Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristiky v Praze

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Akvaristiky v Praze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2010 11:52 Muž tata35 [0] - AfrikaRe: Jakub
Ahoj Jakube. S kamenejma obchodama je to bída, protože se vesměs specializují na živorodky a to co se hodně prodává. Hornbach je myslím si z vlastní zkušenosti nejlépe zásoben, ale na afriku kupuji po netu s možností odběru zboží v sídle firmy. Teď jsem narazil blízko práce na Praze 6 na net-obchod kam si můžeš každé úterý dojít pro zboží. Mám u nich objednané Marlierky a 10.8. si pro ně klušu.
Tady je adresa: www.aquarium.cz/…
Jinak nakupuji taky na Miga a jezdím si pro to a spokojenost. Ceny na spodní hranici a hlavně to je v Praze a bez poštovného a strachu, že Ti to na poště pochcípá ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2010 11:42 Muž AmorFati [37] - AmerikaRe: Jakub
Miga?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   06.08.2010 11:38 Telemat Re: Jakub
Ja osobne mam nejlepsi zkusenost s Hornbachem na Cernem Moste..Maji tam opravdu velky sortiment od prestiznich vyrobcu a hlavne prodavace, ktreri se o to staraji a rozumi tomu! Rostliny tam maji vzdy cerstve a snad nejvetsi vyber, kde jsem doposud byl. Nic mene Cryptocoryny jsou jiz delsi dobu pomerne nedostatkove zbozi a hlavne predrazene!! Ja osobne bych aqua rostliny v akvaristice nikdy nekupoval..Jednak desiva cena a jednak velky risk, ze si domu zavlecete rasu ci jiny previt..Rostliny zasadne od chovatele, tedy primo od zdroje, ktery akvaristiky zasobuje..V mem pripade jednoznacne AQUA-DAHO! Mam s nimi tu nejlepsi zkusenost. Paradni cena, kvalita a dodanoi vzdy do druheho dne! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2010 11:00 Jakub – Obchod v Praze, kde něco mají
Tak jsme obešel několik obchodů v Praze a smažil se sehnat test na dusičnany od Sery či Tetry (ne Rataj, který nefunguje), nějaké pěkné kryptokoryny, helenky, a pár dalších věcí - ale nikde jsem neuspěl. Víte o nějakém akvaristickém obchodu, kde mají slušný sortiment a je v širším centru Prahy nebo aspon dosahu metra?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.05.2010 00:33 Žena Danila [4489] - SumciRe: freezydark
Akvaristika v Braníku by se teoreticky měla otevřít začátkem června. Přesný termín neznáme, protože PRE nám stále ještě nezavedla elektriku...... tone
Otevření samozřejmě vytroubím do celý republiky:-)
Danila
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2010 23:21 freezydark
Zdravím!
Když se tu řešila ta nově otvíraná akvaristika v Braníku...nevíte kdy se otvírá?a kde přesně bude?díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 10:16 Muž hop [26] - RostlinyRe: freezydark
záleží na tom po čem toužíš.....jinak super nabídka je většinou na nedělních burzách...já sbírám jen mechy do krevetárií a malé rostlinky, velkých mám plnou 540
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 19:59 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: PaDa
ale vzdycky se to nakonec rozebere

dobrej vyber je na burzach jak na Pankraci tak v Cumpelikove ul. (aby ne kdyz tam chodej ti sami prodejci)
ale kdyz chces nejaky speky tak bud za hodne draho z obchodu, nebo pres znami ci inzerat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 18:17 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: RAP
Na stole hromady a nikdo to nechce :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 14:20 Bart Simpson Re: freezydark
v Praze ?? no ještě není ale určitě budou nejlepší u Danily X-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 14:13 Muž cusbus [37] - TetryRe: freezydark
Já jsem byl velice spokojený na burze na Pankráci v budově jazykové základní školy, Praha 4, Horáčkova ulice č. 14. Viz www.rybyarybicky.cz . Je tam výběr nejen rostlin, ale samozřejmě taky rybiček, krmení a podobně. Dvacka za vstupné se člověku vrátí hned při prvním nákupu, protože ceny bývají dost příznivé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 10:38 Muž jeník [54] Re: freezydark
Slušný výběr mívá Hornbach, ale docela draho. Osobně znám jen ten v Řepích. Jinak samozřejmě burzy nebo e-shopy...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 10:35 RAP Re: freezydark
No, dle mého jsem nejlepší rostliny získal zde rybicky.net/akce/483 ;-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 10:11 freezydark – Nejlepsi rostliny v praze
Zdravim vsechny,
moc rad bych se zeptal kde v praze je nejlepsi a nejrozmanitejsi vyber akvarijnich rostlin?nebo klidne i nekde blizko prahy diky moc

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2010 10:36 Muž vlacek [402] Re: Moucha
Vcera jsem je koupil :-) Ani jsem nevedel, ze je to akce. Ovsem jak rikas, brigatea to asi nejsou...
vypadaji skutecne spise jako Boraras urophthalmoides, ale jsou jeste malicke. Koupil jsi take?
Tehdy jsem shanel Hengeli. V Nuslich je obcas maji, ale zrovna je nekdo skupoval, takze jsem byl rad za ty z Hornbachu na Cernaku.
Akci "nova akvaristika" v Braniku sleduju a urcite se tam potom vypravim. Carassius neznam, zkusim.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2010 09:27 ječmen Re: Moucha
Skoro nová akvaristika je na Kamýku - P4, v ulici Krhanická.Velmi příjemné prostředí,čisto,ochotný personál,slušný výběr a hlavně, vedoucí je akvarista.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2010 08:56 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: vlacek
pokud jsi schanel rasborky galaxi, tak bud v Nuslich, nebo Carassius v Dejvicich (kousicek od KFC),
ale v brzke dobe se otevre opravdu bezkonkurencni akvaristika v Braniku (par minutek busem ze Smichace)

jinak v Nuslich maj akci Rasborky Brigatea (ale ja si myslim ze jsou to skvrnoocasy) za 20kc kus!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 22:48 Muž vlacek [402] Re: Raskenius
Ja techniku take casto v Hornbachu (cena obcas lepsi nez e-shopy) a mam odtamtud i razbory, ktere jsem jinde v Praze nemohl sehnat a prvnich par krevetek red cherryn. Vsechny jsou v poradku. Pro dobrou radu bych tam ale nechodil, to radeji zajedu do Nusli, kde maji teda trosku vyssi ceny, ale jsou ochotni a vyber take slusny.
Pet centrum - drahe jak... a zrovna na Andelu jsem byl svedkem jak mlada prodavajici byla dotazana na vhodnost ancistruse do akvaria k bojovnici, ktere kupujici mlada holka naznacila, ze melo tak max 20cm delky a max to same hloubky. Kupujici se dozvedela, ze ancik ma tu vyhodu, ze dorusta podle velikosti nadrze, takze v pohode... Verim tomu, ze si nestastnika do max 8litrove kostky odnesli... :-( O znalostech akvaristiky tamniho perzonalu proste valne mineni nemam! Jinak vyber rybicek spise mensi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 21:39 Muž Raskenius [3]
My v Hornbachu nakoupili akorát techniku - samotné akva a věci k tomu...
Ale rybičky nakupujeme v Pet Centru v Lidické ulici (na Andělu). Tam jsou ochotní poradit a poměrně smysluplně.
No a potom v „ZOOƒ ve dvoře"(také nedaleko Anděla)tam jsou dobré ceny.
Nejhorší zkušenost máme z Pet Centra v Palladiu tam nám klidně prodali rybičky, co by se nám v jednom akvárku požrali. (Parmička žraločí, Sumeček siamský, Skalár, Black molly, Platy,) Jak jsme pak doma na internetu zjistili...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 18:29 Lucka
jj na Spořilov chodím pokaždé a mám to tam moc ráda, mají tam docela dobrý ceny a pěknej výběr rybek ;-)
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2009 13:44 kreten Re: cusbus
Ono je toho více a je jen s podivem, jak hodně lidí slzí nad tím, že je v Čechách je jen Vivárium a Nuselská, na Moravě Sklorex. Inu lépe jim bude na burzách....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2009 12:39 Muž cusbus [37] - TetryRe: kreten
Taky si to myslím. Obchod s větším výběrem ryb má také větší náklady, protože méně běžné ryby se tak často neprodávají a tak v nich mají vložené tzv. mrtvé peníze + mají náročnější přechovávání ryb. Navíc obchody na frekventovanějším místě nebo ty s velkým obratem (jako např. MIGA) můžou mít ceny nižší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2009 09:15 kreten Re: cusbus
No ona ta cena je limitovaná často tím, že v daném krámě seženete druhy ryb, o kterých v těch levnějších ani neví, že existují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2009 08:20 Muž cusbus [37] - TetryRe: frmol
Nemyslím si, že by Akvaristika Nusle byl špatný obchod. Obsluha je příjemná a výběr ryb docela ujde. Je ale pravda, že při porovnání s ostatními je trošku dražší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2009 07:46 Žena zelvik58 [22] - SumciRe: frmol
V Nuslích jsem ještě nebyla,ale mám zajímavý zážitek z Chodova.koupila jsem si tam sumečky pardálí,doma jsem zjistila,že jsou to gibíci a na účtence byli jacísi pancéřníčci.Taky mi příšerně vadí,že v akvaristikách udávají valikost ryb ,jaké zrovna prodávají,ale jak ryba doroste už tam není.Takže závojnatka,jakýkoli typ 4cm a podobné nesmysly.U nás v akvaritice alespoň poradí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2009 22:11 Muž frmol [14] – akva Nusle
driv jsem sem chodil nakupovat nekdy jen se podivat, ode dneska tam ale nevkrocim. chtel jsem koupit sterbaky, pani je mela pred 2 tydny za 90Kc, dnes nejdriv ze taky za 90 ale ze se zepta jeste syna, a ten pry ze za 145kacek (za takove prcky!), kdyz jsem se zeptal proc, tak ze pry vyrostly. V Melmiku je maji za 100Kc, na burze jsem je sehnal za 50 ... Pri vykupni cene cca 40 Kc je to sila, tak at si tam plavou dal..

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2009 21:33 Žena Chalybda [55] Re: Kníže Máz
Hmm, tam jsem byla dneska, SPOUSTA mrtvolek s dojížďáky, obsluha velmi velmi vlažná... Je fakt, že tam mají velký výběr druhů, které nejsou moc k sehnání, ale nešla bych do toho... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.04.2009 19:26 Muž Kníže Máz [42] Re: miklaras
Hornbach se může přejmenovat na HROBBACHA. Taky sem se u nich spálil a už víckrát néééééé!!! Je to dobrý akorát na podívání, mají tam hodně druhů, jinak je to šit! To už i to OBI je snad lepší i když bych to taky nedoporučoval! Je lepší si připlatit a je klid. Byl jsem jen jednou v Zoo Bráník a nezkoumal vše co mají, ale ty krunýřovce mají za výborné ceny a velký výběr. Udělalo to na mě výborný dojem a pokec byl tak přátelský že bych se tam vykecával do teď ;-) . Jsou tak vstřícný, že snad seženou vše co si člověk může přát. Lidičky a to výstavní akvárko hned proti vchodovým dveřím palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 21:04 kreten Re: JuraS
Víš-li, napiš vzkaz Pavlovi Mžourkovi a myslím, že dohoda nebude tak složitá:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 19:44 Muž navik [908] - SumciRe: JuraS
:-) , pokud osobně - v ruce, pak bych se zkusil po telefonu zeptat tady: www.robimaus.cz , sice je to až za okrajem Prahy, (pokud to budeme brát striktně), ale mají tam spoustu podobných "drobností", když potřebuji něco takového, většinou tam pořídím...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 19:14 JuraS Re: navik
In-natura znamená například osobně, naostro, prostě v ruce..nechci e-shop..o akvaristovi vím...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 18:54 Žena miklaras [10] Re: Romy
Souhlas. Při poslední návštěvě Horbachu pár mrtvých ryb v nádrži, personál k neuvěření a vrchol, mrtvý krunýřovec, na kterém se pásli ostatní...krupice normální rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 17:36 Muž navik [908] - SumciRe: JuraS
různé průměry mají v e-shopu na "akvarista.cz".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 13:28 JuraS
Poraďte mi kde v Praze in-natura koupit umělohmotné zelené průhledné trubice a kolena k nim např od firmy Dohse viz. www.dohse-aquaristik.com/… ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 09:36 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: Moucha
Když budeš hledat žlutou ceduli s nápisem Sera, tak to nemůžeš minout...
Včera jsem to tam navštívil a musím uznat, že tentokrát se mrtvolky nekonaly... A to je dobře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 09:12 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: kreten
Tramvaj 11. Mezi zastavkami Michelska a Pod Jezerkou, maj tam ceduli (bohuzel ji stini okolni cedule) a ve vyloze akvisko s rejnokem a u chodu vzorky mlsku pro psy v misce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 08:52 kreten Re: akar77
Je to Nuselská 108, kousek od té velké křižovatky v Michli směrem do centra po levé straně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 22:10 Muž Yirka [9118] Re: netik
Jak říkám nechci polemizovat a proto z mé strany poslední reakce.
"Náš zákazník, náš pán" platilo již za první republiky a bude platit i nadále. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 22:05 netik Re: Yirka
já bych se nechytal jen těch utracených peněz,hlavně jsem psal o chování některých zákazníků a to je to hlavní o čem si se ty ani nezmínil,myslím že někteří zákazníci mají velkou potřebu obchodníky deptat a jak jsem psal,když je slušnej zákazník bude slušnej i obchodník a jak jsem odepisoval rakovi,tak asi dokonalej obchod ani obchodník neexistuje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 21:58 Muž Yirka [9118] Re: netik
Nechci z toho také dělat rozsáhlou polemiku, každý máme právo na názor a můj názor na pozici obchodníka a zákazníka je tedy od toho tvého odlišný. Rozlišovat zákazníky podle momentálně utracených peněz je velmi krátkozraké. I ten korunový je potenciálně tisícový.
Ano,obluha může být strohá, dobrý obchodník si to však asi nedovolí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 21:48 netik Re: Yirka
nedívám se na to z žádného pohledu a nechtěl bych tu filozofovat,prostě jsem byl osobně zatím vždy spokojený a to o unavený obsluze není zase tak jednoznačný,pokud přijde zákazník v pohodě a s úsměvem,určitě se dočká také i on dobré obsluhy,musím se zastat obchodníků,protože někteří zákazníci si myslí že když jdou utratit nějaké peníze a mnohdy to jsou halíře,že jsou páni tvorstva a měl by před nimy obchodník klečet na kolenou,pak se někteří diví že je na ně obsluha strohá,není to vždy pravda a určitě jsou a i já znám hrozné obchodníky a prodavače,ovšem ne jednou jsem byl svědkem jakou scénu dokáže udělat unavenej a z práce naštvanej zákazník jen třeba pro maličkost,chce se to dívat trochu do hloubky a né si jako zákazník mylselt že můžu všechno...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 20:47 Usine Re: akar77
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 20:18 akar77 Re: kreten
Ahoj, kde je prosím přesně ta prodejna v Nuslích? Kousek od tama dělám tak bych tam kouknul na tu předraženost:-)) To byla ironie, ceny jsou takové jaké jsou dány poptávkou a konkurencí. Nikdo přece nikoho nenutí aby si to kupoval, koupí jiný "blbec" co je mu líno zajít vedle a nebo zkusit burzu apod. A o tom je obchod. Typická situace, kterou jsem nedávno zažil v PET prodejně v komplexu nák.centra(jak je multikino) na černém mostě : zákazník si kupoval akvárko(cca 12litrů)-no budiž,ale k tomu mu hned prodavačka prodala asi 20 rybek, šneky a aby se těm rybám dobře dařilo(ironie) tak přidala ještě pár kusů umělých kytek a barevné dno a pekelnou zásobu Tetraminu. Pán se už těšil jak to hned doma napustí, dá tam hned těch 20 ryb, umělé kytky a začne hned krmit. Předpokládám, že z těch 20 ryb už dneska nemá ani jednu a jsou někde v septiku a už byl znova v te prodejně koupit nové a aby to prodejce užehlil tak mu přidal nějakou vodičku za 350,-kč s tím, že po tom se mu to už nestane! Tak bohužel i tak se u nás prodává - prostě hlavně prodat. To je jediné co se mi moc nelíbí(s ohledem na to že jde o živé tvory) a navíc tahle strategie prodeje je jen krátkodobá, ten člověk stejně časem zjistí v čem byl problém a pak bude jen naštvaný, že mu neporadili a nebo ho neupozornili že dělá chybu a už se tam nikdy neukáže. jestliže někomu poradím, slušně a taktně ho upozorním na možné chyby, tak se třeba přijde příště zeptat znovu a hned si něco i koupí, a tak dále. Pouze můj názor, nikomu ho nevnucuju, možná že s tímhle přístupem bych jako prodejce brzy zkrachoval, nevím.
Mimochodem scháním úplně ty blbé přísavky na silikonové hadičky(ke vzduchování) a nikde je nemůžu sehnat, nevíte kde je mají?Ty Nusle?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 16:36 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: kreten
Promiň o těch pet-centrech to psal rak. Jinak máš samozřejmě pravdu - ono se nevyplatí jet pro máslo o korunu levnější, když projedeš benzín za stovku - ale jen jsem chtěl poukázat, že je hloupost propagovat jeden šop a ostatní nebrat v potaz, protože těch negativ mají víc... Problém veřejnosti i můj je ten, že pokud je vše pořádku, tak to člověk bere jako samozřejmost a to špatné se mu prostě zajídá - provozuju internetové obchody a vím, že spokojený zákazník poví o svém zážitku z nákupu 0-5 lidem - kdežto naštvaný zákazník až 15-ti lidem a v dnešní době internetu to můžou být i stovky až tisíce lidí. Raději bych byl ne spokojeným zákazníkem, ale naprosto spokojeným zákazníkem a byl tím, kdo těm tisícům doporučí - u někoho to jde a u někoho bohužel ne - vivárko jsem vychválil do nebes - zaslouží si to - nuselská má ještě co zlepšovat, ale jinak jsou v porovnání s jinými na vysoké úrovni...(tím samozřejmě netvrdím, že by si někdo z mého názoru měl sednout na zadek - ale třeba to někomu trochu pootevře oči).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 16:27 kreten Re: arnošt
Nevím sice kde jsi vzal, že zatracuji PET centra, ale budiž. O cenách j e d n o t l i v ý ch druhů ryb se nemá cenu bavit, pokud neuděláš cosi jako "nákupní košík". A v celé šířce sortimentu. Je sice možné, že parmička v nákupáku stála třicet a v Nuslích sedmdesát ( i když se mi to nezdá), ale to jsme u politiky řetězců a malých krámů. Chleba v nákupáku stojí také desetník pod 24,- a v normálním krámě víc.
Edit: Mimochodem jsem si v jiném tématu přečetl jak žasneš nad tím, že na burze prodávající "samí odborníci" blbě poradili s žábou. Nu co taky chtěli jen prodat:-). Ani burza není samospasitelná...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 16:20 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: kreten
Tak příklad za všechny - parmička sae - nevím jak nyní, ale zhruba před půl rokem je prodávali za 70kč kus - v tebou zatracovaným pet-shop centru za 30kč a rozhodně jsem si je nespletl s krásnoploutvou...(to jen předcházím případným provokater-acím) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 16:09 kreten Re: arnošt
Já vám ho přece neberu pane kolego, jen jsem se vám pokusil vysvětlit, že nevíte nic o tom, co je to předražování
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 15:48 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: kreten
Milý chytači za každé slovo - jsou dva břehy - jeden co chce vydělat a druhý který chce ušetřit - v tomto případě jsou role naprosto jasně rozdané - pouze se snažím ušetřit - trochu mi přijde, že toho lobování za nuselskou už by stačilo - každopádně je dobře, že budou ještě lepší a kdo ví - třeba jednou převálcují i vivárko... měj se hezky a už přestaň dělat čest své přezdívce...každý má právo na svůj názor a bylo by dobré ho respektovat a ne za každou cenu popírat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 15:43 kreten Re: arnošt
Milý popichovači, vaše stížnost byla předána kompetentním zaměstnancům v prodejně Nuselská. Takže závady, které občas vyskytnou všude, budou odstraňovány neprodleně.
A ktomu vašemu jásání nad burzou a "předražování" v krámech. Račte si urovnat pojmy v hlavě. Ono se na burze může prodávat "levně" jedna radost. Pokud uvážíte, že 90% tržby nepodléhá zdanění. To ovšem v kamenném obchodě jaksi nejde. A tudíž musí být ty ceny trochu jiné. Pokud byste nakupoval na burze v Německu, tak byste viděl, jak to tam má berňák podchycené:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 15:23 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: moucha
Zkus burzu na pankráci - koupíš tam všechno - riccii i krevetky - pokud se domluvíš s chovatelem krevetek, tak ti přiveze i nějaké specialky, red crystal, orange, black crystal - pan Malát - občas tu má inzeráty nebo mrkni na seznamu a dej si ho najít... jinak občas i tady někdo něco nabídne - já budu mít brzo Red cherry a riccii mám taky, ale je plná okružáků, tak ji nenabízím...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] ...... 8

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 27314x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/376-dobra-akvaristika-v-praze?od=201