Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvakongres UAČR - AKVA CZ - Žďár nad Sázavou

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Akvakongres UAČR - AKVA CZ - Žďár nad Sázavou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2014 00:46 Muž matlala [798] - RostlinyRe: PeterPodhorec
ups, nemůžu zaručit za ostatní, ale teda výrazně promazávám
Snad nebude vadit kdyby to viselo aspoň na fóru AKVA CZ pro její členy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2014 00:38 Žena Kytka [2146] Re: matlala
Jo, v Praze jsme byli o půlnoci a dneska na burze na Pankráci. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   07.04.2014 00:25 PeterPodhorec – Autor
Dobry den,
dakujem Vam za slova ocenenia mojej prezentacie, vazim si toho a mozete mi verit, ze ma to velmi potesilo. Pred chvilu som bol ale znamym upozorneny, ze sa moja kompletna prezentacia objavila bez mojho vedomia na verejne dostupnej stranke. Jedna vec je odfotit si slidy pre osobnu potrebu (prip. zverejnit nieco na ukazku) a druha je kompletne publikovat prezentaciu a zavesit ju na stranku bez suhlasu autora. Taketo narusenie autorskych prav je jeden z dovodov, pre ktore sa na velkej casti napr. vedeckych konferencii nemozu robit snimky pezentacii.
Na zaklade prezentacie prave vznika seria clankov, v ktorych budu pouzite fotky a udaje z ppt a bol by som rad aby sa zachovala aka taka miera originality pre citatela.
Tymto apelujem na Vasu sudnost a prosim Vas o odstranenie mojej prezentacie z Vasich stranok prip. zabraneniu dalsieho verejneho sirenia. Dakujem.

S pozdravom,

Peter Podhorec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2014 00:15 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Danila
Jo tak už to čtu tady :-)
No oproti r. 2011 kdy jsme tam byli úplně noví, na chvilku atd, to bylo supr. Příští rok mě to donutí jed zaplatit příspěvky za členy :-D a zůstat i na večer a neděli.

PS: No hele a neplánujete jed na akvaristický podzim do Brna? to bývá supr akce a supr přednášky. Jen se mi nějak nedostávají maily poslední dobou, budu muset napsat pár lidem ať mě zas nahodí do databáze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2014 00:01 Žena Danila [4489] - SumciRe: matlala
matlala napsal:

By mě zajímalo jak dopadla výprava z Braníku? Jsme se akorát u Dočekala vyměnili.

Výprava z Braníku dopadla dobře,od Zdenka Dočekala jsem odešla po dvou a ne po čtyřech, což byl vzhledem k pověstné Zdeňkove slivovici výkon nadlidský:-)

Děkujeme za pozvání na výbornou akci,moc se nám ve Žďáru líbilo, potkali jsme tam spoustu nesmírně příjemných a přátelských akvaristů, večerní společenská akce neměla chybu a celkově se všechno vydařilo tak, že pokud platí pozvání na příští rok, s velkým potěšením přijedeme znovu.

Díky, bylo to super. Danila a Ziky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2014 23:54 Muž matlala [798] - RostlinyRe: MichoCZ
jo vím, tak ten muj se nezdá, pořád fotí dost dobře
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2014 23:41 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: matlala
Vedle mě přes uličku byl ještě jeden, co fotil všechno, ale foťák měl podobný tomu tvojemu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2014 23:29 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Kytka
Taktak, však vy jste jeli dom taky ještě v sobotu večer ne?

By mě zajímalo jak dopadla výprava z Braníku? Jsme se akorát u Dočekala vyměnili.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2014 22:15 Muž matlala [798] - RostlinyRe: vlk9
jojo, řek bych že tohle budou nejlepší fotky z té přednášky co budou, protože jsme byli v druhé řadě a já tam jediný fotil snad vše. Snad tam byla ještě zrcadlovka ale až někde uprostřed.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2014 22:02 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: matlala
no ty bláho, koukám na tu prezentaci a přednáška musela být úžasná. Na tu fotku s desítkami až stovkami malých rybníčků jsem čuměl dlouho...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.04.2014 21:12 Muž matlala [798] - Rostliny
tak jsme vám tu už hodil fotky ze včerejška, některé osobnější a méně vhodné když tak zašlu mailem/vzkazem, stačí se ozvat.
akvakm.eu/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2014 15:13 Muž rriki [818] - CichlidyRe: MichoCZ
Ještě ,že jsme měli sebou ty volanty u toho Zdendy. pivo pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2014 14:57 Muž matlala [798] - RostlinyRe: MichoCZ
jojo, jsem si dneska akurát dost dlouho pospal. Fotky snad dneska zpracuju ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   06.04.2014 13:17 Muž MichoCZ [891] - Amerika
Kdo včera nebyl udělal chybu. Stálo to za to. Na schůzi zajímavé informace, přednášku vyčerpávající a výborně odprezentovaná a na závěr exkurze u místních chovatelů. Zdeněk Dočekal naprostá pecka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2014 22:41 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Danila
no tý jo, toš to bude akcička :-D tak hojte zitra
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2014 22:14 Žena Danila [4489] - SumciRe: PaDa
To jsi vyšpionil dobře:-)Jinak ZOO Braník normálně sobotně funguje, jako vždycky do 17:00.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2014 22:14 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: Kytka
Za spolek budeme označení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2014 22:11 Žena Kytka [2146] Re: MichoCZ
Dej si na krk pořádnou ceduli a třeba se někdo ozve ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2014 22:00 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: MichoCZ
co jsem dneska vyšpiónil, tak jede ZOO Braník ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.04.2014 21:36 Muž MichoCZ [891] - Amerika
Tak zítra frčíme. Už se těším, přestože asi nikoho z rybiček nepoznám na místě.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2014 14:58 Muž LiborSprysl [9015] Re: marinmil
Myslím, že vás nikdo nevyžene... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2014 10:09 marinmil
dobrý den když sem nedostal pozvánku mohl bych tam přijít :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2014 12:46 Veveruška – Událost - Akvakongres na FCB
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2014 11:02 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: matlala
Fotka k příspěvku .
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2014 07:49 Muž matlala [798] - RostlinyRe: LiborSprysl
díky, budu ještě muset stejně zavolat Honzovi Burzanovskému kvůli věcem ohledně spolku atd, tak další podrobnosti zjistím.
Kdo vůbec letos jede a čtete tohle fórum?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2014 07:25 Muž LiborSprysl [9015] Re: matlala
Petr Podhorec -Tropická ornamentální akvakultura - odchovny z pěti zemí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2014 07:18 Muž matlala [798] - Rostliny – AKVAKONGRES UAČR - AKVA CZ, Žďár n/S 2014
Zdravím.
Nemáte lidičky někdo nějaké blížší info o přednáškovém bloku?
Letos je týden před akcí a informace nic moc a akce nějak nemá loc viditelnou propagaci, což je škoda.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2013 10:28 Muž mlynář [473] - Cichlidy – XII. AKVAKONGRES UAČR - AKVA CZ, Žďár n/S 2013
Fotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2011 18:18 Usine Re: Johan
Změna není až zas tak stará, Rataj ji vydal v 2004. Pokud se atlas upraví podle dnešní situace, zmizí nejméně polovina, jestli ne více přírodních rostlin, které se ale u nás běžně stále prodávají. Naštěstí u toho už nebudu. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2011 21:20 Usine Re: NHKG
Opravit to můžeš, jedná se o přírodní druhy, revizí bylo za tu dobu už několik. Jen já pamatuji nejméně 4. Bohužel naši prodejci se drží stále těch starých názvů, když to předěláme bude z toho guláš. Z Johanem jsem se o tom nikdy nebavil. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2011 17:45 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: NHKG
Postaru tu sou akorát Echináče a změnu sem neprosadil. Musíš s tím na václava. u těch Echinodorů ta změna je hodně stará, možná i přes těch 10 let Sedumnáct let.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2011 17:39 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Johan
Díky za info, nechtěl by jsi opravit místní seznam rostlin? :-D Máme to tady postaru a minimálně u těch Echinodorů ta změna je hodně stará, možná i přes těch 10 let. Zkoušel jsem to upravit u jednoho Echinodoru s nadějí, že to admini celé předělají podle nové taxonomie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   10.04.2011 15:07 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Johan
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Poslední chvíle byly věnovány rostlinným novinkám z posledních desíti let. A dva poslední slidy byly souhrn "nových jmen", resp. poupravení chybných jmen a vhodné úpravy pro akvaristiku sledující změny v systematice roslin.

U páry mi není jasné, jak je to myšleno, ale na to se časem příde. =D

A to bylo vše, co sem viděl.

Přednáška byla v Němčině se slovenským překladem.
Tyto fotografie jsou fotografie přednášky.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2011 15:03 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Johan
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Sem rád, že zmínila i jeho variabilitu. Z tohoto slidu je patrné, že se u nás další rostlina prodává pod špatnými jmény.

A to bylo z Madagaskaru vše.

Další část byla o Moderních rostlinných nádržích s ohlédnutím do minulosti. Přednáška byla dělaná hodně subjektivně na Holandská akvária, která má p. Kasselmann nejraději.

Bylo ukazováno velké množství fotek nádrží. Velkých, malých, ze soutěží, jejích soukromých apod.

Zde např. její sklep. Akvárium ve předu má 1500 l.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2011 15:00 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: smik
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Já sem byl jen na prednáškách C. Kasselmann. Byly o Madagaskaru a o moderních nádržích.
Přednáška o Madagaskaru byla trošku zdlouhavá. Velká část byla věnována ostrovu jako takovému. To jak to tam vypadá, jaké tam jsou zvířata apod.

Takže slidů se zvířaty tam bylo dost.

Co se týkalo povídání o cestování, bylo zaměřeno na 4 hlavní místa, která navštívila.

Cesty podnikala s majitelem f. Tropica.

Hodně zajímavé byly parametry z místních vod. Zde např. souhrnně pro Aponogeton madagascariensis s.l.
Také bylo spoustu fotografií a povídání ke stanovištím vodních rostlin.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.04.2011 14:48 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: smik
Pokud ti bude stačit skromná reportáž, tak je pověšena na svém místě. ;-)
akvacz.eu/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2011 20:23 Muž radovanovo [9] – Mezinárodní AKVAKONGRES, Žďár n. S., 9.4. 2011
Ahojte! Nechystáte se někdo na kongres do Žďáru??? Někdo z jihu Čech, kdo by jel na přednášky???
akvacz.eu/…

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 2638x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19439-akvakongres-uacr-akva-cz-zdar-nad-sazavou?od=51