Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akara Thayerova - chov

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Druhy ryb - chov 

Akvaristik.eu

Akara Thayerova - chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2013 22:24 riba
O potěr se starají oba rodiče v nebezpečí jsou ostatní rybky pokud se nebudou mít kam schovat chce to větší akvárko aby mohli utéct(ty ostatní).Při starání se o mladé dost teritoriální ryby.Sám je nechovám ale kolega s práce má tyto skušenosti.Pokud jsou v nádrži samotné žádný problém.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2011 19:05 Plzenaak – Akara Thayeri
Asi pozdě, ale třeba to někomu pomůže. Samička je o chlup menší. Samec má vrchní část horní ploutve na konci červenou, samička bílou. Samec samičku občas prohání, ale o nic hrozného se nejedná. Jikry kladou na listy (v mém případě). Je to pohodová cichlida, ale když ji dojde trpělivost, tak se dokáže bránit i o dost větším Kančíkům.
Samice imageshack.us/…
Samec imageshack.us/…
Pár imageshack.us/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2011 17:59 Muž Killer [133] - SumciRe: LiborSprysl
Tak v tom případě to netrefil a dal mi dva samce, protože dorsigery mam a tušil sem, že to bude dost podobný..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2011 17:58 Muž LiborSprysl [9015] Re: Killer
L. curviceps, thayeri a dorsigera se chovají prakticky identicky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2011 17:55 Muž Killer [133] - Sumci – Akara Thayerova
Zdar, máte někdo zkušenosti s touto rybou? Sháněl sem něco na netu,ale všude je to samý..skoro bych řekl okopírovaný..spíš by mě zajímalo, jestli samec dává čoudy samici nebo jestli mám třeba 2 samce..nechal sem si vylovit samce a samici, ale mam spíš pocit že to ten člověk netrefil..

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 190x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17063-akara-thayerova-chov