Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby v kouli

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby  

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 4 Žádná další stránka   1  
Ryby v kouli
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2006 17:15 Jana Re: Zizi
Koule je na nic a tak často měnit vodu neprospívá žádným rybám. Ona tam nějaký čas přežije, ale kvalita života je bídná a ryba se trápí, argumenty, že je tam mají a rybky žijí je jako tvrdit, že v thajském vězení je to v pohodě, taky tam lidi přežívají. Kup si 20 l akva klasického tvaru, filtr a do koule nasaď kaktus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2006 16:24 Zizi – Bojovnice
Ahoj, dostala jsem rybku- Bojovnici-v kouli a teď tady čtu,že koule jsou nevhodné pro ryby.A taky prý stačí vodu měnit jednou za tři dny a nepotřebuji žádné filtrační zařízení.Poraďte,byla bych nerada aby mi chcípla. Zizi :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2006 14:48 KSR – Koule
Kouli fakt ne!!!Asi žádný rybky se v ní nebudou cítit tak dobře jako v normálním akva. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.05.2006 19:40 don – koule není na škodu
u koule je to tak že záleží na průměru, koule o průměru min. 1 metr nemůže rybám uškodit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   02.05.2006 17:51 Heavyk1 – Koule
Někdy mi tu lidi připadají, jak tataři. Zeptají se na názor, je jim odpovězeno a stejně si to udělají po svém, navíc se tváří, že snad ani ty řádky nad nečtou. Jasně bylo řečeno, že koule rybám neprospívá, že se tam trápí, ony to neřeknou, neumí mluvit. A to, že žijou, neznamená, že jsou spokojené. Stejně si určití lidé melou svoje. Tak se neptejte a jednejte rozzureny

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   28.04.2005 20:17 petr55 – Ryby v kouli
Neviděl bych to tak černě. Například taková Betta splendens tam bez problému vydrží, nepotřebuje filtr ani vzduchování (za předpokladu časté výměny vody) a nikam daleko nedoplave (jednou jsem ji dal do 200 L akvária a nebyla schopná doplavat si ke žrádlu. Kdybych ji nedal do menšího, zdechne hladem)
PV

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2005 15:05 mates Re: Mepapas
ryby to fakt nemají moc rádi...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.04.2005 19:40 Mapepas – koule ANO
já chovám rybicky v kouli už 6 let a daří se jim tam dobre mam tam i 2 rostliny.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2005 15:36 Kratas Re: Cafča
Prosím do koule ne. To je naprosto nevhodná nádrž pro chov jakýchkoliv rybek. To že člověk občas vidí jak někdo Závojnatky chová v kouli jako zlaté rybičky je zvěrstvo. Koule se svěrem k hrdlu zužuje a to má spoustu nevýhod jako například vstřebávání kyslíku hladinou a pod. Proto silně nedoporučuji toto řešení. Navíc koule bývají mnohdy i příliš malé, ale to není tak zásadní problém, jelikož jsou známy rybičky, kterým stačí malá akvária. Doporučuji raději zakoupení nějaké levné elementky, jednoduché osvětlení, a vzduchový kompresorek, na který se dá napojit jak vzduchovací kámen, tak i jednoduchý filtr. Elementku osaďte rostlinkami, které nejsou náročné a budete mít krásnou malou nádrž. Jen prosím kouli NE!!!!! Pavel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2005 15:34 Cafča – Ryby v kouli
Potřebovala bych poradit. Chtěla bych chovat jednu nebo dvě rybičky v kouli, ale nevím, co tam musí všechno mít a jaké druhy se do koule hodí. Poradí mi prosím někdo??? Předem děkuji
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 3 ...... [4]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 5209x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/314-ryby-v-kouli?od=151