Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Destilovaná voda z klimatizace

 

NápovědaFórum » Voda, přípravky na úpravu a testy  

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Destilovaná voda z klimatizace
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 14:32 R Muž romant [27987] Re: Aveysha
Viděl jsem používat vodu z odvlhčovače vzduchu, který je ve sklepní rybárně k vytírání neonek. Podobnost mezi vodou z klimatizace a odvlhčovače se nabízí. Myslím, že když se změří parametry té odpadní vody, tak v tom nebude problém. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 14:30 kreten Re: Aveysha
Nevím jaká teče z klimatizece, ale asi nebude velký rozdíl od odvlhčováků a vodu mám mezi 30-32, leji ji ji tam. Není problém. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 14:13 Muž traktorysta [28] - LabyrintkyRe: Aveysha
dle mého názoru by v tom nemusel být problém. specifika vody pro klimatizaci neznám...ale pro úpravu vody v akva se často používá reverzní osmóza a výsledné hodnoty by mohli být podobné (tj skoro nula u všeho).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 14:09 Aveysha Re: traktorysta
mám vodovodní vodu tvrdou přes 30 (nestačí na to stupnice), tak na zředění vody v akváriu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 13:45 Muž traktorysta [28] - LabyrintkyRe: Aveysha
záleží na použití. k čemu to potřebujete?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 13:43 Aveysha – Destilovaná voda z klimatizace
Dá se podle vás použít destilovaná voda pocházející z klimatizace, anebo bude podobně jako technická destilka nevhodná?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Voda, přípravky na úpravu a testy • Zobrazeno 2519x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15335-destilovana-voda-z-klimatizace?od=51