Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Atyopsis moluccensis - chov

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Atyopsis moluccensis - chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2013 16:48 Muž MaxoSK [3] - Miniakvária
Ahojte
Chcem sa spýtať niekoho kto má skúsenosti s chovom týchto kreviet či používa nejaké tekuté hnojivo, lebo na akva.sk písali že to nemajú radi.
ďakujem

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   12.11.2012 18:47 Muž Filip980 [398] - Rostliny
Upravil jsem název tohoto tématu na správný název této krevetky, aby ti, kteří budou hledat nějaké téma o krevetce molucké, toto téma našli.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2011 18:24 Muž dair [29] - AsieRe: katterinecka
Tak sem si precetl rozmnozovani. docela piplacka. ale co zkusit bych to mohl. tak uvidime za 35 dni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2011 18:12 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: dair
má tam vajíčka, larvy jsou z nich až potom
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2011 18:11 Muž dair [29] - AsieRe: katterinecka
aho.j to vim. Ve sladke vode je nemozne ji rozmnozit. kdyz uz sme u toho, je nejaka sance je odchovat? jak mam dostat larvy do slane vody kdyz je ma pod nozkama? sam sem prekvapen ze je ,,v tom´´:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2011 18:08 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: dair
larvy musí být ve slané vodě, jinak uhynou, to tyhle asi čeká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2011 18:07 Muž dair [29] - Asie
Fotka k příspěvku Zdravicko akvaristi. mam tu fotecku z meho akvarka. je mi jasne ze molucka se nemuze rozmnozovat ve sladke vode ale to co je na fotce na jejim brisku (oranzove) jsou vajicka? jestli jo skoda jich drobecku:(
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 21:35 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetkyRe: miloon
Pokud jsou v akváriu tak agresivní ryby, že jí napadají, neměl sis krevetku vůbec kupovat.
To, že je velká neznamená, že se útoku ryb ubrání...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 21:33 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: miloon
při dalším svlékání se jí ožky zregenerují do původního stavu, pokud se jej dočká...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.04.2010 21:28 S Muž invalida [3881]
Atyopsis moluccensis rozzureny
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2010 21:33 Muž miloon [4] – Krevetka molucká
Zdravim. Potrebujem radu. Mám v 180l aqa zranenu krevetku. Nejaka sikovna ryba jej odhrizla tri nohy na jednej strane.. Myslim, že teraz sa nebude vediet pohybovat. Dat ju z aqa přece? Ale mám oba 5 l aqa bez filtra. Mozem ju tam dat? Alebo nechat, kde je? Kde sa uzdravy skor? :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2009 19:56 švíco Re: MichalK
Moje poznatky ze soužití čtverzubců trpasličích a krevetek jsou takové, že pokud jsou krevetky přírodní barvy, nechají je napokoji. Jakmile pustím do nádrže krevetky s červeným nebo pruhovaným zbarvením, tak je pokaždé ochutnají, nejraději hlavu ;-) Ale japonicám nic nedělají, dokonce jim při plavbě uhýbají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2009 17:12 Muž MichalK [16] Re: anitka
Za 104 v hornachu, byl jsem tam dopoledne a měli jich 6.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2009 13:37 anitka MichalK
Za kolik si je koupil?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2009 10:27 Muž Snofrev [54] Re: MichalK
čtverzubci je dle mého názoru ukoušou, tak jako to udělali moji trpaslíci dospělejm cherrynám
postupně je pozabijeli a pak je nechali mrtvé na dně a do těch se pustili ancíci

ale možná, když budou dostávat pravidelně šneky, tak je nechaj, to nevím, já jim šneky nedával
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2009 09:13 Muž MichalK [16]
Můžu se jen zeptat, jestli tato krevetka může být s většíma rybkama? Myslím teď třeba nějaké cihlidy, nebo třeba čtverzubce. děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2008 11:01 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: gošice
Aotiax Moculensis
"Hezká" zkomolenina... hmm (Mají jich tam víc. Těch zkomolenin.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2008 10:34 Žena gošice [217] - Raci, krabi, krevetky – Aotiax Moculensis
Toto jsem o Aotiax Moculensis našla na www.miga.cz...obchodní strategie nebo jiná krevetka?


Aotiax Moculensis
Kreveta která se prodává jen v některých akvaristikách. Je několikrát dražší než výše uvedené krevety. Prodává se ve velikosti cca. 5 cm a odlišuje se od ostatních zejména tím, že nemá klepeta, ale vějířky, kterými zachytává ve vodě rozptýlené zbytky potravy. Potravu hledá ve dně, nebo stojí s rozevřenými vějířky proti proudu, ze kterého filtruje potravu.
Kreveta je tmavě hnědá, výjimečně se dá sehnat tmavě červený jedinec.
Jejich rozmnožování také není problematické a pokud investujete alespoň do 3 krevet, tak brzy najdete v akváriu pobíhat malé krevteky, které jsou zmenšenou kopií svých rodičů.
Ostatním rybám v žádném případě neškodí a jsou vhodné do společenských akvárií.

A já myslela, že odchov v běžných podmínkách není možný. Vývoj je nepřímý, v larválním stádiu vyžaduje brakickou nebo plně slanou vodu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2007 09:42 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Greksa
zkus kontaktovat Jendu Dvořáka ten ví moc věcí o krevetkách: www.akvakrevetky.wz.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2007 21:29 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Greksa
www.google.cz

www.google.com/…

pokud ma neco spolecnyho s Atyopsis moluccensis >> www.wirbellose.de/…
jako ze ma podle Raviolky >>http://www.akva.sk/phpBB2/viewtopic.php?t=2658

mno a pak ze na googlu nic neni :-P
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2007 21:28 Greksa – Aotiax Moculensis
Hladam viac info o Aotiax Moculensis... A ak nieco viete napiste alebo prihodte odkaz a pod. Dakujem za kazdu pomoc. :-) X-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 2607x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3742-atyopsis-moluccensis-chov?od=51