Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aquahum

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny  

Aquahum
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2021 18:03 Muž jursat [7] Re: kralas
Aquahum davkujem 5ml na 100L, takze ty menis 600L?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.02.2021 11:15 Muž kralas [12] – Lignohumát, levnější alternativa k Aquahumu
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Pokud někdo uvažuje o koupi Aquahumu, mohu doporučit daleko levnější alternativu a to Lignohumát. Oba přípravky vyrábí jedna firma a to Amagro. Aquahum jsem používal cca dva roky do doby, než jsem po otevření další nové láhve zjistil, že musím použít dvojnásobnou dávku, abych docílil stejného efektu. Jednoduše, začali více ředit. Je to ale už zhruba před 5 a více lety. Narazil jsem potom na Lignohumát,který používám do dnes. Po mé dlouhodobé zkušenosti mohu říci, že je daleko koncentrovanější a o dost levnější!
Dávkuji na mé akva 30ml po výměně vody.
Voda je krásně zlatavá.
Cena Aquahumu je cca 330Kč za 500ml.
Cena Lignohumátu cca 100Kč za 500ml.
Doufám, že jsem někomu dal tip, jak ušetřit nějakou tu korunu ;-) :-)

 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2013 15:14 Muž Bin [144] - AmerikaRe: PavelTrupl
Momentálne na nič, možno niekedy v budúcnosti. Dostalo sa to ku mne náhodným linkom a tak ma to zaujalo, že som sa rozhodol že chcem vedieť osobné skúseností ľudí, ktorý ho poznajú.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2013 13:55 PavelTrupl Re: Bin
nějaké zkušenosti s tím "už" mám...už několik let:) používám to při odchovu neonek,podle jejich červenosti jedno až dvě víčka do sudu. Avizovaný protiplísňový efekt to ve mnou používaných koncentracích moc nemá. Ale když toho dáte hodně, potěr třeba dánií pak není schopen protrhnout jikerný obal, takže nejde říct, že to jen barví. K čemu to potřebujete, mohu-li se optat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2013 13:37 Muž Bin [144] - Amerika – Aguahum
má už niekto skúsenosti s týmto produktom?

www.sedos.sk/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 22:36 Muž maxo [9] Re: romant
Vdaka,a to som si myslel ze sa v i-nete vyznam. Cesku firmu som nasiel,aj som im pisal ale zatial sa neozvali. Slovenske zastupenie je v B.Bystrici.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 17:51 R Muž romant [27987] Re: maxo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 16:54 Muž maxo [9] – Aquahum
Kde na Slovensku kupim "Aquahum -širokospektrální huminový preparát pro ryby"?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 223x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19083-aquahum