Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Tečky uvnitř akvária

 

NápovědaFórum » Další živočichové  

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Tečky uvnitř akvária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2013 20:15 Žena Annabell [40] - LabyrintkyRe: Herry
Ne nevylihnou bohuzel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2013 18:56 Muž Herry [8] Re: Annabell
Mno Zebry mam, a je fakt, ze se to zaclo objevovat v dobe kdy jsem je dal do akvarka. Ale stejne se nevylihnou, nebo se pletu ??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.06.2013 18:43 Žena Annabell [40] - LabyrintkyRe: Herry
Nemáš v akva neritiny?Muze to byt jejich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2013 18:40 Muž Herry [8] – Co mi to vyplnuje dutinky
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Zdar uz tak cca pred vice jak mesicem se mi zacaly objevoval bile tecky v durinkach kamenu a kmenu. Nevite co by to mohlo byt ??
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2012 17:03 R Muž romant [27981] Re: Fish
Jsou to vajíčka Neritin. Nic z nich nebude, ale jsou odolný proti odstranění. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2012 17:02 Muž Fish [0] – bílé tečky na kořenu
Fotka k příspěvku Jsou ty bílé tečky plíseń a jak se jí zbavit?
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 13:50 Muž jajaapaja [174] Re: Tragett
Určitě ne.To se bát nemusíš.Tak akorát by ti mohly rybky lapat po vzduchu u hladiny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 11:56 Muž Tragett [61] - Mořské rybyRe: mmulcr
no vedle mam jeste jedno, davam tam taky CO2 a tam neni. to je zajimavy :) takze to staci jen setrit a pohoda ju :) z CO2 tam nic byt nemuze ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 11:56 Muž Dušan2 [1] Re: Tragett
Nespíš řasa. Jsou zelené? Běžná věc, stačí magnetická stěrka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 11:43 Muž mmulcr [86] Re: Tragett
neritina je druh šneka ;-) jinak se s největší pravděpodobností jednalo o řasu,ktrá se vyskytuje na 99% akvárií :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 11:31 Muž Tragett [61] - Mořské rybyRe: Kaala
Co je to neritina? :) jinak tecky sem ted sterkou smyl :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 11:29 Žena Kaala [0] Re: Tragett
mas neritinu? to ti nakladla vajicka...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.09.2010 11:15 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Tragett
Nebylo by foto, jelikož tohle je velmi obecný popis a mohlo by se jednat o nějakou řasu. Jinak i důležitá informace je i jakou mají barvu a jak jsou veliké. Další co mohu poradit je zjistit, jestli jsou odstranit magnetickou stěrkou nebo žiletkovou škrabkou. ;-)

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   19.09.2010 11:10 Muž Tragett [61] - Mořské ryby – Tecky uvnitr akva na skle
Ahoj, po pouziti CO2 (cca dva dny) se mi uvnitr akva zacali na skle delat male tecky, podeziram, ze to je od CO2. Nemate s tim nekdo zkusenost ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 11:12 Muž Skanky [26] Re: metal
Fotka k příspěvku S prerybnenostou ani u mňa nepochybujem. :-)
Tiež ma napadlo častejšie čistenie aspoň nejaký čas než sa to zrovná.
Přikládám foto jak to s těma tečkama vypadá u mně. Snad z toho pujde něco poznat.
Spíš přibívaj než mizí. Nevím už co s tím. Odkaluju pravidelně.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 15:07 Muž metal [96] - CichlidyRe: Skanky
Skus castejsie odkalovat a menit vodu, malo by to pomoct.ja mam prerybnene a ked nemenim vodu tak sa mi to ties stava.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 14:10 Muž Skanky [26]
Ahoj,
podobný problém trápí i mně. Z povzdálí vypadá voda pěkně čistá bez nějakého zákalu ale při bližším pohledu je vidět že v celém vodném sloupci se vznáší mikro bílé tečky. Mám obavy že pravě jejich usazování napomáhá tvorbě ras.
Odkaluju 1x týdně s výměnou 12-15l odstáté vody. Tento problém není kratkodobý. Pozoruju to už delší dobu.
Jak jsem se zmínil, vysloveně zákal ako taký v akva nemám akurat ty mikročástice.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2009 19:00 Žena eleonen [10] Re: lukaspd
Tyto "bílé tečky" mám v akváriu také, po nějaké době jsem zjistila, že se jedná o miniaturní bublinky tvořené filtrem a vzduchovacím kamínkem. coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2009 12:04 Dusyk Re: lukaspd
Ťažko povedať, je to zle vidno. Aky používaš filter? V prezentácii som ti nenašiel. Mohli by to byť čiastočky spiroaxu alebo inej filt. náplne s filtra, ak niečo take používaš.
Pripomína ti to niečo mechanické, alebo biologický pôvod?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2009 19:29 lukaspd – biele bodky v AQ
Dobrý... Už dlhšie ma trápi problém z bielymi plávajúcimi bodkami v akváriu. Mohol by mi niekto poradiť čo to je zač? Respektíve ako sa ich zbaviť?
Snažil som sa niečo nájsť aj tu na fóre, no nič sa mi nepodarilo.
Pridávam aj video, no je na YouTube. Nieje síce najlepšie, no niečo tam vidieť je...
www.youtube.com/…
Za všetky odpovede moc ďakujem...
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 2003x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15553-tecky-uvnitr-akvaria?od=51