Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Mangrovník - pěstování, využití v akváriu

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Druhy rostlin - pěstování 

Mangrovník - pěstování, využití v akváriu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2014 14:12 Muž lucasio [28] - Krabi rodu geosesarma – Zastřihávání
Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s jeho zastřiháváním a jestli se následně silněji větví.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2011 14:38 Muž Squit [30] Re: vulkanickaperla
já si je objednal z anglické Ebay a 10 ks semen mě vyšlo na cca 500 kč včetně poštovného. Kdybych se na to nevykašlal tak jsem měl v akva 9 ks rostlin ( jedno semeno mi nevyklíčilo). Ale díky mé "péči" mi jich přežilo 5 a z těch jsem nakonec 3 rozdal. Pokud na to člověk má místo a hlavně do budoucna i prostor nad akva, tak rozhodně doporučuju.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2011 13:19 Muž vulkanickaperla [0] - AmerikaRe: Thoros
Vypadá to zajímavě. Až přijde nové akvárium tak to zkusím, plánuju, že bude otevřené, tak uvidíme :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2011 12:58 Muž Thoros [1] Re: Squit
Levněji možná vyjde aukro.cz/… a hlavně je tam podle mě dost hezká fotka užití v akvariu :);). Stejný obchodník tuším nabízí i semana bílé mangrove. Už sem nad mangrove také uvažoval, ale ten fakt, že větší část musí vylézat ven mě odrazuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2011 10:15 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Squit
Moc o nich nevim, tak kdyby to taky nekdo hledal:
mangrove.webnode.cz/…
Je tam i link na eshop.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2011 08:43 Muž Squit [30] Re: Linduš
v akváriu mam v současné době dvě rostlinky a než mi rozrostou, tak to bude otázka několika let, je to opravdu hodně pomalu rostoucí rostlina. Na druhou stranu musím říct, že je absolutně nenáročná a odolná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2011 08:30 Žena Linduš [166] Re: dádaa
to bude trvat hodně, hodně dlouho, než bude nebezpečný kořen. je to hodně pomalá rostlina.
nějaká popínavka udělá lepší "práci" ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2011 07:17 Muž Příba [2] - Raci, krabi, krevetkyRe: paulo
Taky jsem o tom přemýšlel,ale zjistil jsem,že aspoň polovina toho semena musí být nad vodou,takže by se musel mangove zavěsit a ještě má velmi silné kořeny,tak bych se bál,aby časem neprdlo aqua.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2011 21:20 Muž paulo [58] – živý mangrovník
Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat, zda někdo máte v akváriu živý mangrovník.Odčerpává prý dusičnany a fosforečnany.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 915x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16672-mangrovnik-pestovani-vyuziti-v-akvariu