Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Žížaly

 

NápovědaFórum » Krmení » Živé krmení 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Žížaly
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2006 11:16 Žena Vesnach [56] Re: Anonym
Ano, po takto upravenych Romanovych zizalach je muzete klidne podavat i psovi :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2006 11:03 Muž [] Re: ZAJA
Tak večer bude vše tak promoklé že není problém si nasadit pláštěnku,do ruky baterku a kelímek a hurá na lov.Po chodnících jich budou stovky.Skladovat je pak můžete buď v písku nebo pilinách. :)
PS-pro menší rybky (kančíci,tlamovci)se dají nasekat.Tak jako to dělají rybáři do krmítek ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2006 10:49 Muž Tonys [16] Re: JoMr
Kalifornský žížali jsou možná dobrý ale kupovat bych je nedoporučoval a to kvůli ceně smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2006 08:58 JoMr Re: ZAJA
Sehnat násadu nebo samotné kalifornské žížaly není problém. Pokud jsi z Prahy nebo okolí,tak ti je poskytnu, mám jich dost. Doporučuji osobní odběr, delší přepravu většinou nepřežijí. Pokud máš zájem, piš na e.mail:mrazek.j@centrum.cz. Na telefonu nejsem momentálně k zastižení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2006 23:48 Muž wladys [291] - CichlidyRe: ZAJA
Tlamovce bych určitě žížalama nekrmil.... podle fotek máš "mbuny" což jsou převážně býložravci... ;-) žížaly jsou skvělé krmivo pro americké cichlidy.já je dávám občas Brazilkám a fakt jim chutnaj.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2006 18:43 Muž ZAJA [0] - TetryRe: JoMr
a kde se daji ty kalifornske zizaly sehnat ???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2006 18:39 JoMr Re: ZAJA
Lepší je dát do vlhkého písku do druhého dne, aby se vyprázdnily a potom opláchnout a zkrmit. Ideální jsou kalifornské žížaly, které jsou menší a rychle se rozmnožují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2006 12:20 Muž ZAJA [0] - TetryRe: Anonym
no mam tam jakesi tlamovce ale rodu tropheus urcite nee to vim ale staci to fakt jen oplachnout ????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2006 10:42 Muž [] Re: ZAJA
Žížalami přikrmuji už několik let a nemohu si stěžovat. Ryby po nich krásně rostou a za celou dobu jsem si ani jednou "nenatáhl" žádnou nemoc. Žížaly jen opláchnu v čisté vodě. Jen nevím, jestli jsou pro tvé tlamovce to pravé ořechové... zvlášť pokud máš ryby rodu Tropheus apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2006 00:40 Muž ZAJA [0] - TetryRe: Ka-i
jj diky to skusim protoze je to pro mne financne nejdostupnejsi zive krmivo co znam diky za radu palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2006 00:21 Ka-i Re: ZAJA
Já tlamovce nemam,ale krmim žížalama občas větší tetry.....vždycky je properu ve vodě a když je dam do akva,naleju preventivní dezinfekci ;-) ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2006 00:12 Muž ZAJA [0] - Tetry – žížaly
mohou žížaly posloužit jako krmení pro tlamovce ?? a co mam udelat abych si do akvaria nedonesl nejaky binec ?? ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2006 11:22 shark Re: Miro.M
Chtěl bych rozmnožit kančíka červenookého ale stále se mi to nedaří, jako potravu jim dávám nejen žížaly ale i patentky, granule pro cichlidy a moučné červi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2006 20:56 Miro.M Re: shark
Ako spestrenie stravy som ich používal pri ocelátusoch a doteraz občas používam pri skalároch.Ale k treniu potrebovali vždy pestrý sortiment potravy.Samotné žížaly nestačia.Nenapísal si, aké rybky chceš vytierať.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2006 18:18 shark – žížaly
Chtěl bych se zeptat jestli můžu žížalamy ryby vyprovokovat ke tření?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 2795x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3230-zizaly?od=51