Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Limnophila aquatica - pěstování

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Druhy rostlin - pěstování 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Limnophila aquatica - pěstování
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2008 19:54 Muž chicko [124] Re: tomaskupilik
Můžou se tam vytvářet rozsivky (hnědá „řasa“). Asi je ve spodních částech méně světla. Mne se to taky stávalo a po přesazení blíže ke světlu to ustoupilo. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2008 19:46 Muž tomaskupilik [9] – Limnophila aquatica
Fotka k příspěvku Už delší dobu mi chřadne a hnědne Limnophila aquatica a já nevím proč sad . 90% rostlinky je do hněda a vždy hořejšek je krásně zelený a každý den poporoste. A postupně jak roste tak ty starší listy pod ním zase hnědnou. Nevíte někdo proč? Nevypadá to moc hezky a mně se jí nechce vyhazovat. Zkusil jsem i ten hořejšek ustřihnout - udělala si novej těsně pod uříznutím a je opět krásně zelený. Jinak ten uříznutej jsem zasadil kousek vedle. Chvíly byl krásně zelenej ale teď má tak 10-15 cm a taky začíná mít konce listů do hněda sad Čím to?
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 527x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19100-limnophila-aquatica-pestovani?od=51