Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvakongres UAČR - AKVA CZ - Žďár nad Sázavou

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Akvakongres UAČR - AKVA CZ - Žďár nad Sázavou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.03.2024 20:45 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlama – Setkání akvaristů:
Fotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   29.04.2023 17:42 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaŽďár, akvaristům zdar 4 :
Fotka k příspěvku S úsměvem jde všechno líp,na přiloženém snímku z přednáškového odpoledne : Raviolka - Mgr. Markéta Rejlková , vpravo před ní švýcarský celosvětově známý akvarista Alfred Waser.
Na akci se podíleli : Spolek akvaristů Tetra - Žďár nad Sázavou, Unie akvaristů ČR - Akva.cz, ČCK - Český cichlid klub, redakce E - akvária a nezištní sponzoři tomboly a další příznivci akvaristiky. Děkuji všem, kteří se zúčastnili a těším se na další setkání.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   25.04.2023 22:53 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaŽďár, akvaristům zdar 3:
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Po kongresu: U Zdeňka Dočekala,nedělní návštěvy ze Švýcarska,Slovenska,Moravy a Čech:
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   25.04.2023 22:41 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaŽďár, akvaristům zdar 2:
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   25.04.2023 22:35 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlama – Žďár, akvaristům zdar:
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Sešli se Švýcaři,Slováci,Češi,Moravané,staří,mladí, akvaristikou postižení.
Dopolední program členů Unie akvaristů ČR - AKVA CZ, z.s.
Členové představenstva (zleva doprava), Ing.Jaroslav Dvořák, Jan Burzanovský, president unie - prof. MVDr. Petr Dvořák, CSc. a Ing,Vladimír Hulman.
Odpoledne během dvou přednášek Mgr. Markéty Rejlkové ( kurátorka ryb, plazů, obojživelníků a bezobratlých v Zoo Ostrava, e-akvarium.cz/… ), bylo v sále naprosté ticho, byl jsem mile překvapen s jakým zájmem zúčastnění sledovali problematiku, zachování původní fauny a flóry endemických lokalit, ohrožené působením negativního vlivu lidstva a invazních druhů nepůvodních ryb.
Následovala tradiční tombola, kde nevyhrál, jen ten kdo si nezakoupil los.
Společenského večírku se zúčastnily dvě třetiny účastníků, někteří vydrželi do finále a sál opustili jednu a půl hodiny po půlnoci.
V neděli ráno po snídani,se loučily osádky vozidel k cestě domů,nebo pokračovaly k návštěvě akvaristů v okolí. Skončil jsem ve Vojnově Městci v odchovně Zdeňka Dočekala,kde mělo setkání akvaristů pokračování.
Mám radost, že se scházejí lidé s lidmi a těším se na další setkání.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.04.2023 15:16 brabecfrant Re: Tojsouvěci
Jménem spolku TETRA si dovoluji tímto oficiálně pozvat všechny zájemce na 20. ročník AKVAKONGRESU do Žďáru nad Sázavou dne 22.4.2023.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.02.2023 18:45 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlama – 2023 XX Akva Kongres Žďár nad Sázavou:
Fotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.03.2022 16:48 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlama – XIX AKVA KONGRES 23.4.2022
Fotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.02.2020 15:48 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlama – 2020-XIX AKVA KONGRES 19.4.2020
Fotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2019 12:05 R Muž Mrakoplash [1776] Re: jisyko
Já měl původně napsáno 80%, ale nechal sem prostor nováčkům :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.04.2019 09:20 Povolný Petr Re: jisyko
Žďárský spolek TETRA tímto děkuje všem našim sponzorům - firmám DAJANA, Cherra, Koblasa.cz, FYTOSEL, RATAJ akvaristika, SERA a hotel Hajčman, stejně jako všem kteří se zůčastnili akvakongresu. Těšíme se, že za rok se opět sejdeme při 19tém ročníku AKVAKONGRESU ve Žďáře n/S.
Ještě jednou Vám všem velký dík.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.04.2019 07:57 Muž jisyko [48] Re: Mrakoplash
Podle mě víc jak 75% ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2019 08:56 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Tojsouvěci
Bylo by zajímavé porovnat fotky z minulých ročníků. Jsou tam z 50% stejný lidi :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   14.04.2019 15:45 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaRe: Tojsouvěci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dnes je to včerejšek :) ,odjížděli jsme v sedm večer,takže po přednášce a losování tomboly zbylo zoufale málo času na pokec :-( .Příští rok se akcí ve Žďáru, zúčastním i s noclehem :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   12.04.2019 18:39 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlama – Akce na zítřek:
Fotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   20.03.2019 07:57 Povolný Petr – akvakongres
Fotka k příspěvku Jménem spolku TETRA si dovoluji tímto oficiálně pozvat všechny zájemce na 18. ročník AKVAKONGRESU do Žďáru nad Sázavou dne 13.4.2019.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   01.03.2019 15:24 brabecfrant Re: romant
Všem, kteří mají v plánu se zúčastnit, připomínám, kongres ČCK se koná již zítra potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.02.2019 06:11 R Muž romant [27982] Re: Tojsouvěci
Chtěl jsem to dávkovat postupně, jak se budou jednotlivý akce konat, ale super. ;-) X-) pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   10.02.2019 21:39 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaRe: romant
Fotka k příspěvku Dovolil jsem si malé upřesnění. ;-) :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2019 19:20 R Muž romant [27982] Re: DavFM
Jasně že není, ale koná se to ve Žďáru a pro mě to tak do tohoto vlákna spadá a od Žďárských jsem to jako pozvánku na kongres obdržel, tedy na tu cichlidářskou akci. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2019 19:16 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: romant
Tak není to přímo kongres UAČR, ale i tak, propagace se sejde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   10.02.2019 17:05 R Muž romant [27982]
Fotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2018 20:17 RoFr – Jen tak, asi OT
Když jsem zjistil, kdo přednáší, tak jsem si to, samo, nemohl nechat ujít.
Za pražský jsem ve Žďáru byl asi sám.
Mohu potvrdit, že panovala velká pohoda a přednáškami jsem byl, podle očekávání, nadšen…
Stačil jsem se projít i po městě a navštívit místní akvaristickou prodejnu (uvnitř vše OK, spousta ryb), abych se dozvěděl, že akvaristice se ve Žďáru daří, protože mají „měkkou vodu“ a že už to není, co to bývalo.
A, že jsem nestačil nikoho přemluvit ke společné cestě, tak to proto, že jsem konání této akce málem přehlédl… a rozhodl se „na poslední chvíli“…
Škoda Luďku, že se neznáme, dal bych rád řeč, nemohl jsem tě, jako nejaktivnějšího fotoreportéra, přehlédnout…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.04.2018 07:01 Povolný Petr Re: Raviolka
Jménem pořádajícího spolku Tetra Žďár nad Sázavou velké poděkování. A jistě i za všechny známé, přátele a kamarády mohu říct, že budeme rádi, když se naše akce objeví i v Tvém diáři.
Děkujeme! potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   29.04.2018 23:30 Muž matlala [798] - Rostliny
Tak já se tedy připojím. Když napíši, že to je akce, kde se člověk vydá jednou a už jezdí pořád za starými známými, kamarády. Přednášky jsou vždy perfektní, ale je to tak 1/3 celkového zážitku - komplet je to až s večerem, návštěvami, pokecem....
palec
Tak zase za rok a s některými dříve, oni vědí. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   29.04.2018 23:08 toncek Re: Raviolka
Den jako malovaný,přednáška a přednášející super a večer nejde komentovat,to se musí zažít.Proto Vás co jste se nezůčasnili srdečně zvu na další setkání příští rok. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   29.04.2018 20:08 Žena Raviolka [2148] Re: Raviolka
Moc příjemná akce, ráda si ji přidám do svého akvakalendáře každoročních setkání s kamarády.
Děkuju organizátorům za pozvání a všem přítomným za skvělé popovídání dlouho do noci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   29.04.2018 01:13 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaRe: Raviolka
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Cestou domů,jsme se chtěli zastavit u kolegy ,který bydlí nedaleko od Žďáru,ale nebylo kde zaparkovat smich,tak jsme popojeli do Hradce, na omrknutí Arowan se spadlými víčky,pánové zvažují operativní zákrok,tak jsem zvědavý jak to dopadne,jestli se o zvládne,byl by z operatéra MUDr.Rybí pomahač ;-) . Vylosování tomboly a spokojení výherci.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   29.04.2018 00:41 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaRe: Raviolka
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Výměna zkušeností a sjednávání vzájemných setkání,ať se v tom všem daří.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   28.04.2018 23:58 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaRe: Raviolka
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku V sále sledují přednášku nejen stálice hvězdného nebe české akvaristiky,ale i kolegové ze Slovenska,mimochodem mezi nimi byli chovatelé nových čistých forem šlechtěných živorodek.
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   28.04.2018 23:43 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaRe: Raviolka
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ochutnávka v reálu. ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   28.04.2018 23:12 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaRe: Raviolka
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Na poprvé, za obě dvě přednášky Markéty Rejlkové potlesk .Velké poděkování patří Žďárskému spolku Tetra a všem kteří se na sněmu Unie akvaristů České republiky – AKVA CZ podíleli . Tak zas někdy příště na shledanou. pivo ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2018 17:35 toncek Re: Raviolka
Tak už zítra,zase uvidím staré známé a pokecáme. potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2018 17:12 toncek Re: Raviolka
Já určitě dorazím,už se moc těším. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   18.04.2018 20:32 Žena Raviolka [2148] – Akvakongres 2018 - 28.4. Žďár nad Sázavou
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Zbývá deset dní do akce a koukám, že tu není pozvánka na letošní ročník - zkušení vědí a už si termín zjistili, pro ostatní Rybičkáře pozvánku připojuju. A rovnou i dvě "ochutnávky" z mých přednášek. První bude skoro celá podvodní a druhá určitě nebude mít podobu přehlídky akvárií a úspěchů naší ZOO, ale podělím se o zkušenosti z praxe.

Pokud někdo na téhle akci ve Žďáru zatím nebyl - nebojte se přijet, pro mě je to taky poprvé :-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   09.04.2017 11:02 Muž mlynář [473] - Cichlidy – XXI. Kongres AKVA CZ - 22.4.2017, Žďár nad Sázavou
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.04.2016 08:29 Povoný Petr – Akvakongres 2016
Fotka k příspěvku Žďárský spolek Tetra si Vás dovoluje pozvat na Akvakongres 2016 ve Žďáru nad Sázavou.
Dopoledne proběhne od 10.-hod. zasedání AKVA CZ a od 13.-hod. přednáškové odpoledne s
dr. Romanem Slabochem. Zároveň proběhne křest nové knihy ing. Karla Krčka. Zájemci budou mít možnost jejího zakoupení i s věnováním autora.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2015 19:05 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Povolný Petr
Pěkné to bylo, už nikdy nebudu jmenovat ryby co uvidím tak jistě :-D
Za mě a náš spolek pochvala, zase pěkné a poznali jsme plno nových lidí. I teda konečně navštívili Jardu Dvořáka, vašeho nejvyššího :)
Tak příští rok snad dojedeme ještě v hojnějším počtu palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.04.2015 09:49 Povolný Petr AKVAKONGRES 2015
Jménem Spolku TETRA Žďár nad Sázavou bych chtěl poděkovat dr. Jaroslavu Hofmannovi za včerejší přednáškové odpoledne. Výborné a děkujeme!

Stejně tak děkujeme všem kamarádům a přátelům ze Slovenska, Švýcarska i Česka a snad se Vám všem u nás líbilo. Díky!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2015 11:43 brabecfrant
Dobrý den, dovolil bych si připomenout, zítřejší, již čtrnáctý ročník akvakongresu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2015 22:10 Muž matlala [798] - RostlinyRe: mlynář
ooo, vnadíš, vnadíš. Tak se lidičky uvidíme o víkendu.
Zatím Vám přeju Veselé Velikonoce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2015 16:04 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: brabecfrant
Už se moc těším na přednášky doktora Hofmanna. Jeho retorika je naprosto excelentní a poutavá.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2015 11:08 brabecfrant
Fotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2014 07:38 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Povolný Žďár n.S:
právě to ještě promazávám, z telefonu to nejde zrovna nejlíp a reaguju okamžitě jak je to možné

Tak se ještě jednou za sebe omlouvám, už mi je z toho nepříjemně.

No ještě jsem poslal i přímou omluvu, tak snad moje blbost způsobená horečným rychlým uveřejňováním aktualit bude aspoň částečně prominuta.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2014 07:33 Povolný Žďár n.S: Re: matlala
Ty slidy tam visí stále, přestože to pan Podhorec napsal snad jasně "ani len v tretinovej podobe".
Buďtak laskav a slidy mimo dvou tří úvodních smaž. Pokud se takto budem chovat, může se stát, že se příště na nás každý kdo by mohl udělat nějakou přednášku vykašle. Děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.04.2014 07:12 Povolný Žďár n.S. Re: Povolný Žďár n.S.
Za pořadatelský spolek se omlouvám panu Podhorcovi za tento konflikt.
Není v moci spolku zabránit nezodpovědným lidem v jejich chování a snad změní svůj přístup a dotyčné slidy odstraní z veřejně přístupných stránek. Ještě jednou omluva za spolek TETRA Žďár nad Sázavou.
Povolný Petr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2014 07:09 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Povolný Žďár n.S.
už se stalo, předtím už tam toho chybělo taky dost, snad ta troška co tam zbyla je už dostatečně málo.
Důvody mi došly vzápětí, řada materiálů se stejně taktak dostala i do.prezentace.
Pokud jsem někoho moc pobouřil tak se omlouvám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2014 06:59 Povolný Žďár n.S. Re: matlala
Za Žďárský spolek si dovolím důrazně upozornit, že porušujete, přátelé, autorská práva a už jen ze slušnosti by jste měli respektovat přání a práva autora! Pokud se budeme chovat tímto způsebem, můžeme tak o takovéto akce lehce přijít. Takže Petře, prosím, smaž slidy!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.04.2014 01:20 PeterPodhorec Re: matlala
Naozaj by som velmi ocenil, keby moja prezentacia nebola ani len v tretinovej podobe zverejnena na akejkolvek internetovej stranke.
Velmi rad si s Vami na tuto temu osobne pohovorim na nejakej mojej buducej prednaske alebo na poprednaskovom raute a rad objasnim svoj na prvy pohlad striktny postoj.
Dakujem Vam za rychlu reakciu a premazanie zverejnenej prezentacie.

Peter Podhorec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2014 00:46 Muž matlala [798] - RostlinyRe: PeterPodhorec
ups, nemůžu zaručit za ostatní, ale teda výrazně promazávám
Snad nebude vadit kdyby to viselo aspoň na fóru AKVA CZ pro její členy?

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 2591x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19439-akvakongres-uacr-akva-cz-zdar-nad-sazavou