Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Vnější filtr do malých nádrží

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Vnější filtr do malých nádrží
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 17:27 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: Kolben
K filtrům Classic, které budou dobře sloužit bych koupil po jednom kohoutu aby se dal zregulovat průtok a naplnil bych je originál náplněmi. Pokud pořizovat nové, potom určitě 2032, ty jsou včetně náplní. To zaručí dlouhé intervaly čištění, které požadujete.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 17:06 Muž Miras [111] Re: Kolben
a zkusit venkovní závěsný, mám s nimi také dobrou zkušenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 16:07 Kolben – Venkovní filtr do malých nádrží. Eheim?
Dobrý den, mám několik menších nádrží (cca 50 - 60l) a rád bych postupně používané vnitřní filtrace (Shark, Eheim PickUp..) vyměnil za venkovní. Vede mě k tomu zejména prodloužení intervalu čištění, akvárka mám v práci a šéf kouká všelijak, když se v nich "stále hrabu" ;-) Co byste mi doporučili za filtr? Preferoval bych kvalitu Eheim. Mám k dispozici několik starších "klasiků" 2213, ale nevím, jestli jsem je schopen natolik "zregulovat", aby se do těchto relativně malých nádrží hodily. Přece jen jsou počítané pro Akva 80-250 litrů. Nebo je vhodnější 2213 prodat a sehnat si menší 2211? Nebo něco zcela jiného? Děkuji předem za rady! :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1804x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15649-venkovni-filtr-do-malych-nadrzi?od=51