Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Štika obecná - chov, odchov

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Druhy ryb - chov 

Akvaristik.eu

Štika obecná - chov, odchov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2013 20:48 Muž acik [416] Re: Neio
My krmíme štiku v akvárium jedině živýma rybkama!!! Je to tak, štika vypadá naprosto nádherně a když loví,tak to je pecka :) a doporučuji i okouny,taky nadherné ryby. Jen se smířit s tim,ze štika jak vyroste,tak pak musíš vymenit opet za mensi,máme je ve 3000L akvárium,teda teď sháníme opět malou,velkou jsme pustili...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2013 19:30 Muž Neio [7] – Štika obecná
Fotka k příspěvku Dobrý den
Dnes jsem navštívil výstavu ryb žijících v našich vodách. A byl jsem úplně unešen štikou. Ryb jsem viděl už stovky z různých částí světa jako každý akvarista, ale todle byla prostě bomba.
Proto mě zajímá spíše ze zvědavosti jestli někdo má zkušenost s chovem na internetu jsem toho moc nenašel..Někdo píše výhradně živou potravu, někdo naučit na mražené srdce,pangas apd..Našel jsem typ článku že po 3 rokach v 180l byla připravená na vypuštění..což je dost šílený..
Kam se na to hrabe aligator gar..
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 132x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19037-stika-obecna-chov-odchov