Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

TC420 - Programovatelný stmívač LED

 

NápovědaFórum » Technika » Osvětlení 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
TC420 - Programovatelný stmívač LED
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2021 19:30 Muž Richo [11] Re: Lojza007
Já teď mám problém s odinstalováním těch programů co odkazuješ. není tam odinstalační soubor. Já používám programy z přiloženého mini CDečka a ty se neinstalují. Ty nefungovaly? Jinak když nahraju nově módy, tak mi to postupně přeskakuje v asi 2vteřinových cyklech přes všechny módy, až to skončí na nějakém výchozím. Pak musím vyrat mód manuálně na té krabičce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2021 20:59 Muž Lojza007 [1204] Re: Richo
Stmívače tam nemám, tím to bohužel nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2021 20:42 Muž Richo [11] Re: Lojza007
Díval jsem se do profilu... Stmívače na světlech máš odpojené? Aby se to případně nehádalo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2021 18:53 Muž Lojza007 [1204] Re: Richo
Nevím, co dělám blbě, nastavuju to podle návodu, ale chovají se divně. Novou krabičku vymažu, synchronizuju čas a pak tam naženu programy. A pak se to chová divně, světlo jede třeba na 60% (přesněji to nedokážu odhadnout), i když má být v tu chvíli tma. Pak jsem to tam bez vymazání poslal znovu a najednou to funguje normálně. I ta poslední TC420, u které jsem si myslel, že funguje OK, tak druhý program se chová divně.
Začínám mít podezření, že se to tak chová, kvůli pořadí, nejdřív mám OFF, pak ON a pak samotný program nebo dva. Možná kdyby byl program první, tak to třeba nebude blbnout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2021 18:44 Muž Lojza007 [1204] Re: UndeR
Pokud si na MacBooku rozběhneš Python3, tak existuje nějaký modul, jde najít na gitu. Ovládá se to pak příkazovou řádku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2021 18:04 Muž UndeR [80]
Nevíte někdo o tom, zda jde tento typ stmívače programovat prostřednictvím MacBooku? Respektive, jestli existuje nějaký software pro Mac, který by to uměl… :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2021 17:57 Muž Richo [11] Re: Lojza007
No nevím. U mě ty programy fungují normálně. Je trochu problém s odstraňováním módu, který je nahraný v krabičce. Jak tu někdo psal, musí se vymazat komplet vše a až po vymazání znovu nahrát jenom ty módy, které potřebuju.
Tady www.worlduniqueen.com/… jsem po dlouhém hledání našel řešení chybějících tlačítek. Tabulátorem se vybere neexistující "OK" a potvrdí se Enterem hop .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2021 20:06 Muž Lojza007 [1204] Re: Richo
Je to pro TC420, balík spousty verzí i pro TC421 je tady (včetně té německé): www.mediafire.com/…
Ale už jsem měl problém s dalším TC420 i s touto verzí, asi nejvíc pomáhá prostě znovu ty programy bez vymazání přehrát. Fakt katastrofální aplikace. Úplně nejhorší je, že komunikace probíhá pouze jednostranně a nelze si uvnitř TC420 ověřit, co se tam vlastně uložilo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2021 18:43 Muž Richo [11] Re: Lojza007
A je to na TC420 nebo 421? Dáš tu odkaz odkud jsi to stáhl? Já jsem našel na TC421 tady toto www.worlduniqueen.com/…. Jsou tam čitelnější ty procenta při nastavování hodnot. Má to jeden háček. Nenašel jsem možnost, jak uložit mód. Na této stránce www.worlduniqueen.com/… to je TimeControl v 1.02 for TC421.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2021 09:53 Muž Lojza007 [1204] Re: Lojza007
Tak ještě vývoj situace, zkusil jsem stáhnout nějakou germánskou modifikaci PLed, jinak se to jmenuje, má to novější instalátor, aplikace zůstala ta stará, ale je jenom v němčině. Byl to pro mě trochu boj, ale už jsem to nastavoval tolikrát, že jsem to dělal po paměti. Vytvořil jsem klasicky programy ON, OFF a pak na zkoušku jeden běžný program a zase to funguje. Tak netuším, jestli je to jenom nějaká shoda okolností nebo v té německé verzi něco opravili, ale výsledek je v tuto chvíli funkční.

PS: Neumí tady někdo psát v Pythonu, že by udělal nějakou lepší obslužnou aplikaci, než je tady ta čínská zoufalost?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2021 16:36 Muž Lojza007 [1204] Re: vlka
Je u okna, takže je tam celý den hodně světla. Kdybych svítil víc, tak nevím, co bych dělal s řasou. Teď se tam trochu začla dělat zelená vláknitá, tak jsem to ještě snížil (nebo teda chtěl snížit). Rostlinám se podle všeho daří, jinak bych neměl skoro každý týden velký prostřih, rotala zvládne za týden vyrůst třeba o 20cm).
Jediný místo, kde se rostlinám moc nedaří a nemají tolik světla, tak je v místě, kam nedopadá světlo z okna, je to vidět i na fotkách prezentace.

Ještě zpět k tématu, teď mě napadlo prohodit časovače, jestli třeba tomu, co teď blbne, nevadí zdroj od světla a s druhým akvárkem se nebude chovat líp...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2021 15:46 Muž vlka [3453] Re: Lojza007
Čauky, ty máš od 8 ráno do půl čtvrtý odpoledne v AQ tmu ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2021 11:03 Muž Lojza007 [1204] – Blbne?
Blbne ten bazmek nebo blbnu já? Mám dvě TC420, jednu jsem naprogramoval, zapojil, vybral program a jede jak fík.
Druhou jsem naprogramoval, zapojil, vybral program a místo toho, aby byla zrovna tma, tak světlo jelo cca někde mezi 50-75%. A místo změny to furt jede na tuto intenzitu. Takže jsem připojil k počítači, vymazal nastavení, pro jistotu znovu synchronizoval čas, i když ho to ukazovalo správně a zase nic. Takže jsem si znovu nastavil režimy, vymazal, nakopíroval a zase nic. Posledně pomohlo, když jsem nejdřív zapojil LED a pak teprve napájení, pak se to z ničeho nic probralo a normálně fungovalo. Potřeboval jsem ještě poupravit intenzitu svícení, tak jsem odpojil, přeprogramoval a tentokrát nic nezabírá. Mám tam režimy on, off a dva režimy se silnějším a slabším svícením. On a off fungují správně, ty dva se chovají totožně špatně, nastaveno 0%, svítí na cca 50-75%. Pro jistotu jsem během experimentů nechal i jeden režim.
Dokonce jsem zkusil rozdělat a vyměnit uvnitř knoflíkovou baterku, ale kromě vymazání času se nic nezměnilo.
Pro jistotu přidávám, jak to mám nastavené:
- vše je CH1
00:01 - 0%
07:00 - 0%
07:30 - 25% (ranní svícení na krmení)
08:00 - 0%
15:30 - 0%
17:00 - 75%
20:30 - 75%
22:30 - 0%

V nastavení nevidím žádný zásadní problém nebo chybu a ten funkční kus je nastavený podobně (není tam to ráno a trošku jinak dlouho při záběhu akvária svítí). V nastavení 75% a intenzitě svícení, kterou jsem uvedl cca 50-75%, není žádná spojitost, i když jsem tam měl intenzitu 100%, tak svítí takto blbě.
Zkusil jsem PLed 1.1 a 3.1, oba se chovají stejně blbě.
Teď ráno jsem se to snažil opravit, cca v 8:30, kdy má být 0% to prostě svítilo a stejně to pak svítí třeba o půlnoci, chová se to jako kdyby tam byla kolize s nějakým předchozím režimem, ale po vymazání, kdy tam svítí NO MODE a novém nahrání se to chová stejně blbě.
Neřešili jste někdo podobný problém? Předem díky za rady.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2021 21:46 Muž PetrO [752] Re: moreplavec
No, já mám na to napojeny dva Chihirosy A + cca. 1,5m LED pásek 12W, 60 LED, Nezalitý IP 20 - Studená bílá (koupeno v led-tech.cz). Pásek je nalepený na hliníkovém profilu a zataveno v bílé smršťovačce.
V malém akváriu mám v provozu i kousek modrého pásku jako noční světlo.
Měl by to být LED pásek 4.8W, 60 LED, Nezalitý IP 20 - Modrý (opět ve smršťovačce).

Jinak to video o úpravě zdroje je

youtu.be/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2021 21:29 Muž jarovo [1695] Re: moreplavec
Zdroj na LED - priemyselný www.smdledziarovky.sk/… - keď ho zaťažíš na ca 60 - 70 % je bez problémov.

LED používam 120 x 5730 – 18W – 3000 lm – CRI >95 V – TAC
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2021 21:28 Muž moreplavec [1] Re: PetrO
A to je milé, zdroj tu zrovna mám, ale nějak mi to vypadlo. Takže to je vyřešený, pokud si vystačím s 5V/12V větví, případně už to něčím vhodným přizpůsobím. Ještě koukám, že extra napájení jednotky také není třeba, informací na stránkách prodejců je pomálu.

Tak už jen zbývá, zda máte tip na vhodný LED pásek pro akvárium pro den a noc. Nějaké mixování barev asi moc vhodné nebude, resp. neplánuji žádnou diskotéku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.08.2021 21:15 Muž PetrO [752] Re: moreplavec
Fotka k příspěvku Ahoj.
Nevím, jestli Ti to nějak pomůže, ale už aspoň 2 roky jedu na starý PC zdroj (ATX).
Stačila pájka a troška času.
Na youtube jsou i nějaké návody k úpravě, to bych ale musel pohledat.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2021 20:22 Muž moreplavec [1] – TC420 nebo něco jiného?
Zdravím, díky za skvělé vlákno. Jsem rozhodnut si TC420 také pořídit, tak se jen chci ujistit, že v mezičase nevyšlo něco nového, lepšího (nemyslím TC421 apod., WiFi nepotřebuji). Rád tím ovládal denní a noční osvětlení pro současné akvárium (2 kanály) a časem asi přibude i druhé. Má to 5 kanálů, takže ideál. Ještě bych se chtěl zeptat, jaké denní a noční pásky či konkrétní LED používáte a případně zda máte tip na dobrý zdroj jak pro ty pásky tak pro jednotku samotnou.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2021 06:05 KVĚTOSLAV Re: patka, Neuro
potlesk AHOJ parto děkuji všem za poměrně rychlé reakce pořád jsem se s tím lopotil až jsem včera večer ještě našel... www.hobbyaquarium.nl/… tam jsem to stáhl pokusil jsem se to tam nacpat :-) a vypadá to že to maká
JNAK DĚKUJI potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.07.2021 20:06 Muž Neuro [19] Re: KVĚTOSLAV
Tady je program. Stačí ho stáhnout a spustit.
uloz.to/…#
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2021 19:50 Žena patka [112] Re: KVĚTOSLAV
Zkus napsat Tonymu,ten ti poradí.. ;-) rybicky.net/profil/20760
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2021 19:42 KVĚTOSLAV – PROZBA
MAM 420 myslel jsem že ji připojím k pc a nainstaluji ale prd je možno to nekde stahnout....už nevím DĚKUJI

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2021 14:13 Muž Kikos [5] Re: vaclav
Mám to jen na pauzu, protože svítím dlouho, mám akvo v rohu na místě kde se nedostane moc denního světla, ale i tak svítím 14 hodin.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2021 11:51 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Kikos
Jsem rád že se ti to povedlo ale pochopil jsem že máš přestávku ve svícení od 11.00 do 13.00 to jsou ale pouze dvě hodiny. Tahle přestávky se dělá na obnovu obsahu CO2 ve vodě ale uvádí se že minimum jsou 4 hodiny. Pokud to máš z jiného důvodu tak se omlouvám za spamování. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.01.2021 23:24 Muž Kikos [5] Re: Roman.Kl
Nee super všechno maká parádně - v pauze tma a začne nabíhat pár minut před udaným časem. Ještě jednou díky moc.. ;-) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.01.2021 17:21 Muž Roman.Kl [27] Re: Kikos
Takže super, oba problémy vyřešený! palec Správná rada od Luka123 potlesk , já to sám mám nastavené podobně. Časy, kdy je nějaká změna, mám rozdělené i po 10 minutách a v nich postupně měním hodnoty....Já to pochopil, že ti světla svítí "na plný pecky" i v té pauze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2021 14:59 Muž Kikos [5] Re: Luka123 - Roman.Kl.
Zdravím všechny, takže BINGO už to jede jak jsem chtěl, nastavil jsem podle rad maká jak má ;-) díky moc všem za Váš čas a rady. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2021 08:25 Žena Luka123 [128] Re: Kikos
Ja ho pridavala z kroku pred tim. Proste, kdyz chces dat krok na 7:30, tak to nejde udelat z nasledujiciho napr.v 8, ale z predchoziho, tedy treba v 7:00 klik na Add, a udela novy s casem 7:01 a ten uz upravis. Nevim, jestli je to pochopitelne z meho popisu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2021 18:02 Muž Kikos [5] Re: Kikos
Ještě mám tedy jeden dotaz, jak vmáčknou a přidat jeden řádek, aniž by to psalo "Add failure.the timepint is exited! " díky ;-) nerad bych to mazal od večera do poledne :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.01.2021 14:54 Muž Kikos [5] Re: Luka123
No právě v 7.00 už mám náběh viz. obrázek 10 a 5 procent na bílá denní a žlutá denní nula mám na RGB :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2021 13:21 Žena Luka123 [128] Re: Kikos
protože ve 23:15 i v 7:00 máš správně 0%, a 5% máš až mezi 7 a 7:10 :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2021 12:12 Muž Kikos [5] Re: Roman.Kl
Díky moc všem za postřehy, asi je to tak jak píšete, zkusím to nastavit jak radíte, bude víkend, tak budu u toho pro přesnou kontrolu. Zatím to vypadá, že to opravdu v 11.00 vypne a pak to nabíhá - i když je mi záhadou proč, protože od 23.15 mám nula až do 7.00 a začne to nabíhat až opravdu v těch 7.00. No vyzkouším uvidíme, dám report. Díky moc všem ;-)

EDIT to Roman.Kl. jo ještě, taky se mi sejří při vkládání nových hodnot, ale když to neuložím a vypnu, tak v pohodě a začnu znovu - zjistil jsem že se musí 2x kliknou na přidat, pak se to tam vloží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2021 09:27 Muž Roman.Kl [27] Re: zubu
Ty mezikroky (zubu, Luka123) by samozřejmě byly jistější.
Ale: v čase 10:50 až 11:00 musí vše spadnout na 0. A to se zřejmě neděje, jsem pochopil Kikose.
A podobně další krok, po 11. hod, je za cca 2 hod a je tam nastaveno 5 a 10%. To znamená, že od 11:00 po dobu dvou hodin by měly hodnoty velmi pomalu růst od 0 do 5 %, resp. 10%. A to by bylo znát.

Ale ten mezikrok s hodnotami 0 je jistější, ideálně jak píše Luka123.

Udělej si předem zálohu tohoto modu. Občas se mi mod "rozsype", když chci vložit nový čas(krok) do již sestaveného modu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.01.2021 07:39 Žena Luka123 [128] Re: Kikos
Já bych dala ještě k 12:50 0% - jinak si stmívač myslí, že od 11:00 do 12:55 tam máš nastavený postupný rozsvícení na 5%
dej na 11:00 0% a 12:50 taky 0%, pak 12:55 5% atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2021 22:18 Muž Kikos [5] Re: zubu
No můžu to zkusit ale já tam 11.01 nic nemám a nevidím. Je tam až 12.50 tam to jde nahoru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2021 22:12 Muž zubu [65] Re: Kikos
Je tam potřeba dopsat čas 11:50 0% a bude to fungovat. Protože v 11hid je 0%. Ale od 11:01 se to opět zvyšuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2021 21:16 Muž Kikos [5] Re: Roman.Kl
No jak říkáš a to jsem to četl 3x, ale člověk si neuvědomí co četl dokud není problém. Jinak jak jsi psal konce a začátky šlapou v pohodě jen ta pauza od 11-13 mi nemaká. Uvidíme zítra teď po tom výmazu snad to bude dělat co má. Chlapi díky moc za rady a komenty - zítra napíšu jestli to klaplo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2021 20:55 Muž Roman.Kl [27] Re: Kikos
Taky tam mám Clear All, jen jsem to dosud nepotřeboval a nehledal. Holt musíme (já taky) číst ty manuály a témata v záhlaví, vždyť nám to tu pořád někdo říká ;-)
Koukal jsem na to nastavení vypnutí - to je v pořádku, toto musí fungovat.

Zubu - konec nebo začátek programu na problém s vypnutím v čase 11 až 13 hod nemůže mít vliv.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2021 20:36 Muž zubu [65] Re: Kikos
Fotka k příspěvku Ahoj
Asi dobrý jen bych upravil začátky a konce programu. Viz. jak to mam nastavený já.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2021 18:17 Muž Kikos [5] Re: Roman.Kl
Fotka k příspěvku Tak hlásím úspěch a moc díky, že jsi mě nakopnul správným směrem, už tam mám pouze mody co jsem chtěl, ještě musím zkontrolovat, jestli to pomohlo tomu vypínání. Pro info přikládám obrázek nastavení, jestli tam čirou náhodou někdo neuvidí chybku.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2021 15:11 Muž Kikos [5] Re: Roman.Kl
No tak to se teda musím až dorazím domů hned mrknout, téhle volby jsem si vůbec nevšimnul v programu. (a to jsem odkaz níže popis a instalace četl 3 x) :-) Jinak samo sebou používám verzi k TC 420.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2021 13:06 Muž Roman.Kl [27] Re: Kikos
Tak to už nevím. Mě se to těmito postupy podařilo vyřešit.
Ten program - myslel jsem, zda nepoužíváš tu verzi od dřívější krabičky s WIFI. Ty verze jsou různé.

Až teď pročítám témata v záhlaví - je tam info: "všechny z ovladače smazat volbou "Control" -> "ClearAll" a až poté znovu nahrát program (z PC)"

(mimochodem perfektně popsané vše o TC420 potlesk )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2021 12:34 Muž Kikos [5] Re: Roman.Kl
Takže takto ano "package" ukládám, jinak měl jsem podobný mod který dělal stejnou chybu, ten jsem vymazal a vytvořil nový současný, který dělá stejnou chybu, modu mám v "package" více stáhl jsem již udělané mody na Asii ,Brasil, Malawi atd. to je spíš na zkoušku. Ty staré mody mě prostě furt zůstávají viset a nevím jak je vymazat. Respektive v programu v PC (který samo-sebou mám) ty mody nejsou , ale v krabičce zůstavají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2021 12:16 Muž Roman.Kl [27] Re: Kikos
Stmívání/rozsvícení je takto dobře definované, tam nebude problém.
Chová se to zvláštně, mě toto vždy pomohlo. Dáváš uložit package ještě před uploadem do krabičky?
A jsou to asi dva problémy, nesmazané staré mody a nesprávně fungující nový mod.
Co ten nefungující mod (to zhasnutí) napsat znovu, dát mu stejný název a uploadnout? Měl by se tím přepsat ten původní.

Nikde jsem nenašel kolik nejvíce modu lze sestavit a uploadnout do krabičky. Co zkusit vytvořit více modů, možná 7, 8? Já mám 7 modů a dříve používané mody, jak říkám, jsou pryč.
Předpokládám, že k verzi bez WIFI používáš software pro verzi bez WIFI.... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2021 11:56 Muž Kikos [5] Re: Roman.Kl
Ahoj díky za reakci, měl jsem verzi wifi ale ta mi klapala tak jsem přešel na TC 420 bez wifi, jinak asi takto vytvořím nový "package" nahraju a po kontrole zjistím že mi tam zůstaly staré mody které nejsou už v novém, které vůbec nechci, už jsem promazal i složku s uloženými starými mody a pořád to tak zůstává. Celý nastavený mod jede dle nastavení jen to pauza nevypíná a dělal mi to o mod před tím. Mám ztlumení od cca 10.30 po 10 minutách na 11.00 mám nastaveno "0" nula až do 12.50 kdy mám opět náběh do plna od. 13.00. Hodnoty náběhu mám cca. po 5 procentech. Zkusil jsem i "package" jen s jedním modem a myslel, že to vymaže ty staré, ale pořád mi tam zůstávají. Zkusit jsem reset, ale to je prý jen na restart zamrznutí, tak to nefunguje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2021 10:31 Muž Roman.Kl [27] Re: Kikos
Ahoj,
nejsem si jist správnými názvy, ale asi takto: když si vytvoříš zcela nový "package" a v něm nové mody a pak tento package uploadneš do krabičky, mělo by to staré mody zapomenout.
Dokonce lze vytvořit nový package a do něj "připojit" již existující uložené mody - tedy jen ty, které chce chceš nadále používat.

Taky jsem si všiml, že po uploadu je nutné na krabičce prolistovat/projít všechny nahrané mody, od prvního po poslední a dále skočit na první - jinak se to nechová podle nových modu.

Taky jsem s tím na začátku bojoval. Já mám verzi bez WIFI - ta je prý lepší, má nastavování intervalu po minutě. U WIFI verze je prý min. interval 30 minut a není dobrá.

EDIT: Kikos napsal: ....kde mám vypnutí od 11.00 do 13.00 to nevypne...
Ještě by to mohlo mít jinou příčinu. Jak konkrétně máš definované to vypnutí?
Konkrétně jakou hodnotu máš v 11:00, jakou hodnotu máš o jeden krok zpět před 11. hod, jakou hodnotu v 13:00 a jakou hodnotu máš následující po 13. hod?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2021 18:59 Muž Kikos [5] – TC420 - výmaz starých Modes
Pánové prosím o radu, jak u TC420 vymazat staré mody, reset jsem zkoušel nic se neděje na netu taky žádná rada. Mám problém že po vytvořením nového modu, který se mi sice uložil a jede v pořádku, ale uprostřed kde mám vypnutí od 11.00 do 13.00 to nevypne i když nastavení (několikrát kontrolováno) je v pořádku. Zdá se mi, že se mi do toho motají ty první uložené mody, které nejdou vymazat. Díky moc za rady.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.12.2020 11:35 Muž Tony2013 [228] Re: Jarry
Ne jiná verze není. A ani nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2020 09:42 Muž Jarry [1437] Re: Tony2013
Já používám PLed verzi snad z roku 2012, existuje už něco lepšího? Mám tam teda poměrně komplikované presety pro všech 5 kanálů, takže jsem ani nic jiného nehledal, protože by to předpokládám neumělo otevřít ty staré konfigurace (už jsem s tím jednou problém řešil), ale kdyby tam měla být nějaká zásadní změna k lepšímu, asi bych to zkusil:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.12.2020 06:45 Muž Tony2013 [228] Re: Nitram18
Na uchycení do krytu se dají použít mé výrobky. Tisknu je 3D tiskárně. Surpanshop.cz do vyhledávání napsat tondova dílna. Dají se použít ty na zavěšení. surpanshop.cz/…

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] ...... 7

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 11651x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19601-tc420-programovatelny-stmivac-pro-led-osvetleni?od=51