Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kardinalky - rozmnožování

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Množení ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Kardinalky - rozmnožování
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 19:35 Muž jajaapaja [174] Re: 66jencek
Jak si to poznal? ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 19:25 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetkyRe: 66jencek
Ryby nekladou vajíčka, to kladou motýli a mouchy. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 19:06 66jencek – Kladení vajíček aneb problém ... :D
Vítejte ! :) Když začne ryba klást vajíčka, je k tomu potřeba samec, aby je oplodnil nebo už je oplodnil "dříve" :-P ?
Budou mi totiž klást kardinálky a bojim bojim a nevim nevim co mam delat :-D esi mam odlovit enom samičku nebo ajj samečka.
Předem díky za odpověď

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2006 08:29 Žena yama [25] – treni
Tak jsem zjistila, ze se mi tehdy v karantene vytrely, az ted jsem tam nasla 3 male rybky. :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2006 20:40 Havel-st Re: yama
Jediný problém je právě s rozkrmením, potřebují opravdu jemné krmení (pravidlo, jak velké oko, tak velké sousto tu opravdu platí).
Ideální je živý prach, ale suchým to jde taky i když s trochu menším úspěchem (počtem).

Fakt mám vyzkoušeno, že s velkým chuchvalcem mechu a živým krmivem, několik rybek vždy přežilo i v přítomnosti gupek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2006 20:29 Žena yama [25] Re: Havel-st
ve zmerimexu mi totiz rekli, ze se nemnozi - resp. ze se daji spatne odchovat...?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2006 20:11 Havel-st Re: yama
Myslím, že nepotřebují žádné zvláštní podmínky, mě se množily s trochou mechu sami (čeledí patří ke kapříkům). Samozřejmě, když se dá pár do vytíračky s roštem, bude počet odchovaných rybek vyšší. Rozkrmit se dají i na vařený a usušený žloutek, nebo rozdrcené vločky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2006 19:23 Žena yama [25] – Kardinalky cinske
Mate nejake zkusenosti s vytiranim kardinalek cinskych? Jake potrebuji podminky? Diky

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 2374x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/257?od=51