Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Dafnie

NápovědaFórum » Krmení » Živé krmení 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Dafnie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.12.2018 10:16 Muž @ Maq [3400] Re: visek
Dej to do mrazáku. Moli zmrznou. Nakonec z toho pro tetry může být lepší krmení, než ty dafnie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2018 09:14 Muž @ visek [46] - Tetry
u nas v nadrzi uz neni zadne zive krmeni.tak jsem koupil na zkousku susene dafnie.kdy jsem otevrel pytlik bylo tam vic molu nez vsi. :-( :-(

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2018 11:34 Muž @ Strakááč [57] - Jižní Amerika a (Truhlář)Re: Anthrax
na slunci, jak se to řekne.. samozřejmě přímo na slunci celej den to je blbost...
ale slunce potřebujou pár hodin a já to dělám tak, že je nechám v bytě a skrz okna na ně svítí slunce tak tři hodiny přímo do kýble :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2018 10:25 Muž @ Anthrax [1363] Re: quasimodo
To mi nepřijde moc dobré ani kvůli rybám. Jestli ti tam dafnie přežívají několik dní. Tak to znamená, že jsou ryby prasknutí několik dní. Což asi nebude v běžným chovu žádoucí.

To Strakááč: Opravdu je dáváš na sluníčko? Já jsem je v domění že čím vyšší teplota tím méně kyslíku ve vodě dával na chodbu kde je v bytě nejchladněji. Tam mi vydžely zpravidla nejdéle.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2018 09:10 Muž @ quasimodo [36] Re: Strakááč
To by ovšem znamenalo, že mívám v akvárku víc živo, než si myslím. Protože podobné dávky jsem dával vždycky a s tímhle jsem se ještě nesetkal. Obvykle v něm dafnie několik málo dní vydrží. Ostatně dneska ráno jsem se díval, že mi živé zmizely ze dvou (a to druhé je s pavíma očkama, kam jsem jich dal raději dost málo - mám jich tam moc a bojím se, že s dalšími spoluobyvateli by se už rybičky začaly dusit), ale v dalších ještě žijí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2018 23:16 Muž @ Strakááč [57] - Jižní Amerika a (Truhlář)Re: quasimodo
musíš pomalu tzn nalej jen maličko.. oni tuším žerou řasy.. teda jen uszuju podle lovu.. když je lovim v zeleným rybníku tak jsou obří a je jich tam fakt moc... když je lovím v klasickým celkem čistým rybníku, tak jsou maličkatý průhledný a je jich celkem málo...
když je hodíš do akvária, který je čistý (bez řas) tak ti pomřou hlady.. dobrý je, je mít ve větším kýblu s vodou v kterej jsi je chytil a v tej ti vydrží dlouho to dát na slunce a před krmením je propláchnout v čistej vodě a hodit je do akva jen trošku klidně na dvakrát (odpoledne a před zhasnutím) ryby je stihnou sežrat a případný mrtvolky na dně o ty se postaraj ryby co žerou ze dna... :) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2018 22:09 Muž @ quasimodo [36] – Dafnie - kaput
Zdar,
dneska jsem byl na lovu a úlovek hodil do akvária s tím, že rybičky (molly) budou dva nebo tři dny praskat ve švěch. Skutečně si daly říct, ale dafnie začaly dost rychle umírat, jako by se všechny nahrnuly k jedné spodní hraně akvária, kde mi moc neproudí voda ( photos.app.goo.gl/… ) a za pár hodin nebyla jediná živá. Všechno to leželo chcíplé na dně a většinou zapadané do toho nejhustšiho houští rostlinek, co mám. To jsem ještě nezažil. Chvíli mi připadalo, že se chtějí prohrabat kamínkama k živnému substrátu.
Jediné, co mě napadá že by je mohlo zabít, že jsem nedávno léčil kombem esha 2000 + exit + gdx. Od té doby sice už proběhly dvě částečné výměny vody, ale... beru to jako varování a čekají mě teď každodenní výměny vody a hloubkové odkalování.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.06.2018 15:25 R Muž @ vaclav [8945] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: ctibum
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Takhle vypadá červená dafnie, na chalupě jsem našel flíček. Tentokrát pěkně čistý rybníček v lese a ne návesní stoka. :-)

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2018 23:40 Muž @ VladimirHul [18] - Živorodky – Dafnie
někdo kdo bydlí v praze a shání dafnie, doporučuji prosek youtu.be/… malá ukázka z toho jak se loví.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.06.2018 18:31 R Muž @ vaclav [8945] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Planorbella
Kvasnicemi ale ne sušené. Rozdělat ve vodě a opatrně lít aby jsi nepřekrmil, to jdou rychle dopryč. Jinak samozřejmě zelenou vodou to je v létě dostupnější než v zimě. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2018 16:59 Muž @ Planorbella [23] – Živé krmivo
Dobrý den, nevíte někdo prosím čím mám krmit dafnie.Děkuji
Reklama

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2017 21:59 R Muž @ ctibum [3458] - Snažím se to nezahubit...
Mimochodem, dají se krmit nálevníkem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2017 20:33 R Muž @ ctibum [3458] - Snažím se to nezahubit...Re: dudak
No má to větší, na chodbě a vzduchuje. Takže já bych v pětilitrovce v kuchyni, potažmo na balkóně měl vzduchovat tim spíš, což? I když na ten balkón je dávat asi nebudu, jižní strana vnitrobloku, za jasnýho dne 35-40°... :)
No už tam vzduch je, na minimum. Kluci je chtějí vědecky pozorovat... hmm
Já počítám, že se jednou tejdně stavím pro dávku na Proseku.
Vodu tedy vodovodní.
Žrát jsem jim dal asi 3mm kousek kvasnic rozpuštěný v deci vody a z toho půl čajový lžičky.
Ještě tu mám bezprizorní 25l akvo, tak je tam možná nastěhuju...
Tak díky za rady ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2017 19:52 Muž @ dudak [1520] Re: ctibum
ale Václav to má také mnohonásobně větší, navíc to má na chodbě, takže i teplota je nižší, čím vyšší teplota, tím víc vzduchovat, a taky je dobrý nechat je ve vodovodní vodě a ne v tý kde si je nalovil, já je měl doma v 45 litrovým akvárku a mohla tam bejt tak 1 decka dafnií, byly tada bez vzduchu, ale držely tak do jednoho tejdne, nekrmil jsem je vůbec, to tu vodu akorát zatíží, měl jsem je pouze na zkrmení. Ale teď už rovnou lovím jen to, co se dá ihned zkrmit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.06.2017 16:31 R Muž @ romant [26947] Re: DavFM
Příště je zkus rozdělit do několika lavórů, stavebních belíků, prostě něčeho s velkou hladinovou plochou, hlavně tu plochu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.06.2017 09:10 Muž @ DavFM [910] - Corydoras&ApistogrammaRe: ctibum
Vzduch. Řekl bych, že spotřebovávají fakt hodně vzduchu. A v té pětilitrovce máš určitě mnohem více dafnií než je koncentrace v rybníce.

Já je měl loni na balkónu 20l akva s dafniemi, ale žilo mi jich tam tak do 50 kusů. Ale fakt celé léto.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2017 08:48 R Muž @ ctibum [3458] - Snažím se to nezahubit...
Zdravíčko
V neděli jsem nalovil dafnie, dal je do pětilitrovky od okurek, tři litry původní vody, dva litry vodovodní. Jelikož doma nebyly kvasnice, dostaly první příkrm až v pondělí odpoledne, ale to už byla převážná většina po smrti.
Sklenice při pokojové teplotě cca 25°C, bez vzduchování.
Dá se říct, kde se stala chyba?
Neplánuju velkochov, ale rád bych je udržel naživu týden až dva, pokud možno.
Na zelenou vodu už mám založeno, kvasnice už také.
Díky stydim

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2017 15:53 Žena @ Irbis191 [13] Re: motýlek
i tobě ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2017 15:35 Muž @ motýlek [272] Re: Irbis191
no a u čichavců se nemusíš ani bát nezmarů - ti je zvládnou zpacifikovat ;-) ... tak ať se daří!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2017 15:32 Žena @ Irbis191 [13] Re: motýlek
Už jsem na to přišla ;-) Vylovím pár dafnií kyblíkem, přeleju přes síto, přeleju přes hadr a tam mi uvíznou ty dafnie a voda odteče. Čichavcům to šmakuje. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.03.2017 11:54 Muž @ motýlek [272] Re: LiborSprysl
no - asi ano, ale spíše se množí pučením - tedy nepohlavně - a tedy "sedí" na rostlinách a kořenech/větvích - dá se vyřešit/zmírnit probém i tak, že to doma přeleješ do něčeho hlubokého a bereš pak jen shora - ale jistěže to na 100% není ... nakonec pro dospělé rybky to tak velké nebezpečí není ...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2017 09:53 Muž @ LiborSprysl [8768] Re: motýlek
motýlek napsal: je to trochu složitější - najít místo, kde vítr odfouká nečistoty z hladiny, nabrat do něčeho nejlépe průhledného tak 3-5 litrů vody a prohlédnout, co v tom plave za potvůrky ;-) ... a když to vypadá čistě, tak začít lovit - ale ne hluboko, protože to by sis mohla donést také nezmary ...

Ohledně nezmarů (ono by bylo lepší hořit třeba o žahavcích obecně) ... :-) ... nějak jsem nepochopil tu radu nelovit hluboko... a co vajíčka? V klidné vodě sice leží na dně, ale je otázka, zda proudění vody při lovu je nezvedne... Tam kde nezmar je, je prakticky jistota, že si ho domů přineseme... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2017 08:58 Muž @ motýlek [272] Re: Irbis191
je to trochu složitější - najít místo, kde vítr odfouká nečistoty z hladiny, nabrat do něčeho nejlépe průhledného tak 3-5 litrů vody a prohlédnout, co v tom plave za potvůrky ;-) ... a když to vypadá čistě, tak začít lovit - ale ne hluboko, protože to by sis mohla donést také nezmary ... doma to rozleji do více nádob a občas vodu promíchám, aby se okysličila, můžeš i vzduchovat ...
pokud si není akvarista jist nezávadností takové potravy, je lepší počkat na teplo, dát na zahradu sud s vodou a nechat nalíhnout komáří larvy ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.03.2017 20:45 Žena @ Irbis191 [13] – Dafnie
Ahoj chtěla bych se zeptat kdy je nejvhodnější lovit dafnie (kdy jich je nejvíc). Na jaře, v létě, na podzim, v zimě... ? Nebo např. po dešti či za sluníčka... jo a jak to děláte, já když chytám dafnie tak mám pak síťku plnou hnusu a dafnií málo, přitom vidím v jezírku, že je jich tam strašně moc... Přeceďujete to nějak? Mohu použít k lovu i silonku navlečenou na síť? Jak mám postupovat? Mám si přinést kýbl s vodou k jezírku, vylovit dafnie do kýblu, přenést do domu k akvárku a zase přecedit přes síťku, nebo můžu jít rovnou od jezírka se síťkou do akvárka? Jak to děláte?
Díky, chci zpestřit mým rybám jídelníček, mívají jen vločkové, když nitěnky nemohou.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2016 14:27 Muž @ 0 [886] - Obecné.Re: romant
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Jarní nálada ani ne, protože teď mají moje ryby období zimního klidu. Teplota vody u ryb v rybárně má nyní v průměru +16°C a provoz funguje s nepříliš vydatným krmením za těchto snížených teplot a jen nutnými výměnami vody.

Tu zelenou vodu mám jen v té jedné nádržce pro případ potřeby, jinak samozřejmě u ryb udržuji vodu čistou - viz foto s Poecilia obscura a Gambusia affinis v těch menších plastových nádržích.

U větších nádrží je na hladině vidět zapojený porost okřehku, který dobře roste i při nižších teplotách a pomáhá mi odstraňovat z vody dusíkaté látky, ať nemusím příliš často měnit vodu a navíc se pod tímto pokryvem ryby cítí bezpečněji a nemají takovou snahu vyskakovat z nádrží.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2016 13:42 Muž @ Pepan [5012] - RostlinyRe: 0
Názorný příklad že komu se nelení, tomu se zelení. potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2016 13:40 R Muž @ romant [26947] Re: 0
Tak je vidno, ve tvých nádržích panuje stále svěží jarní nálada. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   31.12.2016 13:38 0
Fotka k příspěvku Ve žrádle musí plavat ty dafnie, aby se masověji množily. Tím žrádlem je zelená voda, která se dá produkovat i v tomto čase, jako je vidět na fotu, které jsem pořídil před deseti minutami a schválně nabral z té vody do té menší nádobky pro zřetelné rozlišení. Použitelné pro dafnie i žábronožky.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2016 11:56 R Muž @ romant [26947] Re: Pepan
Tomuhle se mezi rybama říká "plavat ve žrádle". ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2016 11:51 Muž @ Pepan [5012] - RostlinyRe: vaaclav
Máš to hezké. Ryby má v akvárku každý ňouma. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   31.12.2016 11:44 R Muž @ vaclav [8945] - Echinodory + stonkové rostliny
Fotka k příspěvku Množí se ale na nějaké velké krmení to není. :-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.11.2016 18:25 R Muž @ vaclav [8945] - Echinodory + stonkové rostliny

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2016 04:08 Muž @ LiborSprysl [8768] Re: Strojek
Strojek napsal: jestli to dobre chapu tak je i krmis?? co jim pridavas .. dnes poridil sud na zahradu jen pro dafnie a perlorodky..nebo jak se ty druhy jmenuji ..
Tak takhle je to... koukám besídka o dafniích se pěkně rozvinula... a šup jsme u perlorodek... :-P ... jo tak jsem čekal nějaký návod, jak je v dělat v sudě, že získám nějakou černou perlu a ono nic... Buchanky to byly... :-) ... já jsem teda vloni měl mezi dafniemi i dost koreter a patentek, ale až tak v od půlky prázdnin...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2016 21:05 Muž @ Deepinpeat [655] Re: MonterMonty
No já jak mám ty přírodní díry, tak z toho cedim od vířníků přes buchanky až po nějaký pidi dafky. A od tý doby co jsem potkal v jedný nádrži asi 3 cm šídlo, tak si dávam sakra pozor. + Opravdu když si tu larvu pustíš do kýble kde jsou třeba komáří larvy, tak vidíš, kolik jich vyžere. Neskutečná škodná.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2016 20:54 Muž @ MonterMonty [1566] - AmerikaRe: Deepinpeat
Tak to je jiná , já tou dafnou cpu už odrostlejší potěr , na vykulence je to moc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2016 20:47 Muž @ Deepinpeat [655] Re: MonterMonty
pozor, já to zakrejvam sítí se 1 cm okama, takže komáři tam můžou. To je ale to nejvetší co tam může. Těch vážek a šídel tam lítá nesmysl a prostě stejně jako tu kontaminaci způsobenou ptákama si to nemůžu dovolit. Když se ti dostane jedna larva vážky do nádrže kde máš 1000 ks potěru čichavců, tak je to jedno. Když se dostane někam kde máš 10 nebo mín ks potěru něčeho takřka nesehnatelnýho, co je dvacet dní velký jako buchanka, tak je tam i každá buchanka špatně, natož když Tě vybere 3 mm velká vážka. Tak je to prostě na houby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.06.2016 20:41 Muž @ Deepinpeat [655] Re: Strojek
No hele, ono dost těžko se Ti podaří chytit někde něco čistého. Dafnie a buchanky většinou nějak fungovat budou i společně. Spíš se připrav, že podle momentální hojnosti potravy a teploty nebo vůbec prostě třeba roční doby něco převládne a někdy zase něco jiného. některé velké druhy buchanek jsou ale dost řezníci a dokážou uštípat malé komáří larvy. Dokonce se někdy používají ke kontrole populací komárů, nebo se to alespoň zkoušelo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2016 20:40 Muž @ MonterMonty [1566] - AmerikaRe: Deepinpeat
To já bych to zas tak nehrotil s tím zakrýváním , já to mám dva roky otevřené bez problémů , občas se tam napije i kočka :-D , zatáh jsem si tam z akva ty šneky - to se ukázalo jako dobrej tah , zatáhl jsem tam z akva i šeryny - tím se ukázalo , že někteří chovatelé z těchto tvorů dělají zbytečné hysterky- co setýká kvality vody a teploty v chovu - několik desítek jich tam přežilo dlouhodobé teploty k 5° , několik pár otužilců i první zamrznutí- cca 2cm tlustá krusta ledu i po stěnách sudu - pak jsem to přemístil do sklepa kde nemrzne ,
největší škodnou byl asi zavlečenej potěrák gupky - tak bachratou čudlu jsi ještě neviděl , kam se hrabou balon molly smich odkrytý sud má ještě výhodu v tom že tam v pozdějším létě začnou klást i komáři , ovšem takové culexy raději před skrmením zmrazit , - vony se ty potvory dokážou neskutečně rychle vylíhnout v teplé akva vodě ,zvlášt když se nějakej "schová" třeba mezi plovoučky kde ho ryby nenajdou smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2016 20:25 Muž @ Strojek [96] Re: Deepinpeat
jj blbe jsem to napsal myslel jsem dafnie a buchanky .. vasky by asi prilitnout mohly kousek je rybnik ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.06.2016 20:19 Muž @ Deepinpeat [655] Re: Strojek
Tak perlorodky tam určitě chcípnou :). Ale perloočky tam být můžou, to jsou totiž dafnie, stejně jako hrotnatky a další podobné názvy. Rozhodně to od sebe nepoznáš, důežité je, že tam něco bude. Vzájemně si to konkurovat může, ale to nevadí dokud nevyhraje nějaký druh, který je mizerný. Doporučuju vysadit to co tam chceš (adekvátně velký druh pro dané ryby, který se bude dostatečně množit), to může trvat pár pokusů, než se to chytne a povede. Rozhodně pokud jsou tam vážky a šídla tak doporučuju zakrýt nějakou perlinkou nebo podobnou sítí. Jejich larvy parazitují na kultuře v sudu a navíc jsou bezpečné pro potěr. Zakrytí zabrání i ptákům, aby tam chodili pít a nosili tam z kdejaké louže a rybníka jiné druhy planktonu, které tam nechceš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2016 20:15 Muž @ MonterMonty [1566] - AmerikaRe: Deepinpeat
no vidíš , mě ty slepičáky příjdou už moc
EDIT : podstatný je že mi ta informace utkvěla v hlavě-odku pochází ,to už jení podstané smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2016 20:12 Muž @ Strojek [96] Re: MonterMonty
a muzou bejt v tom sudu i ty dafnie a perlorodky a sem tam samozrejme i komari larvy ?? .. tech se urcite neubranim ..nebudou si navzajem konkurovat a pozirat ??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2016 20:12 R Muž @ romant [26947] Re: Deepinpeat
Však jasně, jenomže my kluci sedlácký co chodí lovit plankton na vesnický nádrže, prostě používáme ty slepičáky. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.06.2016 20:11 Muž @ Deepinpeat [655] Re: MonterMonty
no vždyt jsem to psal na skalárforu. :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2016 20:09 Muž @ Deepinpeat [655] Re: romant
Jo to je ten slepičák, akorát když nemáš domácí slepičák, tak nějakej komerčně pytlovanej z velkochovů, to bych dal radši ty chemikálie. + Ti to dává možnost mít optimální poměry makroprvků na začátku a kontrolu nad dávkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2016 20:06 Muž @ MonterMonty [1566] - AmerikaRe: Deepinpeat
Ve velkochovech ,odkud se pak do krámů vozí mražené "čokolády" , prej hnojí vodu dafnám superfosfátem a ledkem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.06.2016 20:05 R Muž @ romant [26947] Re: MonterMonty
KNO3 a fosfor, to je přeci ten slepičák. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.06.2016 20:04 Muž @ Deepinpeat [655] Re: MonterMonty
MonterMonty napsal: přidal KNO3 a fosfor šikovnej kluk :) přírodě se v uzavřených systémech musí pomáhat :-D

Edit: Ale ty kopřivy jsou super a jdou na nich i velké objemy. Nejlepší je dát na začátek ty minerální hnojiva, aby to rychle zezelenalo a pak dohazovat ty kytičky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.06.2016 19:57 Muž @ MonterMonty [1566] - AmerikaRe: Strojek
Žádný rostliny - akorát budou brát dusíky řase , tady to musíš úplně otočit než v akvárku , dusíky jsou žádané - bez nich nebude řasa

TO: Romant - slepičáky jsem nezkoušel - ty prej jsou lepší na komáří larvy ale takovejch pět rozšmelcovanejch kopřiv do 200L jednou za měsíc - to by šlo potlesk
jakékoli listy akvarostlin - které nebudou schopny růstu , listy z vytrhané mrkve na zahrádce - prostě přírodní biologický odpad - s mírou samo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2016 19:49 R Muž @ romant [26947] Re: MonterMonty
Jj, slepičáky jsou slepičáky. :) ;-) X-)
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 4

Zpět na obsah sekce Krmení Přidat příspěvek • Zobrazeno 7775x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/3551-dafnie