Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr Atman CF 800

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Filtr Atman CF 800
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2012 09:24 pavlispaja – filtr už má zase výkon :-)
Fotka k příspěvku Já měl ten samý problém s Atman cf-600 a dneska vyndal filtrační hmoty dál do vany i s hadicemi a přes kbelík projel vodou se savem a filtr zase jede jak má.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 12:40 Muž tomas3000 [15] Re: Franta
vyzkouším...koupil jsme si v akvaristice takovej kartáč na dlouhý drátěný násadě, s tim to pujde jedna radost...snad je to ta přičina tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 12:06 Franta Re: tomas3000
ahoj,jsou to ucpané hadice,nestačí propláchnout,musíš to nějakým drátem a kousíčkem hadru "protáhnout".Vyčisti i ty plastové trubky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 09:32 Muž chicko [124] Re: tomas3000
může tam bejt taky někde vzduchová kapsa. znovu bych rozebral a pořádně zavedl vodu a zkontroloval přívodní hadici :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 08:03 Muž jeník [54] Re: tomas3000
K průtoku - zkuste prošťouchnout i hadice, zejména přívodní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2011 02:20 Muž tomas3000 [15] – Vnější filtr Atman cf-800 snížil se průtok, jakto?
Zdravím všechny nadšené akvaristy...mám problém, možná jen zbytečnou starost, ale čistil jsem asi po měsíci vnější filtr...vypral molitany a keramický kroužky, vyčistli vrtulku filtru, řikal jsem si, už to chtělo, filtr už strácel svuj výkon, musel jsem postupně povolovat zaškrcený odtok do akvaria. Zapojil jsem vyčištěný filtr ale průtok pořád stejný, teď ho uz nemusim zaškrcovat, jindy by v plným otevření div neodvál rybičky, po nasávání vody filtr jakoby řachtá, neco jako by vrtulka o neco drhla...po napusteni kanystru uz je ticho ...nevíte, čím to je? filtr mám 3 měsíce...Máte někdo podobnou zkušenost?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1493x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16295-filtr-atman-cf-800?od=51