Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

CO2 burčák nebublá

 

NápovědaFórum » CO2 » Výroba 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
CO2 burčák nebublá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 22:18 Muž pancéřníček [168] Re: Moucha
Moucha napsal: ta obycejna slaba vzduchovaci hadicka propousti co2, testoval jsem to... naspustil co2, uzavrel oba konce a uplne se svrkla
Pokud by opravdu propouštěla CO2(což je nesmysl hmm,leda že by v ní byla díra jak do ... ),pak by se v ní určitě nevytvořil podtlak,ale CO2 by bylo nahrazeno vzduchem z okolního prostředí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 21:34 gp Re: TACHAC
nevim jaky mate typ pocitadla bublin, ale pokud je to detska odsavacka zkusil bych ji ponorenim prezkouset na tesnost stejne vsechny dalsi spoje za pocitadlem. 1 b/s je spousta co2 a to se jentak nevstreba, pokud nemate extra extra extra jemny kaminek, tak aby nebylo nic videt. byla by tam min. takova mlha.
urcite to netesni....
az to zprovoznite pozor na to mnozstvi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 17:10 Muž karelpavel [18] Re: Jrk
Samozřejmě že bublinky po zmáčknutí vyletí - protože se zvýší tlak ;-) při menším tlaku to prostě někama utíká palec
Možná bych to zkusil napojit na přímo a něco z výsledku vyvodil palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 16:46 Muž Jrk [143] Re: Moucha
To asi ne...

TACHAC napsal:
kdyz zmacknu flasku tak tlak vyrazi bublinky v akva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 16:44 Muž Jrk [143] Re: TACHAC
Někdy to trošku trvá, než se nálož rozbublá (i 2 dny). Tipoval bych to buď na ještě nerozdublanou nálož, nebo nevhodný poměr ingrediencí. Tipuji tak proto, že po stlačení PET láhve evidentně bublinky přes vzduchovací kamínek unikají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 16:43 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: TACHAC
typoval bych na netesnost mezi kamenem a pocitadlem bublin.... vymen hadicku za silikonovou, ta obycejna slaba vzduchovaci hadicka propousti co2, testoval jsem to... naspustil co2, uzavrel oba konce a uplne se svrkla
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 16:08 Muž karelpavel [18] Re: TACHAC
Já bych řek, že to přece jen někde uchází ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 16:03 TACHAC – vstrebase co2 uplne do vody?
Zdraim mam takovej malej problem zacal sem s kvasenim burcaku system funguje super prez pocitadlo bublin stoupaji bubliny 1/s ale do akva prez vyduchovaci kamen nestoua ani jedna.Vzduchovaci kamen je dost velky je mozne ze se co2 uplne vstreba do vody?Tesnost systemu je 100% kdyz zmacknu flasku tak tlak vyrazi bublinky v akva. dik za postrehy

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2006 17:29 Usine Re: rosta
Jestli si myslíš že když spustíš co2 tak to hned funguje tak to jsi na omylu.,chvíli trvá než ti začnou kytky bublat. Většinou je to až k večeru nebo ke konci doby osvětlení, ale musíš splnit další podmínky. Hlavně světlo, filtr, voda , poměr pH a Kh tj. obsah co2 v mg/l atd. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2006 16:30 Rosta – Co2
Mam dotaz,kdo ma zkusenosti s pridavanim CO2 do akva.vody.Kam nejlepe v akvariu umistit vyvod z ktereho se rozprasuje CO2 do vody.Umistil jsem ho lehce nad kaminkove dno,ale cetl jsem reakce ostatnich kteri CO2 pouzivaji jak pisi jak se za par hodin rostlinky obalily bublinkama tzv.retizkovani.A psaly jak rostliny div ne pred ocima na CO2 reagovaly a u me mam pocit ze se nic nedeje.Zadne bublinky nepozoruji,tak premyslim,jestli neni neco spatne.Dekuji za pripadne rady.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2005 11:09 Zbyna Re: B-eruš
Ahoj tu hadicku musis dost utesnit ve vicku v tom clanku jsem to popisoval.
Pokud citis kdyz to otevres smrad jak ze ykayenzho burcaku tak ti to funguje ale uchazi ......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2005 17:17 B-eruš Re: Rado
Aha, takže dost utěsnit hadičku ... a když to chci vypnout tak jenom povolim víčko .. ? je to tak?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2005 17:10 Rado Re: B-eruš
Možná bylo špatně těsnění u uzávěru)s hadičkou) a tím pádem co2 uprchlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2005 21:06 B-eruš – Kvasničovač, aneb CO2
Dobrý den,
mam dotaz ... zkoušela jsem si vyrobit kvasnicovač podle této stránky ... rybicky.net/rady.php… ... ale abych pravdu řekla žádný CO2 mi nebublá ... čekala jsem 3 hodiny a nevim ... :o( ... Možná mam blbou lahev ... dávala jsem to do litrovky? nemá s tim někdo zkušenosti?
Děkuji

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce CO2 • Zobrazeno 5104x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1614?od=101