Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Podstavec pod akvárium

 

NápovědaFórum » Technika » Skříňky, stolky, podstavce 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Podstavec pod akvárium
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2017 18:02 HugoStiglitz Re: Jarry
Hmm.. to vypadá dobře.. Takhle nějak bych si to představoval.. funkční a jednoduché.. V paneláku jsem měl 700l na svařeném rámu, ale teď co jsme se přestěhovali jsou možnosti dosti omezené.. Nejvíce mě trápí ta podlaha. Místo kde by bylo umístění akvária úplně nejlepší bohužel vychází mezi I-Traverzy. Tam se prostě bojím to risknout.. uvidím jestli přijde ještě někdo další s dalšími zkušenostmi..

Jinak vrtání a kotvení do zdi bohužel nejde.. rozměrově mi to nikde nevychází..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2017 17:17 Muž Jarry [1438] Re: HugoStiglitz
Tohle mám pod podobným akváriem 130x50x45- rybicky.net/fotogalerie.php…
Vše 18mm lamino, včetně zadní stěny - ta je tam důležitá. Takže nedělal bych ani konstrukci z hranolu, jenom lepím lamino na kolíky + jsem v tomto případě dal zespodu (kde nejsou vidět) pár konfirmátů a vyloženě pro dobrý pocit ty kovové úhly, co jsou vidět uvnitř skříňky. Nemám o pevnost nejmenší obavy, koneckonců už to stojí napuštěné skoro rok. Akvárium těchto rozměrů se nevymáčkne ani do té pěnové podložky! (karimatky) - díky rozložení váhy:-) Nosnost stropu neodhadnu, ale 300l akvárium by měl udržet prakticky jakýkoliv strop si myslím:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2017 16:17 HugoStiglitz – .
Fotka k příspěvku Dobrý den,
přicházím s již několikrát omílanými dotazy.

Akvárium 120x50x50cm 300l cca 400-500Kg
1) Podstavec - Dřevěný (hranol 50x50 + lamino) nebo svařovaný rám ?
2) Deska pod rám a pod akva - Spárovka / Lamino / nebo pracovní deska z dřevotřísky
3) Nevymáčkne se rám či akva svojí hmotností do pracovní desky z dřevotřísky ?
4) Polystyren nebo karimatka ?.. v návaznosti na případné rovnostní nevývažky
5) Snese podlaha ve složení traveza + hurdis + násyp + hranoly + desky + parkety nosnost akvária ? Podotýkám, že akvárium bude stát jednou stranou v místě traverzy viz. přiložený náčrt.

Předem díky za reakce
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2017 01:02 R Muž ctibum [6932] Re: vaaclav
Jojo, u tý příští na to budu mslet... :)
Před měsícem mi při napouštění přeteklo krevetárko, protože já za to vůbec nemůžu. A i když bylo šuple uplně vysunuté, trochu vody špmouchlo dovnitř a pod hrany lehoučce nateklo. Žádné viditelné nabobtnání není, ale říkal jsem si, že to dole objedu kolem dokola silikonem. Myslíš, že to má smysl? Já to teda určitě udělám, ptám se jen aby řeč nestála :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2017 01:01 Muž PaulZy [51] - RostlinyRe: Sedo
Akvárium (hlavní) bude přes celou horní desku, takže jsem si říkal, že těch 50*25 cm vpředu by se asi nemělo prohnout. Na druhou stranu kupovaný stojan "na muří nožce" je podepřený ve středu, ale má cca 1 mm ohyb na každé straně. Zažil jsem 80l "kostku" na polici ze zdvojené natřené dřevotřísky. Podložená linem fungovala asi 10 let bez nějaké nehody. Průhyb byl podobný jako u zmíněného sklepního akva.

Tady jsem cílil na membránovou konstrukci, ale nestudoval jsem statiku a přitom dvakrát měř... :-)

vaaclav: Chci koupit černý balakryl a zatřít jím všechna taková místa. Nažehlím pásku na viditelné hrany a vodorovné plochy přelepím fólií. Jinak to kolem konfirmátů nabobtná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.10.2017 23:57 R Muž vaclav [14621] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: ctibum
Hlavně natřít řezné hrany jak se k nim dostane voda je po skřínce. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.10.2017 20:39 R Muž ctibum [6932] Re: Sedo
Já neříkám, že se hádáš :)
Podívej se na moji skříň pod "200". Když jsem ji dodělal, přikoupil jsem radši nohy, protože má skoro metrák... :) To je zhmotněná paranoia. Ale tady bych se fakt nebál...
Ono to lamino sice nevypadá, ale vydrží hodně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2017 20:21 Muž Sedo [6] Re: ctibum
Veď ja sa nehádam. Len vravím, že ak niesom niečím istý, urobím záťažový test. Čo sa týka výdrže krehkých materialov bez tvárnej deformácie bývam možno až veľmi paranoidný, to priznávam. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2017 19:42 R Muž ctibum [6932] Re: Sedo
Deska 60x35 (akva 60x35), 5cm přesah desky na obou stranách, lamino 19mm, tři svislé stěny. Já jsem u skříněk hodně paranoidní, ale v tomhle případě bych řekl, že průhyb desky nebude ani půlmilimetr... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2017 17:53 Muž Sedo [6] Re: ctibum
Teoreticky áno, ale záleží aj na dĺžke. Nenadarmo hlavne pri tých dlhších akváriách majú tie skrinky priečku aj v strednej časti. To by si inak rovno mohol postaviť na dva špalky. Od akej dĺžky to treba ale neviem. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2017 17:36 R Muž ctibum [6932] Re: Sedo
Pokud bude akva od hrany k hraně, tzn. podepřené bočnicemi, což bude, tak v vpředu a ve středu (i v úterý :) ) bude zátěž minimální.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2017 17:24 Muž Sedo [6] Re: PaulZy
Skrinka vyzerá super. Tá, ktorú mám od Diversy nevyzerá veľmi pevnejšie. O 30 l by som sa nebál a jeho pozícia dole skôr zníži ťažisko a bude to stabilnejšie. Jedine by som sa obával hornej dosky v predu v strede. Skúsil by som ju rovnomerne zaťažiť na nejaký čas (ďalšia doska a na ňu napr. zopár tehiel). Ak sa bude nejako madmerne prehýbať, môžeš pod ňu vhodne umiestniť nejaký hranolček (zapustený do bočníc) aby si mal istotu. Ale pekná práca.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2017 23:38 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: PaulZy
Tohle vypadá bytelně, já bych se toho nebál. Ale pro jistotu si na to sedni a zkus se zavrtět, polička nesmí mít tendenci kácet se do boku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2017 23:28 Muž PaulZy [51] - RostlinyRe: ctibum
Nikdo další nějak nereaguje, tak nevím. Můžu se ještě zkusit poptat kámošů a známých. Jinak ve Chromu pořád vidím jen fotku zezadu (bytelnější část). Firefox to zobrazuje obojí. hmm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2017 23:11 Muž PaulZy [51] - RostlinyRe: ctibum
Jasně, já s tím úplně nespěchám. Až koupím akvárium, tak ještě budu vlepovat komorový vnitřní filtr a vyrábět LED osvětlení (asi LED čipy).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2017 23:06 R Muž ctibum [6932] Re: PaulZy
Pak si myslím, že to nemá chybu. Ale počkej si ještě na další, třeba ji někdo uvidí, ať mi pak nenadáváš :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2017 23:05 Muž PaulZy [51] - RostlinyRe: ctibum
Je podepřená v podélné ose, jen to není vidět :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2017 23:01 R Muž ctibum [6932] Re: PaulZy
Podle mě v pohodě. Leda jestli ta třicítka dole je užší, než šířka podstavce, tzn. nebude podepřená vnitřními bočnicemi, tak bych tu spodní desku uprostřed podložil...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2017 22:57 Muž PaulZy [51] - Rostliny – Podstavec z laminované dřevotřísky
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Chystám se kupovat 84l akva (60*35*40 cm). Vyrobil jsem proto stojan odpovídajících rozměrů (horní deska 60*35 cm) z laminované dřevotřísky 19 mm (Hornbach). Dole chci postavit 30l akvárium. Teoreticky by stačily poslední úpravy, ale potřeboval bych poradit, jestli tato konstrukce unese obě nádrže. Napadlo mě, že bych mohl horní desku vyztužit hranolem, případně dát ještě druhé záda, nebo zdvojit stojné desky.
Dolní deska má 25 cm na šířku.

Navíc přemýšlím, že bych něčím zakitoval spáry, ale čím?

Předem děkuji za odpověď.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2017 19:34 Muž Magic [879] - RostlinyRe: Mimulka
Liter vody váži kilo, akvárium asi jedenásť, takže tak 70kg.

Unesie komoda teba, keď sa na nej pomrvíš? :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2017 19:31 Mimulka
dobrý den, chcem sa spýtat - mam akva 60x30x30x - 54l .... kolko bude vážit napustené? udrží mi ho klasická trojkomoda?dakujem za odpoved

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2017 20:45 Muž Trdej [7]
To je pravda...ze by se asi brzo vyma kal...dekuji za tip :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2017 20:34 Maq Re: Yirka
Tak jsem to myslel. Ale protože jsem "super-odborník" na tyhle věci, nazval jsem svůj modul odborným termínem "deska". :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2017 20:28 Muž Yirka [9137] Re: Trdej
Stačila by i voděvzdorná překližka. Jen aby se ten polystyrén nevmačkával do mezer.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2017 20:21 Muž Trdej [7] Re: Maq
Hm asi mate pravdu,nebudu spekulovat ,radeji vsadim na jistotu :-) a dam tam desku...a nemzsim resit otazku ,jestli to nahodou nerupne :-) Dekuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2017 20:19 Maq Re: Trdej
Já osobně bych pod ten polystyren dal ještě nějakou desku.
Ale když tady vidím, na čem všem mají lidi i dost těžká akvária,... možná jsem přespříliš opatrný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2017 20:12 Muž Trdej [7]
Zdravim,mel bych dotaz...musim pod akvarko dat jeste nejakou desku? Nebo....pudorys akvarka je 140x40cm ,stojan je z jeklu 35x35mm,plocha presne podle akvarka,s tim ze tam jsou vyztuhy (jakovy rost) s rozestupem 25cm,(jsou taky z jeklu 35x35mm) ksyz tam dam polystyren 1cm,muze se neco staat ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2016 21:51 laKatos – rovinnost
Řeším malé dilema. Můj podstavec je nejspíš mírně nerovný a to tak že levá strana je upadla cca 3mm (akvarium sedí svým dnem od středu po pravou stranu. Po položení akvária a mírném napusteni se s mírným sednutim toto ukázalo. Mám nerovnost řešit nebo neřešit?


vyřeseno.... Farda (vyrobce akavria) poradil co mam udelat

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2016 21:54 Lili Re: NHKG
Ano,akvárium na tom stálo roky v pohodě...ale nejspíš bylo položené právě přímo na těch železech !(na fotce je na nich nalepený kus modrého koberce)..Tak se divím,že se nic nestalo..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2016 21:31 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Lili
Mi to přijde OK. Ta polička to akvárium držela už spoustu let bez problémů, ne? Jak se to zatíží, tak se to přestane houpat.
Hlavně tu poličku pořádně ustavit. Přímo na ty železa ale akvárium položit nejde. Nejlepší by bylo ty železa nahoře přivařit a nechat si nařezat z dřevotřísky desku a na ní polystyren. A při jednom bych nechal uděla novou dřevotřísku i z čela (jen kvůli estetickým důvodům).
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2016 21:26 Lili – Podstavec
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahoj. Ráda bych znala názor někoho,kdo se v tom trochu orietuje. Dostali jsme od známého akvárium cca 250l ,které před lety používal a pak mu roky leželo ve stodole.K tomu jsme dostali i podstavec, svařený z kovu a ze stran pobitý dřevem. Navrchu podstavec nemá plochu vcelku,je tam vlastně volný prostor a na něm tři pohyblivé kovové "příčky".A na to máme položit těžké akvárium coze !!..Nedokážu to dobře popsat,přidám foto. Navíc se podstavec trochu houpe, přítel to podložil dvěma prkénky,takže celá ta váha vlastně bude stát jen na těch dvou malých prkénkách... Co si o tom myslíte? Budu ráda za jakýkoliv názor i na tipy,jak zlepšit bezpečnost!Děkuji.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2016 21:28 Muž soptik [40] - RostlinyRe: laKatos
Jestli prosvita mistama 1mm, vubec se tim netrap a pouze presne usad ocelovej ram do lepidla. Kdyz potom na desku das 2cm polistiren a na nej akva, vse se roznese a utahne a budes mit ukazkove usazeny akva. Tim si bud jisty. Dulezita je ta rovina ocel ramu palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2016 20:59 laKatos Re: soptik
rám je svařenýna hooodně přesno a zkroucený není ale kouknu-li mezi desku a rám tak v některých místech prosvítá a je tam mezera max 1mm (nepřesnost profilu-U). Chtěl bych opět rozložit hmotnost na celou plochu ocelové konstrukce která vlastňě je jakoby po obvodu té desky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2016 20:49 Muž soptik [40] - RostlinyRe: laKatos
Pokud je ocelovej ram rovnej a neni zkroucenej, maznul bych nohy lepidlem na Itong a do neho ho usadil do roviny, tak bude jistota ze se vaha roznese na cely nohy a hlavne bude stabilni. Desku bych neresil, stejne na ni musis dat mekkou podlozku pod akva a to se pak vahou samo primackne na ram a srovna, ale opet za predpokladu, ze ocelovej ram neni zkroucenej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2016 20:36 laKatos – vyrovnavaci vrstva
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahoj. řesím malý problém.
Mám vyzděné 3 nohy podstavce akvaria (263x60x34cm) z ytongu. Na nohy chci položit ocelovou konstrukci (U-profil...šedá barva-je to takový obdelník) a na ocelovou konstrukci dát ješte masivní sparovku o síle 4cm. /viz. foto/
Potřebuji pořešit jaký spojovací materiá mám dát mezi:
1. ytong - ocelová konstrukce--- konstrukce má zespod dosedací plechy na ty nohy (rozloženi hmotnosti na celou horní plochu ytongu) ale i tak nesedí svou celou plochou na ytongu..... mám máznout lepidlem ytong nohy a ocelovku na to ustavit to roviny?
2. ocelovka - masivní dřevěná deska---zde deska opět nesedí celou svou plochou na ocelové konstrukci. Nejsem si jisty tady použit silikon ale ten se pružný...
prosím o radu
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.09.2015 19:07 Muž garggi [65] - TanganyikaRe: jivese
Určitě by to stačit mělo.
Pokud budeš chtít vložit do nádrže nějaký větší kámen, tak by jsem ho dal nad vyzděný sloupek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2015 16:24 Muž jivese [0] – Vrchní deska stojanu
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli bude dostačující jako vrchní deska kuchyňská pracovní deska o tl. 29mm a mezi ní a akvariem 20mm polystyrén. Deska leží na třech vyzděných nohách z Ytongu tl.150mm a rozměr akvária je 1500x500x500mm. Děkuji za odpovědi.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 17:44 Muž Horác [3942] Re: afc1886
a já odkud to znám :o) ... www.horacovoakvarium.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 17:38 Muž RBeil [174] Re: afc1886
Pokud bys to chtěl tak jak na videu tak je to v pohodě ovšem všechny díry bys musel předvrtat (čelo tak ať jde vrut hladce skrz a hranu ta ať se kouše jenom závit takže tak 2-3mm vrtákem) Po čase by se ti všechny ty vrutové spoje mohli roztrhnout. Jestli to chceš obládat tak bych to rovnou necha udělat z oceli. 1, tam budeš mít v té skříni víc místa a za 2, tě to výjde i levněji. Dřevo není zrovna nejlevnější materiál zvlášť kkdyž je s minimem vad a jenom takové dřevo bych na to použil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 17:27 R Muž afc1886 [14718]
Zadní stěnu a boky určitě,ale předek asi ne,možná časem dvířka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 17:17 Muž RBeil [174] Re: afc1886
Budeš ho chtít obkládat nebo to chceš takové jak na tom videu ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 16:31 R Muž afc1886 [14718]
www.youtube.com/… co říkate na takový stojan pod akva 120*40*50,samozřejmě rozměry přizpůsobené na velikost 120.Nedali byste doprostřed ještě výztuhu proti prohnutí.Dík za názory. :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2015 11:01 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Zdendoslav
Mam radeji poradne srouby, a takovy konfirmat, to panecku umi drzet, specialne kdyz se skrinka sesklada tak, ze dokaze stat i poskladana bez spoju, protoze ty pak nejsou namahany, o cemz to cele vlastne je :-) . Clovek nemusi byt z oboru, aby mohl, ale kdyz vynechame lidi uplne leve, zbytek je vetsinou silene liny na to, cokoli udelat vlastnima rukama :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2015 21:27 Muž RBeil [174] Re: Zdendoslav
Ovšem při požadavcích MrDan na rozměry co má, výjde pravděpodobně levněji to nechat svařit a nechat obložit než to nechávat dělat z DTD/LTD celé
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2015 21:18 Muž Zdendoslav [12] - Amerika
Fotka k příspěvku Přidám svou trošku do mlýna: Skříňku jsem řešil takto a asi to ze strachu předimenzoval, myslím že by to uneslo snad tunu. Akva má hrubých 160 litrů, takže možná tak 200kg.
Materiál je 22mm lamino (což na boky byla chyba, kvůli pantům mělo být 19mm), včetně pevných zad a masivního předního lubu, vše skolíčkováno po 128mm a slepeno. Horní deska má sílu 40mm. Žádné nohy, ale dno přes celý půdorys, ustaveno na koberci. Tohle se nemůže prohnout!
Mezi dnem akva a horní deskou jsou 2 mrstvy 1mm silného Mirelonu.
Dvířka jsou buková laťovka, ale to je nepodstatné.
Vyšlo to na pár stovek, když jsem viděl ty "profi" předražené vachrlaté konstrukčně chybné stojany, na ty bych snad nepostavil ani kýbl s vodou.
Budu teď vyrábět další skříňku pod druhé akva, pokud bude opravdu zájem, nafotím výrobu a zveřejním, třeba to pomůže. Něco málo snad o tom vím, pracuji v oboru.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2015 20:49 Muž RBeil [174] Re: MrDan
Určitě aby udržel víc jak 500Kg takže takových 650kg ať zvládne, něco váži sklo, kamení atd. Dej ho pokud možno k nosné zdi, v paneléku by to neměl být problém, ty snesou hodně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2015 16:26 MrDan – Stojan na zakazku
Ahoj, poradite prosim kde v Praze nechat svarit stojan na dve akvaria a prislusenstvi za nejaky rozumny peniz? A pripadne i nejake rady ohledne toho co mam presne chtit ? :)

Budu to mit v panelaku a melo by na tom byt akvarium 120x50x60 a 120x50x35 tzn nejakych 500litru, mam se bat te vahy nebo to je jeste ok?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2015 20:46 Muž TRULY [164]
Takze akvarko napustene na 90% objemu. Skontroloval som akva nijde nic netecie a nema ziadne pazvuky. Rohy akvaria su celkom v pohode mozno aj tym polystyrenom to trosku vytesnilo ale jemnu volu tam je vidno resp ani nie vidno ake viem ze tam je a ked do toho soratam tak to je na ten 1mm.
Cely tento stolik je cudesny nakolko zjavne vidno kde su spoje pevne jde sa to nema ako prehnut a kde to jednoducho uz okom moze byt nestabilne. Rozmery akva mam 80x35x45 (DxSxV) Mozno by bol idealnejsi pre akvaria 80x35x35.Kazdopadne tento stolik nikomu neodporucam aj ked som ho zastabilizoval 10 nohami za cca 8€. Ak by som sa sam rozhodavl pre vyber tak by som vybral silbejsiu verziu ale stolik som kupil s akva. Planujem jeho vyemnu za vlastny navrhnuty z drevotriesky ale vystuzeny bokom aj zadnou stenou. Dakuhem vsetkym za rady napady aprezentsciu spravim hned ako sa voda ustali a preriedim ryby a radtliny lebo je yo bordel troska.
Inac dobra rada bola od mikyho a to aj spravim ze pousijem Lko a stolik prichytim na stenu jednou srubou. Stolik je stabikny ale pri silnom naraze dietata by som sa ho bal mat doma a tak isto je diskutabilna aj jeho stabilita narazom z boku. Takze jednoznacne pripevnit o stenu. Za to 1€ a 10 minut prace to bude stat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2015 14:01 Muž Miky1981 [57] Re: TRULY
...jak už jsem psal...nekomplikoval bych to....ale konečné rozhodnutí musíš udělat sám....já bych tam dal jen polystyren.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2015 13:52 Muž TRULY [164] Re: Miky1981
asi mas pravdu ked sa to pohne tak zase sa stym babrat ale mozno by som prilepil sekundakom o polystyren a je to :-D alebo kašlat na to?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [4] 5 6

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 6421x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19269?od=151