Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Dennerle Bio-Line CO2 Exclusive

 

NápovědaFórum » CO2  

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Dennerle Bio-Line CO2 Exclusive
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2011 09:20 Muž Bobies [29] Re: ondra
Díky za info. Já už čekám právě 4.den. Datum výroby jsem myslím kontroloval a bylo to OK. No, já taky říkal, že to tak asi udělám. Mini-flipper i počítadlo bublin k tomu setu mám, takže asi vyrobím burčák v petce a bude klid. Jen mi je záhadou, proč se to rozjede až po týdnu. Tak ještě dva dny počkám, ale už dnes si nakoupím kvasnice a kdyžtak v úterý rozjedu svůj proces.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2011 08:11 Muž ondra [168] - ŽivorodkyRe: Bobies
Zkus si zkontrolovat datum výroby, pokud už je to staršího data, tak to nemusí nastartovat vůbec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2011 20:42 Muž expd [0] Re: Bobies
taky jsem měl s timhle problém ale po týdnu se to rozjelo ale myslim že to jsou vyhozený peníze já nechal vybublat nápln a přešel jsem na burčák v 2 litrové pet lahvi palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2011 16:39 Muž Bobies [29] – Problém se startem
Zdravím všechny,

prosím o radu těch, kteří mají i nemají zkušenost s řadou BIO-LINE CO2 od DENNERLE. Je to řada pro "Jednoduché a bezpečné CO2 přihnojování" ale už mě to začíná trošku znervózňovat.
Už je to přes 48 hodin a stále mi reakce nezačala. V mini-flipperu se stále netvoří bublinky. V pokoji se topí, hadičky jsou překontrolované, box uzavřený. Startovací kapse byla vložena do vody, která měla 25 stupňů. Vše by se mělo rozběhnout už dnes (po 48 hodinách) ale nic se neděje. Mám ještě stále čekat? Když jsem zahřál box fénem na vlasy, udělalo se pár bublinek, které prošly mini-flipperem a poté zase nic. Jestli máte nějakou radu, tak šup jsem s ní. Jsem netrpělivý.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.05.2011 21:48 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: teleport
Oni trochu zredukovali doporučenou litráž. Myslím, že pro zkoušku to fungovat bude, ale přesto bych doporučoval se zamyslet nad tlakovou lahví. Při velikosti 160 litrů vystačí jednocestná lahev přes půl roku a spokojenost zaručuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2011 16:20 Muž teleport [3] Re: akvaristik
aha ale ja bych potreboval na 160l akva toto je na 120 l akva nebo se pletu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2011 16:18 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: teleport
Toto bylo staré provedení. Teď už se to jmenuje BIO 120. www.akvaristik.eu/…

Je to dobrý start, protože lze díky Flipperu přejít na profesionální hnojení CO2 s tlakovou lahví. Kontrolní gel - tedy ne sypký cukr a kvasnice, zaručuje dlouhodobé pozvolné dávkování. Náhradní lahvičky lze dokoupit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2011 15:57 Muž teleport [3] – Dennerle Bio-Line CO2 Exclusive
Má někdo zkušenosti s tímto CO2 chtěl bych s co2 začít a myslím si že by tohle mohl být dobrý start

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce CO2 • Zobrazeno 2078x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16877-dennerle-bioline-co2-exclusive?od=51