Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Malé bílé částice ve vodě

 

NápovědaFórum » Voda, přípravky na úpravu a testy  

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Malé bílé částice ve vodě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2009 20:06 Muž miloon [4] Re: Yirka
mile od nich ze predpokladaju. ale ja nemam ziadne cervy!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2009 19:35 Muž Yirka [9140] Re: miloon
Víš, každý předpokládal, že pohledáš ve fóru, je toho tu o podobném fenoménu mraky. Třeba tady:
rybicky.net/forum/1386
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2009 19:31 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetkyRe: miloon
Ty bily tecky jsem mel v kombinaci s nalevnikama. Akva mam zalozene 3 tydny a sem tam se neco objevi, ale to uz je zlomek toho co bylo po zalozeni.

Nekdo tu psal, ze se jich zbavite tim, ze nebudete menit vodu! Ale nevim jestli to pomuze :/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2009 22:23 Muž miloon [4] Re: mnammnam
no tiez som myslel ze asi tak to necham a uvidim ci to nepadne na dno...ale keby niekto vedel jak na to tak prosim napiste..dakujem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2009 22:18 Muž mnammnam [23] Re: miloon
tak co ja som mal najdlhsie vypnuty filter tak to boli 2 dni a mam tam dost rastliniek ale odbornik niesom
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2009 22:12 Muž miloon [4] Re: mnammnam
neviem..skor nie..vypol som filter ci sa to usadi...ako dlho mozem nechat filter vypnuty?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2009 22:04 Muž mnammnam [23] Re: miloon
nemuze to bit tym ze ti rybky rijouv zemi? a sa to rozviri?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2009 21:30 Muž miloon [4]
Fotka k příspěvku myslim ze mam ten isty problem ako je popisany na zaciatku...vodu som menil vcera ale problem ostal.na nalevnikoch by som to netipoval skor si myslim ze by to mohlo byt z krmiva ale ked ja krmim 1x denne a urcite nie vela...neviete mi nieco poradit?...snad to bude trosku vidiet na fotke...dik :-(
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2007 16:15 MorfeusDC Re: oldkiwinka, Mrakoplash
Proominte moc dekuji ze jste se zapojili do rady. Ale ja nepouzívam zadne tablety jako krmeni. Mam CICHLID PETdajana profesional. Rybičky mam Malawi,Tanganiku. a ten problem s temi časticemi mam v nadrži kde jsou ELLIOTI ( kančík rudohrdli). PH mam 7.5, teplota 26 - 27 C. a vypnul jsem filtr včera a problem mám stale mozna oneco dýl. Jinak dnes se pokousim odpustit cast vodi a nalejt novou kterou mam v 2x kyblich po 10l.uz druhy den tedy 24hod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2007 11:07 Žena Voloďka [59] - TetryRe: oldkiwinka
Jj, už se bude na to dávat pozor!
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2007 11:05 oldkiwinka Re: Voloďka
vy ne,ale maminka:-D tak ta jim da strasne malinko vlocek...pri tom krmení za vaší nepřítomnosti...a je to...než tablety každej den..:-D nebo jak je to tu napsano...

já taky,když jim tam hodím 1 tabletku tak za 4 dny tak to mám trocha zkalené, ale to je tím, že si to nejc¨větší tetry kosočtverečné vezmou do huby a plují s tím po celém akva. aspoň něco sypou pancéřníčkům a ancistrusům.sou to ale mrchy ty tetry.to je pak nepořádek až kam oko dohlédne:-D :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2007 11:03 Žena Voloďka [59] - TetryRe: Mrakoplash
Neházím... ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2007 11:01 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Voloďka
jak sem psal pokud tam toho nahazis hodne tak se nediv ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2007 08:28 Žena Voloďka [59] - TetryRe: Mrakoplash
Jojo. Já tím předtím nekrmila. Pak nastal "problém" jak krmit v mé nepřítomnosti a tak aby mamka nepřekrmovala, tak jsem ji dala tyhle tabletky. A poslední dobou když jsem pak přijela domů bylo akva pěkně zakalené těma bílýma potvorama. Po delším čase to zmizelo, ale jak jsem zase jela někam na dýl, znovu se to objevilo. Dajana pet je na tohle asi né moc dobrá. Příště jdu do Tetry ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2007 07:34 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Roman
ja s temahle dajana pet taky krmim a zadny problemy s vodou nemam, asi taky zalezi kolik a jak casto se tam toho hazi hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2007 00:01 Muž Roman [100] - CichlidyRe: Voloďka
tak ty tabletky samy o sobě jsou kalič vody č.1.to že na tom píšou že to nekalí je pitomost.je to natolik jemný slisovaný krmný prach, který z větší části ryby jako potravu ignorují.Snad jenom potěr živorodek by s tím něco vyvedl.Jinak to so se ve vodě vznáší a tu vodu kalí je pro nálevníky docela pochoitka.Takže pokud Vlaďka měla tenhle problém, tak bylo vynechání tohoto krmiva asi nej řešení.jinak pro sumečky a krunýřovce používám Hikari a nikdy jsem s tím kalem problémy neměl.Nedělá to ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2007 15:09 Žena Voloďka [59] - TetryRe: mch.sokolov
Mě by to taky zajímalo, ale je to tak! Když tam ty tablety nedávám, tak je to lepší... ahoj

www.dajanapet.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2007 15:01 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: Voloďka
A co má společnýho výměna vody a tablety s bilou vodou? :-) X-) smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2007 12:50 MorfeusDC To DavidCZ
Pozoroval jsem ty částice ale na sklo se nelepí.
Přesto diky. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2007 12:48 MorfeusDC Re: Voloďka
Bohužel ale nevim o jakých tabletkách mluvite takže nemohu nic vysadit chemku nepoužívám.Přesto dekuji za radu. ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2007 12:45 MorfeusDC Re: Sidonius
Tak jsem pristoupil na vasi radu.prave ted jsem vypnul filtr a uvidim co se bude dit.12:44-12.5.07
Zatim dekuji. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2007 10:49 Žena Voloďka [59] - TetryRe: MorfeusDC
Mě pomohlo až to, že jsem přestala dávat zelené tablety rybkám. Jinak jsem to tam měla i když jsem dělala cokoliv! Prý taky pomáhají buchanky, ale moje dávka moc nestačila...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2007 00:58 DavidCZ Re: MorfeusDC
Ahoj, pokud jsou ty castice mikro cervici lepí se na steny a voda je mirne mlecna, tak se take priklanim k nalevnikovi. Poradila mi jedna akvaristka at vysadím vymenu vody a ze vymre. A taky ze jo. Mesic sem nemenil vodu a zmizel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2007 20:48 Sidonius Re: MorfeusDC
Morfe, zkuste na chvíli vypnout filtraci (příp. vzduchování) a po zklidnění vody pozorujte, jestli se ta "mouka" pohybuje. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2007 20:16 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: MorfeusDC
coze v 35ti:-D ...téma si najdi na forech a zkus zadat,,,nálevnici :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2007 20:05 MorfeusDC – Malé bílé častice ve vodě
Po vyměně vody před 14 dni mi plave stale nejaké bíle častice. No vypadá to jako kdyby jste vysypali do vody mouku nebo neco takového. Zblízka se podivám a jeto videt.
Filtr mam SHARK 400,nádrž 240l.
Prosím o radu.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Voda, přípravky na úpravu a testy • Zobrazeno 4055x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3001-male-bile-castice-ve-vode?od=51