Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Hradec Králové

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Setkání akvaristů - Hradec Králové
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 18:46 Muž odikcz [114]
Kdo tam bude první? Asi by to chtělo nějakou cedulku na stolek, ať se najdem, protože nikoho neznám :-D

Jinak "cestu kolem Hořánkových" znamená co? Mají nějaký katalog na výběr?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 17:23 R Muž romant [27987] Re: Sareneth
No a když jseš u těch rostlin, tak když bude příležitost, tak v tejdnu snad budu mít cestu kolem Hořánkových, takže bych mohl i ledacos pořešit, tedy kdo bude mít zájem. Ovšem toto, bez záruky, bude se vidět aktuálně, tzv. ze dne na den. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 17:05 Muž Sareneth [7]
Jak na to koukám tak se sejde asi i poměrně dost lidí, počítám že bych se mohl taky přidat jestli bude čas jít na burzu :) moje neustálá nespokojenost s rostlinama mě tam nutí chodit tak bych asi zvládl i tohle smich když už bych tam byl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 12:49 R Muž romant [27987] Re: pitris65,odikcz
Ten kontakt na člověka co je v HK měl někde vyhrabu, myslím že chodí i sem, ale jistej si nejsem, zapátrám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 11:54 Muž pitris65 [9] Re: odikcz
Tak ty by mě taky zajímaly: :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 08:15 Muž odikcz [114]
Když už se nám to tu rozrůstá, nemáte někdo rybicky.net/atlasryb/novoheterandrie_slicna? Vzhledem k ceně tady v atlasu nepočítam že zadarmo, ale za nějaký přiměřený poplatek :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 07:02 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Poweres
Vítán je samozřejmě každý :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2015 20:56 Muž Poweres [59] - Živorodky
Zdravím,..pokud bych mohl se k Vám připojit?můžu s sebou přivést kdyby byl zájem endlerky black fire
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2015 18:35 Muž odikcz [114] Re: reklamace
Tak já se ještě připomenu, hrstička bude určitě stačit víc než dost, děkuju.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.04.2015 17:05 zvedavka Re: Horác
No sotva jsem klikla na enter, tak mi docvaklo, že se jistě najde dobrá duše, která mi připomene zákonitosti naší rodné řeči. :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2015 16:21 Muž Horác [3942] Re: reklamace
reklamace napsala: ... Mám mimořádně vybaveného parťáka akvaristu ...A co že se to tady vlastně řeší? smich smich smich ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   17.04.2015 15:50 zvedavka Re: odikcz
Pokud stačí hrstička a pokud mi bude den předem připomenuto, tak ano... Mám mimořádně vybaveného parťáka akvaristu a mohu si tu vzít co chci, ale přiměřeně. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2015 07:38 Muž odikcz [114]
Z vás kdo přijdete, nemáte někdo olšovou šištičku navíc? Teď se to venku hledá fakt blbě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2015 18:35 R Muž romant [27987] Re: odikcz
Vem to s sebou, on si to někdo určitě vezme. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2015 18:15 Muž odikcz [114]
Taky se objevim. Čas je mi jedno, čím později, tim líp ;-)

Jednu dvě piskořky bych si zamluvil (prej jsou dobrý).

Když mi to nepochcípá, tak můžu vzít tak 2-3 hrsti rybicky.net/atlasrostlin/pistia_stratiotes
možná trochu rybicky.net/atlasrostlin/lemna_turionifera (pokud jsem ho správně identifikoval)
a možná kousek rybicky.net/atlasrostlin/ceratophyllum_demersum

Pokud bude zájem?

Nejspíš okružáka kanadskýho bych mohl taky možná najít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2015 17:24 R Muž romant [27987] Re: reklamace
Co přineseš, to přineseš, podělím se klidně s někým dalším. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2015 17:22 zvedavka Re: romant
Jedině okružák kanadský, jsou to docela obříci, ale pokud by byl zájem... Kolik kousků?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2015 17:17 R Muž romant [27987] Re: reklamace
Já zalovím v nádržích a přinesu nějaký piskořky a levatky, určitě někdo jiný bude mít okružáky, kterých se zase rád ujmu já.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2015 17:13 zvedavka Re: romant
Děkuji velmi a platí, určitě dorazím. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2015 17:12 R Muž romant [27987] Re: reklamace
Dobrá otázka, já byh to viděl na 10 hod, až se proběhne burza, který je od 9 hod. Ty oka klidně přines, eticky se jich ujmu. Taky bych dovalil nějakou zeleninu, to se vždycky někomu hodí. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.04.2015 17:05 zvedavka Re: romant
A v kolik? Já dorazím. Možná bych mohla donést nějak květenu. Přesvědčím Montermontyho, aby mi něco nechal. Vždyť se o to takřka vzorně starám = vydatně hnojím a nechávám to přerůst. stydim
Neuvěřitelně ráda bych udala tři úplně obyčejné gupky holky a jednoho kluka.. Prostě nevím, co s nima.. Chtěla jsem si je odvézt do práce, ale raději bych tam viděla tu nejpestřejší modrozelenou bojovnici. Bude mít 50litrový luxus. hmm
Jak se tech gupek mám eticky zbavit? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2015 21:09 R Muž romant [27987] Re: Mrakoplash
Určitě, to není žádnej problém, bude stačit trošku přiživovat tohle vlákno, udržovat při životě a to by bylo, aby se to neujalo. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2015 21:06 R Muž romant [27987] Re: odikcz
Jen se neboj, aby jí jěště nebylo málo. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2015 21:04 R Muž Mrakoplash [1776] Re: romant
Můžeš mi to prosím ještě radši připomenout ? :-) Teoreticky bych se snad mohl z domu urvat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2015 20:54 Muž odikcz [114] Re: romant
To zní dobře, tak teď abych do tý doby něco vypěstoval :-D zatim mam jen pistia a tu nikdo nechce :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2015 19:54 R Muž romant [27987] Re: reklama
Jasně, tuhle burzu. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.04.2015 19:53 zvedavka Re: romant
Máte na mysli 26.4. AKVA - TERA - FLÓRA - TRHY od 9.00 hod.? Aldis má celkem mizerné stránky, nebo hledám špatně..
stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2015 18:38 R Muž romant [27987] Re: odikcz
Tak třeba příští neděli v Aldisu na burze, můžem posedět v předsálí a třeba, jak říkáš něco vyměnit, tím místem myslím, když se z burzy vyjde, tak vlevo v těch křeslech. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2015 18:05 Muž odikcz [114]
Tak asi začnem jinak. Občas to tady oživím a pokud si to přečte nějaký akvarista z HK, který by chtěl občas vyměnit nějakou tu kytku, rybu, ... nebo se podělit o to, kde sehnat v okolí vodu, listy, šišky, větvě, ... tak ať sem (nebo do zpráv) napíše

Třeba se nám za čas podaří dát dohromady víc lidí a něco vytvoříme.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2015 12:43 Muž odikcz [114]
Jsou za těch pár let nějaký změny v HK? Scházíte se někdo, že bych se přidal? Vyměnit kytky, prokonzultovat - co se komu (ne)povedlo apod.? Snad nejsme tak malý město, aby tu něco takového nemohlo fungovat.
Nečekám ze začátku nic extra. Jak jsem psal, vyměnit nějakou tu kytku/rybu, předat si zkušenosti atd.
Věřím že Rychnov bude super a úplně jinej level, ale prostě je to z ruky. Tak aspoň něco malýho v HK by potěšilo.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2014 18:27 Muž TomNovis [1]
Ahoj, jsem z HK, začínám s akvaristikou a chtěl bych se zeptat, zda někdo v Hradci nemáte nějakou tu přebytečnou rostlinku. Založil jsem nedávno akva a rád bych ho trošku víc zazelenil.

Kdybyste měli něco navíc, tak budu moc rád. Rád bych kousek anubiasu a nebo cokoliv jiného.

Naopak, kdybyste někdo chtěl nějaké kameny do akvária, tak mám pár kusů navíc, co nevyužiju. Pokud by byl zájem, přidám fotky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2011 13:16 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: glumča
V Hradci býval tuším spolek "Nezmar", který skončil někdy okolo ˇ92-93. Dnes většina lidí z "hradecka", která má zájem o nějakou formu členství ve spolkové sféře je členem "Rychnova" a nebo také ...... Ú.s.a. Budete se asi divit, ale Úvalský spolek má tři nebo čtyři členy z tohoto regionu!

Další cestou je členství ve specializovaném klubu. Kluby nejsou regionální záležitostí, ale celostátní. Nevím, jak momentálně fungují "ostravští" živorodkáři, ale ČLA (labyrintkáři) existují a fungují (sice v poslední době občasně "na kapačkách" ale přesto). Nejlépe funguje cichlid klub, který je jestli se nemýlím počtem svých aktivních členů dokonce třetí nejpočetnější akvaristickou organizací současné ČR s členskou základnou zasahující až do Bratislavy!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2011 10:25 Žena glumča [424] - LabyrintkyRe: randa73
takhle podobně jsem dopadla,když jsem se snažila vyburcovat pardubáky:-)taky žádná odezva.Jen napsali rychnováci.je to hodně z ruky,ale doporučuju se alespoň podívat do Rychnova na výstavu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2011 10:18 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Mrakoplash
Možná až budu mít času a nebudu na škole, tak se připojím. Třeba někoho přesvědčím, až pojede za rybama, aby přibalil i nějakej plevel. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2011 08:10 R Muž Mrakoplash [1776] Re: atzservis
Johan se s náma už na přípravě výstavy podílel, nemusíš mu vysvětlovat co ví :-) a na něj v kytkách teda nemám:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2011 08:09 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Johan
Alespoň by jsi byl první :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2011 00:19 Muž odikcz [114]
Rychnov je od Hradce trošku z ruky ... ale vypadá to, že už to máte dobře rozjetý
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2011 23:18 atzservis Re: Johan
jak to někteří chlapy se zabývají rostlinýma akváriama, miniakvária, aranžování - třeba MRAKOPLASH
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2011 23:15 atzservis Re: odikcz
Zajímalo by mě, jestli se v Hradci scházejí nějací akvaristé? Předávání zkušeností, pokec, prohlídka nádrží ... zkušenosti kam pro vodu do přírody ... objednávání kytek ve větším apod. - správně přijeďte do Rychnova přesně tohle tam dělámé, taky je možné podílet se na několika výstavách /RYCHNOV, HRADEC KRÁLOVÉ, LYSÁ NAD LABEM apod./, společné nákupy, výlety na burzy a výstavy u nás i v zahraničí apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2011 23:11 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: HEUREKA
Škoda, že tam nikdo nedělá vodní kytky. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2011 23:08 HEUREKA Re: randa73
Někteří akvaristé z Hradce Králové jezdí na setkání akva tera spolku v Rychnově nad Kněžnou,
každý první čtvrtek v měsíci od půl sedmé navečer. Všichni členové i nečlenové jsou vítáni.
akvatera-rk.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2011 22:55 Muž randa73 [3] - Sumci
tak mu poraďte lidi,kdo je z těch končin?nebo snad v Hradci akvaristé vymreli coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2011 22:45 Muž odikcz [114] – Akvaristé v Hradci Králové
Zajímalo by mě, jestli se v Hradci scházejí nějací akvaristé? Předávání zkušeností, pokec, prohlídka nádrží ... zkušenosti kam pro vodu do přírody ... objednávání kytek ve větším apod. prostě cokoliv :)

Žádní moji známí se akvaristice nevěnují, a tak hledám nějakou skupinu nadšenců :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [3]

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 2334x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17365-setkani-akvaristu-hradec-kralove?od=101