Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aukro.cz

 

NápovědaFórum » Obchody  

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Aukro.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2013 04:24 amrtin Re: rriki
Pokud to zafunguje,tak je to v pořádku,ale do tý doby...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2013 02:03 Muž rriki [818] - CichlidyRe: amrtin
Tak jsou tam snad komentáře a centrum sporů. Aukro ho odstřihne a ručí do 20000kčt tuším.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2013 01:44 amrtin Re: rriki
No jo,jenomže když takhle připraví o 150kč 100 lidí vyjde to pro něj nastejno :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2013 01:07 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Sandor
A jak mi to můžem vědět jestli je to splehlívý?Aukro to má dobře ošetřený.Já tam nakupuji už pár let a bez problémů.Kdyby si kupoval filtr za 5 tisíc tak pochopím ostražitost,ale kdo by tě chtěl připravit o 150 kč a ještě na aukru?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2013 23:25 Muž acik [416] Re: Ciffik
já objednal na e-bay nerez 2x pinzetu 1x nůžky 27cm dlouhé... za 180kč :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2013 23:10 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: Sandor
zajdi si do prvních zdravotnických potřeb, nebo slušné lékárny ...možná budeš překvapen ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2013 23:06 Sandor – Pinzeta
Narazil jsem na toto aukro.cz/… Myslíte, že je to spolehlivý zdroj nákupu? V e-shopech jsem našel pinzety jen o mnoho dráž a tohle mi přijde jako solidní nabídka. Díky za odpověď!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2011 13:39 JuraS Re: smidakkuba
není se čemu divit..já našel v jedné pěkné knížce o rybách tvrzení že bolševník je nádherná soliterní rostlina hodící se zejména do městských parků..knížka na 15 stovek od známého vydavatelství...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2011 13:17 Muž smidakkuba [111] - CichlidyRe: JuraS
Je to ryba extrémně kousavá a co vím tak na krmení dosti vybíravá spolehlivě zlikviduje všechny ostatní ryby v akva...No zkrátka pravá společenská ryba...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.07.2011 21:28 Muž sollik [257] - CichlidyRe: hawok
Mě už Aukro nechává v klidu. Ještě nedávno jsem se rozčiloval když jsem viděl, že jeden "prodejce" koupil 3 ventily na CO2 za cenu okolo 450,-Kč a pak je obratem prodával kus za 350,-Kč. Nebo koupil mateční Echinodorus za 110,- Kč + 70,-Kč poštovné a obratem ho zkoušel prodat za 150,-Kč + 100,- Kč poštovné a ještě použil fotku rostliny z aukce ve které ji koupil ... Zkrátka překupníček, který je ochoten pro pár korun zisku takle šaškovat hmm Ale takových je mi dneska spíš líto ....
S Aukrem mám své zkušenosti, je tam spousta poctivých prodejců, ale i spousta šmejdů a podvodníků. Jedou "levou" a když je odstaví, tak to rozjedou pod jménem někoho jiného (kámoš, příbuzný)...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2011 19:16 Muž hawok [64] - Čtverzubci
Nevedel jsem kam to fouknout, ale tohle me docela nadzvedlo, at uz cena nebo popis. Kazdopadne pripadnemu nezkusenemu kupujicimu pridela opravdu starosti a nehlede na nasledky co se stane rybe.
aukro.cz/…
Jinak za vetu "Jinak je klidná,všežravá a každého ve Vašem akváriu upoutá." Zvazuju nahlaseni.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 09:01 Muž sollik [257] - CichlidyRe: Semtex
Mě hlavně překvapily některé ceny - např. E. bleherae za 70,-Kč ??? I v akvaristice je za polovic. A za cenu "Kup Teď" 140,-Kč získáte dva kusy této rostliny - no nekup to smich
K tomu poštovnému: Otázka je kolik nakonec činí skutečné zaplacené poštovné, to už pak záleží na poctivosti prodejce. Na Aukru je to u levnějších věcí běžná praxe. Drobnost se prodá za pár korun, ale poštovné několikanásobně překračuje cenu předmětu. Samozřejmě, protože z poštovného se neplatí poplatek Aukru.
Ale když se najdou kupci i za takto přemrštěnou cenu .... Jestlipak prodejce platí daň ze zisku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 08:36 Muž JUCHA [82] – Aukro
Já už přes Aukro nakoupil několik desítek věcí a mimo jiné i AQ. Posledním nákupem bylo 220l AQ i se skříňkou.
Samozřejmě před přihozením komunikuju s prodejcem a u posledního AQ jsem byl domluven na "maličkosti" AQ bude vypuštěno po kontrole a zaplacení. Rozumný člověk který nic neskrývá do toho půjde. Pokud by se vymlouval tak pryč od něj. Samozřejmě to neplatí pro nová AQ.
Jak tady taky bylo psáno hodně napoví komentáře.
Prozatím jsem velmi spokojen AQ je založené, ještě dokoupúit pár rostlinek a budu moct stěhovat nájemníky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 00:43 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: sollik
s tím poštovným máš částečně pravdu..... ještě jde o to, jak to myslel s tou dobírkou....
ona jde nahodit na všechny balíky co tam uvedl a pokaždé je to příplatek tuším 35,- Kč....

oni se teď tušim měnili ceny poštovného, ale ne nijak vyrzně.... a myslím, že rostlinky by se dali poslat uvedeným způsovem i levněji, odhaduji tak kolem 40,- základ.... kdyby je vložil do tří vrstev polystirenu a vložil zabalené jak uvádí do velké bublinkové obálky, tak je tak nějak na tý ceně. 40,-...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.01.2011 21:28 Muž sollik [257] - CichlidyRe: Bára
Rostliny na Aukru i tohoto prodejce sleduji poměrně dlouho, jistě prodává kvalitní zboží, nicméně ceny některých běžnějších druhů rostlin mi příjdou - slušně řečeno - nadsazené (a to nepočítám poštovné).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2011 19:55 Muž Scolo [6] Re: Bára
Solidní prodejce, vše pečlivě zabaleno. Díky tomu přežili rostliny 11dní přes vánoce na poště. Můžu doporučit. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2011 18:04 Žena glumča [424] - Labyrintky – aukro
Já mám s aukrem zatím samé dobré zkušenosti.Nakupuji tam už cca 2 roky cokoliv.Jen je dobré přečíst si komentáře prodejce!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2011 17:11 pansuu Re: Bára
Přidávám se. Nakupoval jsem u něj taky, kytky výborný a ještě dost navíc ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2011 17:03 JuraS Re: Bára
uživatele co to prodává mohu doporučit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2011 16:33 Žena Bára [2]
co si myslíte o tomhle? aukro.cz/…
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2010 16:13 Muž sollik [257] - CichlidyRe: JuraS
Jo jo slavný Aukro. Kdysi to byl solidní aukční server, dalo se tam sehnat spousta věcí za super ceny, ale pak udělali masivní reklamu v médiích a stala se z toho žumpa. Bohužel mám podobnou zkušenost. Dnes už je i onen prodejco co napálil mě odstaven. A co z toho? Nic. S rychlostí soudů v ČR se na to každý vyprdne. Jednou jsem tam cosi kupoval od borce z Liberce. Prodával vadné zboží vyřazené v Německu. Dneska už je taky odstaven, ale to vůbec neva, protože teď to frčí dál, jen je vše na jeho bráchu ..... Najde se tam i spousta poctivých prodejců, bohužel tihle hajzlíci tomu kazí jméno ......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2010 12:53 JuraS – aukro.cz
Nevím kam se ztratilo celé téma, kde jsem upozorňoval na darebáky na aukro.cz... Ale těší mě, že ten na kterého jsem upozorňoval, a doufám, že i někomu z vás zachránil peníze, dopadlo takto. aukro.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2010 22:28 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy – Aukro slušný prodejce
Koukám že se to tady taky probíralo, tohle je slušný prodejce, má toho hodně a ochotně poradí. www.aukro.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2009 11:24 Žena Avona [107]
Václav má opět populární rostlinky :-) www.aukro.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.05.2009 15:35 callito Re: Jammes
kdo chce víc nemá nic stěhuje se někam dopaďous tak chci vidět co s nima udělá :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2009 22:25 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: callito
Tak ty stojany nakonec neprodal, zrušil příhozy - malá cena

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 09:04 JuraS Re: callito
Procházím si hodnocení prodávajícího 27milan a jediná negativní hodnocení má jako kupující. Takže kde je tvoje hodnocení s obchodem ? Tohle je link na ten tvůj obchod www.aukro.cz/… furt mi uniká proč jste ten obchod nedotáhli do konce. Doufám, že jsi aukro už upozornila a že jsi v kontaktu s prodejcem. na novou aukci se vykašli, trvej na dotažení té své. To že to vystavil znovu nic neznamená. Trvej na tom aby splnil tvoje aukci. Aukro má na tohle právníky aby ho donutili. Ty ale musíš chtít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.05.2009 16:26 callito Re: JuraS
My sme si s nim psaly a tam to pozná..u t-mobilu mě SMS z anglie stojí 15kč to výhodný...asi 1078l za 2700 i s filtrama a vzduchováním,topítkama,věcma na nalovení plantktonu..a bydlí u plzně a já u varů...no problemo(ne s tim chlapem,s odvozem)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2009 12:59 pansuu Re: JuraS
Pokud volaš někomu, kdo je v zahraničí, platíš tentýž poplatek jako by byl doma a ON doplácí rozdíl ano Aspoň u Vodafonu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2009 07:40 JuraS Re: callito
Jen mě napadla jedna věc..byla li jsi mimo republiku a prodávající ti volal pak jsi měla zvednout mi telefon a dohodnout se. Za prvé to, že volal mimo zjistí až na vyúčtování a pak volal on tobě a ty jsi mohl a ho upozornit hned v první větě, že jsi v zahraničí. No a za druhé např. můj telefon umí když nechci s někým mluvit po odmítnutí hovoru mu poslat zprávu, že jsem momentálně nedostupný takže stejně nezjistí jestli mám telefon vypnutý a nebo jsem v metru...nevím jak daleko ten prodávající bydlí od tebe ale pokud to je za rohem a cena byla až tak výhodná tak bych takový obchod nenechal vyhnít..na aukru kupuji stylem, že hned po potvrzení výhry kontaktuji e-mailem prodávajícího, požaduji po něm potvrzení konečné částky včetně po+ba a zaslání čísla účtu. Ihned po obdržení těchto údajů mu převádím peníze, odesílám mu e-mail s informací o zaplacení. Po 3 dnech posílám e-mail prodejci aby se podíval na účet a žádám ho aby mi neprodleně po odeslání zásilky poslal číslo zásilky. Po obdržení zásilky e-mailem podávám zprávu o převzetí. osobně jsem přebíral asi 4 x a vždy bez problémů. prostě jsem trval na uskutečnění obchodu, v co nejkratším termínu a na místě kde jsme se dohodli. Pokud to má blízko nic nebránilo aby jsi se na to jela podívat a udělat osobní dohodu..předpokládám, že jsi ten stojan nechtěla tahat sama a tak 2 chlapi s tebou jako kontrola před stěhováním (kam se to vleze a jak se to bude dát odvést) by jistě zabránili tomu aby s tebou takhle teď kejval....
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 21:11 Žena Dinamit [68] Re: callito
Vsimla jsem si, ze ten prihazujici prodava taky nejake veci. Mozna by mu sel obchod prerusit tim, ze tomu prihazujicimu pomoci dotazu pro prodavajiciho mu poslat mail a napsat mu tam vse podstatne. To by byla dobra pomsta ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 20:42 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: callito
Prodává to za 5000,- a má tam jednu nabídku, www.aukro.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 20:38 pansuu Re: callito
Jen se neboj mu dát negativ, a napiš tam s jakou cenou jsi vyhrála aukci. Neprodá to ani za polovinu. Kdo chce moc, nemívá nic. A Tvůj účet na Aukru, ať ho klidně bloknou, když budeš něco chtít, jde to i jinak.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 20:15 Žena gošice [217] - Raci, krabi, krevetkyRe: callito
Zpětně jsem si uvědomila ještě jednu věc, když se registruješ na aukru, tak tam potvrzuješ, že je Ti více jak 18 let. Já bych do toho dál nešťourala, aby nakonec nezablokovali účet tobě ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 19:07 forepa Re: Bob66
Takze já uz to mám vyřešené..
Natrefil jsem na poctivou paní,slečnu nevím :-)
Na poště se sekli... a neposlali mě domů žádnej balík nebo upomínku že mě neco na poštu přišlo... fakt kkti... čili rostliny budou asi uz kaput
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.05.2009 18:08 callito Re: gošice
to jo,on ho tam má sice taky ale neveřila bych tý slečně co mu ho dala....achjo hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.05.2009 18:07 callito Re: callito
2009-05-11 17:12:31 callitka (8) dsd.jpg (395.01 KB)

callitka zpráva:
Dobrý den,
Vyhrála jsem aukci 2x akvarijní steny pěstírna od pana Schiereicha za cenu 2700,- Platba měla být provedena osobně při předání.Telefonicky jsem se s pane Schiereichem domluvila že předání se uskuteční 16. nebo 17. května (tzn.13 dní po mé výhře v aukci).Jelikož měl pan Schiereich v akváriích ještě rybičky,oba jsme se dohodly že toto datum je ideální pro... » obě strany a že se ještě telefonicky domluvíme pro bližší informace.Ale o víkendu (přesněji 9.5.2009) mi přišla SMS v které se psalo,že pro akvária jsem si měla přijet ten den,že jsem se nedostavila,tudíž aukce propadá a pan Schiereich vystavil aukci znovu.(Podotýkám že počáteční cena byla 5000,-Kč což je skoro dvakrát víc než částka za kterou jsem stěny koupila.) Žádám proto,aby byl vymazán komentář u mě v profilu,který byl odeslán panem Schiereichem s přezdívkou 27milan. Dále bych ráda,aby mi po přešetření celé transakce (uznáte-li že jsem nepochybila) bylo umožněno abych si stojany vyzvedla a zaplatila částku za kterou jsem je koupila.


27milan zpráva:
dobry den pani jsi mela pro zbozi prijet pro zbozi v sobotu 9 ketna bohuzel neprijela 20x jsem ji volal na 2 cisla neodpovidala imeili take zadne cili nekomunikuje tak jsem to vzal za potaz nezajmu ja jsem ji rekl ze na to specham a co ja vim tak je v anglii jak muze se mnou zahajovat spor nemam co dodat proto je zbozi znovu v aukci ta pani jen lze!


27milan zpráva:
pani vzkazuji ze momentalne mam noveho kupce moznost byla odvezt to k jeji sestre kdybych vedel ze budu tak dlouho cekat tak to udelam bohuzel pani neprijela nevim co dal chce resit


callitka zpráva:
Dobrý den,
Dne 2.5.2009 jsem vyhrála výše zmíněnou aukci.Dne 3.5.2009 jsem se snažila telefonicky domluvit s panem Schierchem na odvozu akvárií.Možnost odvozu jsem měla okamžitě,což se panu Schiereichovi nehodilo,protože měl v akváriích rybyčky a rostliny,tudíž nebyly nádrže připraveny k odvozu.Následující víkend (9.5.09-10.5.09) se odvoz nehodil mě,protože jsem byla... » mimo republiku.(Proto jsem nezvedala mobilní telefon,abych panu Schiereichovi ušetřila jeho finanční prostředky.)Shodli jsme se na odvozu o víkendu 16.5.09-17.5.09,kdy se to hodilo oběma stranám.Z mého pohledu to vy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 18:04 Žena gošice [217] - Raci, krabi, krevetkyRe: callito
Jako problém u toho pána bych viděla i fakt, že obdobný negativní komentář už tam jednou máš. Tak mohl to samé použít, aby Tě dostal. Je to o lidech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 17:54 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: forepa
Uvidíš buď to ještě přijde, občas se stává že se to opozdí a když ne tak se dotázat prodejce jak to hodlá řešit, dokud ti nepřijde balík tak je to jeho problém X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 17:44 forepa Re: Bob66
No...Domluvil jsem se sní že to bude zaslané na dobírku....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 17:37 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: forepa
A co kdyby se to někde zašantročilo na poště??
V tom případě to musí řešit prodejce na poště a případně vrátit peníze nebo náhradu podle domluvy X-) Je dobré každý balíček pojistit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 17:30 forepa Re: callito
Já uz jsem aukro tým kontaktoval...poslal jsem jim e-mail... jak je možné se proti tomuto bránit..
Lístek samozdřejně budu vyžadovat...
A co kdyby se to někde zašantročilo na poště??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.05.2009 17:27 callito Re: forepa
je to nefér,přesně tohle se stalo mě..no,nech si zaslat ten lístek,jednej s ní pomocí e-mailů aby si měl důkaz pro případnou stížnost pro aukro tým.já to jednou neudělala a jaký sou to nervy tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 17:23 forepa Re: callito
No řekla mi že může poslat dodací lístek...nebo jakoze nejakej důkaz že to odeslala.....
Jsem zvedav..Vcelku by mě to bylo jedno..Jenže takto když se každému nepovede aukce a nevyšplhá se na určitou sumu kterou by si prodejce predstavoval-a neodeslal by to zboží..tak by mě to přišlo hodně nefér...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 17:14 callito Re: Bob66
napsala sem stížnost,uvidíme jak to dopadne..díky že ste se ozvali a poradili mi ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 17:13 callito Re: forepa
tak kecala a ještě je neodeslala nebo se ztratili na poště
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 16:46 forepa
Já jsem vyhral v aukci na rostliny...
30ks Hygrophila polysperma od 1Kč (číslo aukce: 622811341) // aukce skončila na jedné koruně...čili jen za poštovné..Paní ochotná mě odpoledne v uterý psala ze odeslala rostliny...
ve čtvrtek večer jsem psal ze nic nedorazilo..tak jsem z hrůzou čekal co dojde dnes... a ono??? dneska nedošlo nic..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 16:17 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: callito
Okamžitě bych napsal negativní komentář a řešil to s aukrem, škoda že jsi to neudělala hned hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 16:13 callito Re: vena
tak to je vrchol..víte co mi nepsal do komentářů?

27milan (35) (Prodejce) Neutrální So 9. květen 2009, 23:00:19 CEST 617944926
nekomunikuje dnes si mela prijet pani pro svoji aukci a neprijela na kontakt ktery ma v aukru je nedostupna imeili nulove a pani si mysli ze na ni budeme cekat nez se rozhodne prijet a jeste obraci slova na lez NEDOPORUCUJI
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 16:10 Muž vena [52] Re: callito
Za zkoušku nic nedáš, aukce proběhla a ty si vyhrála. Peníze bych, ale neposílal.

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 3

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1785x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16123