Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Multi-medikal

 

NápovědaFórum » Nemoci » Léčení a léčiva 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Multi-medikal
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2010 13:08 Muž voko [9] - ŽivorodkyRe: kopkop
No ono to zas tak jednoduché není. Tento lék je prakticky na všechno - takže prakticky i nanic. Nemám dobré zkušenosti. Těch 5 kapek je docela v poho. Nesmíše ale filtrovat, jen vzduchuj. A pokaždí měń vodu. Hlavně nepředávkovat. Já jsem takhle jednoho ancitruse zahubil. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2010 12:57 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: kopkop
resil jsem podobny problem a kamarad mi poradil toto:

Nadavkuj 5kapek na 10L, zaved silny vzduchovani, druhy den pridej cistej malej bublifuk (molitanovy fitr pohaneny vzduchem), po cca dvou hodinach vymen 1/4 objemu vody s novou davkou leciva s mnozstvim na tu 1/4 + malinko vic. Tohle opakuj asi 4krat. Pak filtruj celej den. Pri filtrovani aplikuj stale plnou davku leciva. Filtr se musi denne cistit.

jak jsem koupil tak prodavam, jeste jsem to nastesti nemusel pouzit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2010 09:20 kopkop – multi medikal-davkovani a postup
jak postupovat s timto lekem!?přečetla jsem toho hodně,ale nikde jsem to nenašla.davkovani je tam popsane, ale jak často a za jakych podminek přidavat další kapky. :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 15:20 Žena JanaTu [0] Re: Piky
Díky moc za konkrétní odpověď potlesk , jo a ještě bych chtěla vědět jestli při léčbě v karanténě krmit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 14:47 Piky Re: JanaTu
Ahoj, doba léčení je u multimedikalu 5 dní. 1kapka na 4 l vody 3x denně, vždy po 8 hodinách. Alespoň tohle jsem našla když jsem to hodila do vyhledávače. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 14:14 Žena JanaTu [0] Re: agent007
Já myslim, že to v mém akvárku krupička není. Byl to jen jeden celkem velký bílý flek na boku jedné neonky a už to zmizelo i barva se jí vrátila, tak jsem třeba byla jen zbytečně paranoidní. Doufám. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 12:18 Muž agent007 [47] Re: JanaTu
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku No potýkám se s podobným problémem. V akva byla krupička. Léčím třetí den eSHa Exit a 2000 a krupička se ztratila. Ale zdá se mi, že u Teter krvavých se třepí ploutve. Čím to může být. No a u neonek se břišní a hřbetní ploutve zbarvily, jsou na nich bílé čárky. Omluvte kvalitu fotek.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 11:43 Žena JanaTu [0] Re: ustavprochore
Bohužel, snažila jsem se sice to vyfotit, ale nemam moc dobrý foťák na tak rychlé rybky, vše je rozmazané. Jde mi hlavně o to, jak zhruba dlouho (hodiny, dny, týdny?) jí mam v té karanténě s lékem nechat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 11:15 Žena ustavprochore [567] Re: JanaTu
nešla by sem dát fotka? (třeba by pomohla přesnějšímu určení diagnózy a tedy i nasazení cílenějšího léčiva...)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 09:46 Žena JanaTu [0] Re: Yirka
Jedné neonce se objevil bílý flek na boku a vybledla, sice žere a je čilá, ale nechci to zanedbat. Asi to bude něco bakteriálního nebo plíseň??? Tak jsem jí dala multimedikal, píšou že je to na oboje. Co myslíte? :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 09:09 Muž Yirka [9118] Re: Jana T.
Hlavně záleží na tom, co léčíš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 08:02 Jana T. – jak dlouho léčit
Ahoj všichni, prosím poraďte mi, jak dlouho mam nechat nemocnou rybku v karanténě s léčivem (multimedical), z popisu na léku jsem se to nějak nedozvěděla. Jen že se po léčení (kdy to je nepíšou) má vyměnit voda a za 4 dny opakovat léčba.Nemám s léčením ještě žádné zkušenosti. A jestli už toto téma proběhlo, tak se omlouvám v tom množství témat jsem to nenašla. Díky J.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Nemoci • Zobrazeno 3937x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15393-multimedikal?od=51