Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristika ve Zlíně

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Akvaristika ve Zlíně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.02.2020 13:22 Silviebaris Re: marsz
Tak ono je jich tam vic,třeba na ul.Soudni je prodejna Želvička,v Malenovicich je Ondřej Sladky Akvabazar,ten je dokonce i tady... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2020 13:03 Muž marsz [1] Re: silviebaris
Prozkoumal jsem a potvrzuji. Znal jsem jen tu zlínskou a vizovickou prodejnu. Jsou však zdá se větší. Škoda té ve Zlíně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2020 22:49 Silviebaris Re: marsz
Máš na mysli tuhle ;-) www.habeo.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2020 22:40 Muž marsz [1] Re: prog
Ta prodejna ve Svitu dlouho nevydržela. Měli vážně spoustu rybek, kytek atd. Taky fajn holky prodavačky ;-) Nakoupil jsem, než ji zrušili, docela dost rybek a bez problémů. Myslím, že to byla pobočka podobně dobře zásobené prodejny ve Vizovicích, kterou bych určitě doporučil. Čau
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2020 22:02 Silviebaris Re: Ricahard
Zaregistruj se a domluvime se... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2020 21:02 Ricahard – Živorodky
Dobrý den nenajde se zde človíček že Zlína nebo okolí který by prodal živorodky, více druhů a pár rostlinek. Zařizuji akvarium pro syna a poptávám něco za rozumnou cenu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2018 09:38 Muž prog [45] Re: Pekos
Můžu nabídnout, ozvi se přem SZ nebo email
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2018 22:12 Pekos – Riccia fluitans
Zdarec, nenašel by se někdo kdo má ve zlíně a okolí Riccia fluitans?
Potřebuji doplnit akvarijní zahrádku. díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2018 13:42 Muž prog [45] – drahá zkušenost
Dovolím se podělit o zkušenost s novou akva-tera prodejnou ve Zlíně, která sídlí v bývalém areálu Svitu. Když jsem ji čistě náhodou objevil, byl jsem velmi mile překvapený, nabízela např. rostlinky z jiného zdroje než u nás běžný Rataj či Daho nebo krevetky, které v regionu můžete koupit jen na akvaburze. Nakoupil jsem mimo dalšího také rostlinky, neměl naštěstí čas, sázení nechal na víkend a dal je do pracovního akva, kde byly nedávno koupené rybky z burzy v preventivní karanténě (naprosto bez problémů). Když to zkrátím, s rostlinkami jsem si zanesl nějaké plísňové onemocnění, které za 3-4dny zkosilo celé hejno neonek. Mám jistotu, že zdroj nákazy je z prodejny, další den už měli na některých akva cedulku karanténa. Zpočátku byl majitel celkem ochotný řešit náhradu, když ale zjistil, že to nehodí na prodavačky a že mám (čistě náhodou) i lístek s datumem, dělal mrtvého brouka.
Takže drahé ponaučení zní: důkladně dezinfikovat nové rostlinky (s nimi jsem si zatím nikdy nezanesl žádný problém) a této prodejně se napříště vyhnout.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.01.2014 12:28 Muž ondra [168] - ŽivorodkyRe: Ivana
Doporučil bych ti stavit se v sobotu na Akva burze v Kroměříži. Bude tam spousta lidí, kteří ti rádi poradí a výběr bude i z akváriích. Nabídka rostlin určitě mnohem větší než v akvaristice. S rybami počkej až bude akvárko založené.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2014 12:24 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: Ivana
Nic neuspěchat. Jednak když si všechno dobře promyslíš, tak ušetříš jak čas, tak peníze a v neposlední řadě život spoustě ryb. Jak psal Yirka, tak podle toho jednej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2014 12:15 Muž Yirka [9126] Re: Ivana
Nedělej to. Ten časový sled je obrácený. Nejdříve nastuduj alespoň základy a pak něco pořizuj. Hovoříš přece jen o živých tvorech.
Inspirace v lincích nad tématem: rybicky.net/forum/15-zacatecnik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2014 09:27 Ivana – Potřebuji akvárko se vším všudy
Ahojte, potřebuji akvárko (celý set) i s rybama! Jsem lajk. Mám koupit někde ve zverimexu nebo kontaktovat akvária-zlín.cz. Potřebovala bych pak poradit se vším, nevím jak se ryby krmí, akvárko čistí, nevím nic.,,, :-( PORADÍTE PROSÍM?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 22:45 Muž danosh [33] - Raci, krabi, krevetkyRe: zmija
nejsem si jistý, jestli tam otíky mají, ale určitě si vybereš nějaké rybky pro potěšení :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 22:30 zmija Re: danosh
ďakujem za info, rada by som zohnala otíkov a niečo pre potešenie. Zajtra sa tam pôjdem kuknúť
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 22:22 Muž danosh [33] - Raci, krabi, krevetkyRe: zmija
Ahoj, Želvička pořád existuje a řekl bych, že mají čím dál větší výběr ryb i rostlin, rozhodně mají lepší výběr jak v ostatních zvermexech, v kterých mají hlavně žrádlo pro psy a kočky, doporučuji tedy navštívit jen Želvičku, zbytek je jen ztráta času, vím o čem mluvím X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 22:17 zmija
existuje ešte tá akvaristika Želvička alebo poprípadne viete, kde v Zlíne nájdem ešte nejakú akvaristiku kde majú dobrý výber rybiek. Na Čepkov chodím, aj Pet center poznám. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2012 17:00 Muž Luis666666 [0] Re: Zoidik
Já tam byl právě včera,jenže jsme se zapomněl optat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2012 16:58 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Luis666666
Asi ti moc neporadím, ale co se tam třeba při cestě kolem stavit, nebo jim zavolat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2012 16:53 Muž Luis666666 [0] – Čepkov
Nevíte někdo kdy dováží akvarijní rybky na Čepkově nové?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2012 13:08 Žena pindruskaP [3] - Tetry
Dne 31.března 2012 v sobotu
- PRVNÍ ZLÍNSKÝ SRAZ !!!!

Místo: Devítka (nám. Práce), stůl u krbu na jméno pan Rybka ;-) od 14hodiny.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 19:33 Muž liborass [174] Re: KarelNovacek
pak je tu p. Farda, ten je sice z Oder, ale perfektní jednání a i z dopravou je o třetinu levnější než Pavlica, a výztuhy popř. dno ze dvou dílu je v ceně. www.akvariafarda.cz
akvariafarda.cz.uvirt65.active24.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 18:52 Muž Jirkatt [12] Re: KarelNovacek
z osobní zkušenosti mohu doporučit Zekii z U. Hradiště. anebo zkus Farao z Huštěnovic, to je v podstatě to samé....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.04.2010 16:23 Muž Raimo [2] - CichlidyRe: KarelNovacek
V Holešově na náměstí je pan Dohnal a ten prodavá taky akvárka na zakázku, lepí to pro něj jedna firma. Sám mám odtud 450 l a naprosto dobrá cena, mám ho už 6 let a žádné problémy.
Kontakt na něj bohužel teď nevím :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.04.2010 15:21 MikyHitch Re: KarelNovacek
Zdravím Vás, společnost Zekia v Uherském Hradišti je mimořádně levná,ze Zlína je to pár km.Věřím ze by Vám to levně i dovezli.
www.akvaria-zlin.cz
www.akvarium-pavlica.cz ten je taky z UH
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 13:59 KarelNovacek – Slepeni akvaria ve Zlíně
Dobrý den,
prosím zdejší uživatele, jestli by mi mohli poradit, kde si nechat ve Zlíně slepit akvárium na míru.
Jde mi hlavně o nejaku osobní zkušenost, kdo to děla dobře a ne moc draze. Ja už se byl zeptat v obchodě, tuším Želvička se to jmenuje, kde si vzali i moje tel. číslo a řekli, že mi zavolaji co a jak, ale už je to skoro měsic a nikdo se nezoval. Tedy zájme o zákaznika je z jejich strany nulový. Musím tedy hledat jinde, ale je vůbec kde?

Bohužel musím nechat akvarium slepit a ne koupit už nějaký standartní rozměr, protože v nábytkové stěně jsem omezen konkretní velikostí otvoru.

Velmi děkuji za rady
Karel Nováček

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2009 08:32 marsz Re: matlala
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2009 20:22 Muž agent007 [47] Re: matlala
Prodej domácích zvířat a chovatelských potřeb Slušovice - rybicky.net/obchody/195
tel. 777 009 899, email: martin.rokos@seznam.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2009 19:55 Muž NASREDDIN [1383] Re: matlala
zoo mix Vsetín www.akvarko.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2009 18:11 Muž matlala [798] - Rostliny – emailové kontakty na nekteré akvaristiky ve Zlínském kraji
Ahoj,
chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo emaily na majitele nebo příslušné zaměstnance těchto akvaristik:
ZOO Shop Želvička - rybicky.net/obchody/4 (o ten mi jde především, je dost navštěvovaný)
ZOO mix - rybicky.net/obchody/123
Prodej domácích zvířat a chovatelských potřeb - rybicky.net/obchody/195
Pet Center Plus - rybicky.net/obchody/503 (nic moc, ale chodí tam dost lidí)
akvárium - rybicky.net/obchody/550

Organizuji druhý akvasraz v KM a chci rozeslat pozvánky i po zlínském kraji (poprosit majitele o vytištění vylepení plakátů), tak kvůli tomu. rybicky.net/forum/11150…

Předem díky za případné kontakty
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2007 13:19 Muž Barney [61] Re: Bobisa
Myslel jsem si, že to bude něco takového. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2007 13:12 Bobisa Re: Barney
Přes akvahoby jsem objednávala, bohužel kamenný obchod nemají, ale pro zboží jsem si jela osobně do Zlína na Mladcovou přímo k prodejci k němu domů, není to problém
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2007 12:54 Muž agent007 [47] Re: Barney
Můžeš si tu věci po objednání vyzvednout i osobně. No nevím. Já chtěl objednat na akvahobby filtr od Dennerle. Měli ho tam za 395 Kč??? tuším. Telefonoval jsem tam, ano dá se objednat, cena platí. Za dvě hodiny po telefonátu ten filtr stál skoro 540Kč. Nakonec jsem ho za 398Kč koupil v Hornbachu. :-P :-D

Ta akvaristika v Prioru - tam mají i rybičky? Jaký sortiment?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2007 12:36 Muž Barney [61] Re: ToGi84
Jeden je ještě v suterénu Prioru a druhý u Terna. Na jižních svazích je zrušený. ;-)

A zapomněl jsem, že ve Zlíně funguje i akvaristický e-shop, to jsou mi věci. www.akvahobby.cz Teď je otázka, jestli je to pouze e-shop nebo i kamenný shop. :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2007 12:11 xyzwoman Re: ToGi84
ještě je akvaristika na Čepkově
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2007 16:14 Lisak Re: ToGi84
Na jižních svazích, je to tak 100m od toho pulkulatého domu, myslím že vedle toho zveraču je škola a hřiště. Akvarek s rybami je tam dost ,ale rostlin zase velice poskromnu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2007 00:27 Muž ToGi84 [2] – Zlín
No co se týče rostlinek tak fakt nevim, ale zase na druhou stranu vim, že ten prodavač (pokud myslíš toho staršího pána) je opravdu zkušený akvarista a mě dokázal vždy správně poradit a hlavně, je to správný člověk a ne jenom obchodník,který vidí za všem jenom zisk....

Ješte odbočim, kde je ve Zlíně nějaká akvaristika krome teda uvedené želvičky a kromě zveráku, který je asi cca 100 metru pod želvičkou...díky

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 2928x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1842