucha
Moucha napsal: www.mojeakvarium.cz - sidlej Na Louži 17, zatim prvni co maj testy od rataje, zkouknu a poreferuju
Tak s timto obchudkem mam dobrou zkusenost palec Byl tam takovej fajn typek, domaci prostredi, kytky ve vane :-D a dal mi piskorky za darmo :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 11:08 Moucha Re: burka
Nuselska 108-*prijemna obsluha, pripadne objednaj, ale pripada mi ze tomu moc nerozumej, nechteji zarmoutit, pravidelne je upozornuju na mrtvolky

Ajax shop, Jaromírova 13 - nic moc vyber, prijemna obsluha, nektery veci pomerne levny, ale pozor v utery jezdi pro zbozi takze se stava ze otevrou treba haz ve 14 misto ve 12!! odbornost nix mox

Vršovická 87 - na tak malej obchudek docela vyber, maj sutry na vahu! (lavu i bridlici), reklamoval jsem tam vzduchovaci moturek, po 30dnech vymenili za novej, obsluha- jsou dva majitele, ten starsi je fajn

a pak jsem nasel jeste www.mojeakvarium.cz - sidlej Na Louži 17, zatim prvni co maj testy od rataje, zkouknu a poreferuju
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 10:31 burka Re: kreten
No ke carasiusu, dřív tam byla dost nepříjemná obsluha, ale teď se to lepší. Dřív dokonce byl vždy problém, že specielně od nich nám ryby vždy pošly, nebo přitáhli krupičku. Ale musím říct, že teď mám od nich sekavce a drží se, takže se asi celkové zlepšili:o)
Jinak jsem zapoměla, že na rybky je fajn akvaristika Kásim na petřinách.

Ohledně té techniky nevím, tu jsem právě osbně nesháněla zatím, tak se ptám, kde poradí:o)

děkuji tedy za příspěvky.

Arnošt: jo filtr vypadá dobře, ani není nijak předražený pokouknu po něm a zapřemýšlím, docela se mi zamlouvá, nad 200litrů jít nechci ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 08:30 Muž Yirka [9123] Re: netik
Nevím z jakého pohledu se na akva oddělení v Hornbachu díváš (připadá mi to trochu zainteresované) ale já to vidím přesně naopak. Pro techniku tam, pro rybky a předražené rostliny určitě ne. To že je prodavač unavený ho za nevstřícnost k zákazníkovi neomlouvá .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 00:21 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: netik
Nevíš?Jednoduše proto,že Hornbach je už silně provařený.Nádrže jsou ve sloupci na jeden filtr,ryby pod antibiotiky,doma je na 90% jistá krupička,rostliny sice krásné,ale silně předražené od fy.Dennerle,jsou schopní doporučit glo-glo,protože to určitě potřebuješ,za ty prachy...Tak bych mohl pokračovat,není to můj výmysl,ale mám dobrého kamaráda,který tam pracoval,a vydržel asi 4 měsíce.Pokud máš pochybnosti,vyhledej si zde reakce na Hornbach,a nejen tady.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 23:46 netik – Hornbach
Nevím proč tu nepadlo ani slovo o Hornbachu,zatím mi poradily se vším,ryby a jejich ceny jsou taky dobré,rostlinky mají pěkné,nádrže jak ryb i rostlinek čisté,krmiva je také dost,není sice velký výběr techniky a ostaních potřeb,ale v pohodě se tam dá založit komplet akva i z údržbou a doplnky,,ono všude je něco a i tady jsem občas viděl mrtvolku v nádrži,ale rozhodně to nebyla známka nějaké choroby kterou by trpěly ostaní,prostě jen nějaká občas....z obsluhou se dám vždy do řeči a zkušeností mají dostatek,každý někdy toho má dost za celý den a né vždy je cítit vřelost na naše otázky,ale pokud jim dáte najevo opravdový zájem,tak jsou fajn a rozpovídají se jako asi já ted,tak doporučuji zkusit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 22:02 kreten Re: Diego
Netuším, co přesnějšího lze dodat na Nuselské 108 - dodám:-) křižovatka do města - levá a psk už nelze minout.
Kulaťák - směrem k divadlu Semafor, to už musí najít i trubka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 21:41 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: RAP
samozřejmě jsem věděl, že je to blbost a nikdy bych si to nekoupil - jen mi bylo divný, že ať jsem si ukázal na jakékoliv akva, tak vše bylo v pořádku a mohl bych si to v pohodě koupit... holt je špatná doba a lidi potřebují peníze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 21:21 RAP Re: arnošt
No, ono je to dvousečné. Známá prodavačka dnes lidem řekne, že jimi vybraná kombinace není vhodná a navrhne jim vhodnější. Pokud trvají na svém, ryby jim prodá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 21:02 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: kreten
ona ta akvaristika v nuslích je vážně dobrá - hlavně co se týká přístupem k zákazníkovi, ale pokud někdo prodává ryby jednou až dvakrát dráž, válí se po akvariích mrtvolky a prodali by ti jakoukoliv kombinaci rybek bez jakékoliv rady nebo zájmu zda budou v jedné nádrži... dělal jsem takovou zkoušku paví oka a parmičky čtyřpruhé - koupit to do jedné nádrže není u nich žádný problém... ale popojedem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 20:53 Muž Diego [72] Re: kreten
Mohu se zeptat na přesnější adresu těchto dvou akvaristik? Dejvice Carasius Kulaťák a hlavně Nuselská 108
Díky a jinak,tak třeba ta Gutovka je taky (velký výběr všeho možného) a ta Miga,ta mi spíš příjde,že se věnuje spíše technice apod. než rybkám...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 20:45 kreten
Nuž tedy přátelé, v Praze je několik dobrých akvaristik - zmíněná Gutovka, to je jasné, Dejvice Carasius Kulaťák a hlavně Nuselská 108
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 17:09 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: burka
Pokud budeš mít akva nad 100 litrů, ale do 200, tak bych ti z vlastní zkušennosti mohl doporučit tetra tec ex700 - mám ho rok a je naprosto super... tak případně v mělníku dobré pořízení...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 16:50 burka Re: arnošt
děkuju za radu, vivarium mě taky napadlo.

Jinak psala jsem to v rychlosti a měla jsem pocit že jsem to tam připsala, radši bych vnější filtr, ten vyjde celkově asi líp... :-)
Takže děkuji za tipy:-) asi zkusím ten mělník, no uvidíme uvidíme
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 16:36 karel Re: burka
Taky si myslím že Vivárium je nejlepší a není to tak daleko od Prahy.Myslím že ti radi poradí a nesnaží se prodat za každou cenu.Když jsem tam byl minule chtěl jsem difuzor na co2,tak hodinu my je předváděl v jejich akvarijních.A na konec prohlásil ze stonej za hovno at si ho raději udělám sám nebo píchnu jehlu primo do filtru. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.04.2009 16:06 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: burka
V praze jsou dobré právě Miga, ale prodavačky poradí trochu arogantní formou - jako třeba - to snad nemyslíte vážné, to byl vtip, to je blbost - já bych to udělala takhle... ale výsledek je fajn - každopádně jsem teď o víkendu poprvé navštívil vivárium v Mělníku a musím říct, že z plánované návštěvy 1/2 hodiny byly hodiny dvě a jel jsem jen proto, že mě opravdu tlačil čas..
Každopádně co se týká rady ohledně filtru a krytu, tak to ti poradí i někdo z řad zdejších odborníků. co se týká třeba filtru, tak by bylo dobré na úvod napsat, zda chceš filtr vnitřní či vnější... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 15:41 burka – kde dobře poradí se sestavením akvaria
Ráda bych to tu obnovila a zjistila aktuální typy na obchod, kde by mi vhodně poradili se sestavením akvária. Napadla mě Miga, ale nikdy jsem tam nebyla.
No k tomu co potřebuji: chci si nově sestavit akvarium- velikost nad 100 litrů, to si nejspíš nechám slepit, mám již tip na sklenáře. Ale potřebuji sehnat kryt, vnější filtr, no to je asi tak vše, nebo možná rady od vás (?):-) ale ráda bych prostě nějakou akvaristiku, kde se mi nebudou snažit vnutit to nejdražší a budu s nimi moct probrat všemožný možnosti hlavně ohledně osvětlení, filtrace. Jedná se tedy o Prahu a okolí. Mám auto, takže v blízkosti mohu dojet.

Dík Bára

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2009 13:01 Žena callaway [1]
akvaristika v gutove (na hroude) www.karelhofer.cz/… mají krásný rybky vzadu na pokoukání, levný průhledný polský silikon rychleschnoucí a (nekdy) peknou nabidku anubiasu :)

akvaristika v nuslích v rybicky.net/obchody/378 malicky ale zradla tam maji dost,
miga v malešicích www.miga.cz/… me nejak nezaujal,

Já osobně nakupuju podle cen: jbl tablety a vitamíny a tetra žrádlo v hornbachu, specipez a dajana v PET v Hostivaři (pod intersparem), maji občas pěkný výběr kytek (rozrostly mikrosoráč pt. i windelow okolo 80 kc) i rybicek (krome zivorodkovitych, bett jsou ryby drazsi), kytky za rozumnou cenu.
A v OBI Sterboholy Nutrafin tablety, echináč tam stojí 30-40 Kč, Ceratophyllum, cabomba, valisnerka, egeria, acorusy...maly anubias od 70 Kč, ryby mají nejlevnější, (některé mají parazity - větš. živorodkovité) Paví oka a platy okolo 12 Kč, panceřníček skvrnitý, albín 25 Kč...skalary 25 Kč, tetra konzska 25 Kc, rypoun 99 kc, tetry 9-25 kc,..atd. (berou od Plačka)
Anubiasy a kryptošky nemá smysl v obchodech kupovat, lepsi je to po inzerátech na www nebo na burzách. Skvele zradlo ma www.volny.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2009 09:22 Muž Fáster [9]
Slušně vedená akvaristika (resp. koutek v petcentru) je na Barrandově, Tilleho nám.,

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2008 15:40 aldas
Zdravím,tak jsem se dnes vydal do Práglu na čumendu a byl jsem v Bryksové a mají to tam fakt pěkný a čistý i paní tam byla příjemná,měly docela velký výběr rostlinek a ty mořská akvária mají nádherný,pak jsem šel do pet centra v zábavným komplexu na Čerňáku a nic moc výběr ani rybek ani rostlinek a aqa v Hornbachu taky na Čerňáku na mne vždy ďelá dobrý dojem i prodavač co jsem tak odposouchával palec byl znalý v oboru ale našel jsem tam jen jednu mrtvolku(kostru).
Jinak stále platí jak říká Václav že nejlepší akvaristika je na burze ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2008 01:58 Žena Lu [1] – Akvaristiky v Praze
Prima akvaristika je v Praze 3, Lipanská ul. Jmenuje se ZOO MIX, jsou tam příjemní prodavači, mají přehled a dobře poradí. Sice je tam málo akvárií,ale ryby berou často od chavtelů, takže i ty citlivější nejsou tak náchylné, jako z improtu. Objednat lze u nich cokoliv.Berou rostliny od Aqua Daho a p. Hořánka(myslím).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2008 22:38 Muž krysikmouse [11] Re: Ivana PC Ruzyně
Asi je to pravda. Můžu potverdit, že tady v akvaristice byli 3 prodavačky a jedna hověla spíš akvaristice a jiná zase teraristice. a když jsem se na něco ptal z teraristiky, tak řekla moment zavolám kolegyni až obslouží zákazníka a ta vám toho poví víc... Ne každý může znát všechno a je to o přístupu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2008 20:56 Muž johnx [2] - Raci, krabi, krevetkyRe: Ivana PC Ruzyně
Určitě máš pravdu. Je to hlavně o konkrétních lidech. Problém ale vidím v tom, že pokud se něco dělá dobře, tak je to iniciativa zaměstnanců, kterým nejsou ta zvířata lhostejná. Z vedení těchto řetězců je pokyn jasný a do jisté míry pochopitelný, hlavně vydělat a prodat cokoliv, kamkoliv a kdykoliv. Což se dá pochopit z hlediska ekonomiky ale z hlediska těch zvířat je to průšvih.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   09.08.2008 20:10 Ivana PC Ruzyně
Tak mi to nedalo a musím reagovat - v současné době máme v Praze cca 25 prodejen PetCenter a zhruba stejný počet na celé ČR a připadá mi vysloveně nefér napsat "děs běs, vyhněte se obloukem" :-| sad Ano - problém je v tom, že ne každý prodavač je akvarista - ale sortiment máme přece jen široký, nejsme specializovaná prodejna akvaristiky. Noví prodavači se zpravidla vyprofilují - na kočkaře, pejskaře, teraristy,... a samozřejmě máme na prodejnách i dobré akvaristy. Ale není prostě dost dobře možné mít takového člověka na každé prodejně, na každou směnu. Bohužel jsme řetězec a tak například nabídka ryb je fixní, je stanoven plán osazení i rozvržení akvárií. Zpravidla není možné nabídku obměňovat či rozšiřovat (pouze například u tlamovců si vybírám druhy). Když přišel chlapík, že potřebuje XL krunýřovce, domluvila jsem mu ryby přímo v Akvarimexu. Za sebe musím říct, že o akvaristiku se zajímám cca 3 roky a i když mám doma jen malé akva (54l) s barbusáky a ancistrusy, snažím se vždy poradit podle svého nejlepšího svědomí (často nákup rybek i rozmluvím) a pokud nevím, jdu se rychle podívat například na akvarko.cz apod. ;-) A to jsem na "Šestce" největší odborník hmm Karanténu v současné době nemáme nikde, občas se teď přes léto objeví bakterka, jedná se většinou o 1-2 nádrže z celkového počtu 18. Ještě bych chtěla připomenout, že v prodejních akváriích panují poněkud odlišné podmínky od těch, které máme doma - velký pohyb ryb, velké množství kusů apod. Zde je opravdu těžké "uhlídat" každý úhyn. Například dnes jsem vylovila pouze jednu zlatou moly, tak doufám, že to není tak hrozné. I když, přála bych vám vidět ten nadšený výraz v očích každého, kdo mi přijde triumfálně a patřičně jízlivě oznámit, že "Máte tam chcíplou rybu" tone
Tímto končím svou slohovou práci a přeji mnoho akvarijní radostí a málo zlosti s námi prodavači ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2008 11:48 mirielll Re: lipli
Tam, kde betty je chovají na velkoprodej (asie apod)....je maji v placatých láhvích od rumu (takové ty malé placatky). a zenská kazdy den hadicí leje vodu (ani se to necisti). Bezne se prodavaji ve sklenicich..hranata kostka se zrcatkem. Taky by mohli dat vsechny do jednoho akvarka, by zakaznici meli podivanou :) :)

Jinak na Cernaku je to ubohost (ve srovnani s jinejma akvaprodejnama)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2008 09:31 lipli Re: Utahraptor
No stejně to není ideální když jsou vedle sebe.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2008 09:31 lipli Re: Nobody
Více druhů a několik velikostí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2008 05:52 Žena Utahraptor [91] Re: lipli
No vzhledem k tomu, že bojovnice nepotřebujou vzduchování a obvykle se prodávají v obchodech v plastových kelímkách, tak je taková samostatná kostka docela luxus :) Na prodej samozřejmě. Na život je to bída.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2008 22:38 Nobody Re: lipli
"Mají i několik velikostí ancistusů."

Tak tímto jste mě dostala. smich
Kdyby měli více druhů....?dobře,ale velikost?Ti malí Vám dorostou! smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2008 14:55 lipli Re: Vlado
Bohužel s ní nemá dobré zkušenosti. Mám objednané sekavce a už je to 14 a pan majitel se neozval. Tak jsem tam zašla a zjistila že ztratil moje číslo. Znovna jsem dala číslo a opět je to 14 dní a nikdo se neozývá. Docela dobrý zkušenosti mám s akvaristikou na ládní, docela dobrý velký výběr ryb(zajímavý druh ancistruse, kterého jsem jinde nepotkala). Jediná věc, která dojem ničí jsou samečci bojovnice v malých kostkách bez vzduchování. Jinak mi hornbach ČM mi nepřišel tak hroznej. Prodavači věděli když jsem se zeptala a rybky vypadali zdravě. Mají i několik velikostí ancistusů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2008 11:13 Muž Paul Ramon [17] Re: Vlado
V tomto největším PetCentru na okraji Horních Počernic jsem se byl podívat - prostor je opravdu veliký. Mají tam velký výběr krmiv...co značka, to jeden regál. Co se týče samotné akvaristiky - výběru ryb, potažmo rostlin, je to podobné jako v ostatních petcentrech, možná o trochu větší. Jinak je to tam malinko zařízený jako petcentrum na ČM - mají tam i neprodejné zvířata (želvy, papoušky atd.) Takže trochu taková Zoo. Shrnutí - je to defacto klasický petcentrum, akorát několikrát větší.
Čeho je tam určitě větší výběr, jsou takové ty potvory jako pavouci, štíři, scinkové a žáby, který vypadají jako hovna :-) A také velký výběr hlodavců....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2008 10:35 Vlado – zkušenosti s prodejnou
Máte někdo zkušenosti s novou prodejnou (údajně nejlepší a největší) otevřenou v Horních Počernicích? Centrála Pet Center Horní Počernice. 1 900 m2 prodejní plochy. Podle obrázků na internetu vypadá dost dobře.Ale skuste si vyhledat na internetu zoozajac,taková akvaristika tady nikdy nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2008 21:44 mirielll
Ja nakupuju rybicky v Hostivari, dole pod Intersparem...

Nebo na Grosi, P10.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2008 21:24 Lorsson Re: Tomm
Jeste ji podekuj, ze ji nevypadly v aute ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2008 21:09 Tomm
Tak jsem byl dneska navštívit akvaristiku na Nuselské. Kdo sháníte nějaké rostliny mají nové zboží a docela dobrý výběr. Myslím, že je to v současné době jedna znejlepších akvaristik na P-4. A teď něco pro zasmání:
Zakoupil jsem maražené nítěnky a dal jsem je manželce v autě, jelikož jsem řídil. Poté jsem garážoval auto a manželka šla domů. Šel jsem čistit akva a když jsem dočistil vzpomněl jsem si na nítěnky. Oba jsme hledali a nítěnky nikde. Šel jsem do auta a čekal jsem, jak mi pěkně po sedačce potečou nítěnky, ale ty nikde. Vyšel jsem před barák a tam na zemi noviny a co v nich nebylo? Tři naprosto rozteklé pytlíky nítěnek, byly asi 2 hodiny na sluníčku a hned putovaly do popelnice. Takže, když moje milá vystupovala z auta, tak jí vypadly na zem. smich smich smich No, můžu se na ní zlobit? ne

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2008 12:57 Muž navik [908] - SumciRe: MatesKGB
Je to určitě velkoobchod a dodávají i tuzemskyým akvaristikám (mimo exportu), takže by jsi jel zbytečně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2008 11:59 vóťa Re: MatesKGB
dost silně pochybuju že by jsi od nich nějaké ryby získal jen tak...je to velkoobchod zabývající se výkupem,exportem a importem rybek, bereme od nich ryby v práci, rozhodně to není akvaristika, kde si může kdokoliv přijít a koupit si co se mu zlíbí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2008 11:25 Muž filipsi [1295] Re: MatesKGB
Zkusenosti s nim nemam, ale napisu, jak bych to udelal ja, treba to bude inspirativni. V prvni rade bych si o malawi a tanganika hodne cetl. Az bych "vsechno" vedel, rozhodnul bych se pro to ci ono, a udelal zakladni navrh vyberu ryb a akva. To bych zkonzultoval se zkusenymi. Akva bych vybudoval, a nechal jet. Pak (v prubehu) bych zjistoval, kdo je chova a prodava (to bych mozna zjistil uz ve fazi zjistovani co a jak), kontaktoval ho a zajel si pro ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2008 11:24 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: MatesKGB
To není krám, ale velkoobchod... Nevím, jestli tě někam dovnitř pustí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2008 09:54 Muž MatesKGB [4] – Obchod v Práglu
Zdravíčko akvaristi :) potřeboval bych poradit jestli náhodou nemáte někdo zkušenosti s tímhle obchodem v Praze, náhodou jsem na něj narazil www.aquarium.cz/…, přece jenom jsem z moravy a do Prahy to mám docela daleko tak abych nejezdil zybtečně kvůli nějakému shit obchodu. Vím, že mají rozesílaní rybek ale nejraději bych si je nakoupil osobně na vlastní oči coze
Mám zákem o Malawi rybky nebo tanganika, ještě nejsem pevně rozhodnut :-(

Děkuji za případné přízpěvky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2008 21:23 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetkyRe: Pigi
No s tim vyberem rostlin je to proto,protoze u Horanka ted pres zimu nic moc nemaji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2008 20:36 Tomm Re: Pigi
Jj teď dali tu akvaristiku dohromady a rozšířili jí, takže výběr ryb je fakt dobrý. Dokonce si vzali po domluvě, některý ryby ode mě, koupil jsem špatně :-( . Co se týká rostli, je třeba si zjistit, kdy dostanou nové a potom je tam výběr docela dobrý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2008 15:21 Pigi Re: David12188
Musim souhlasit ale jen co se tyka rybiček. Kytky nemaj zadny :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [6] 8

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 27314x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/376-dobra-akvaristika-v-praze?od=251