Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Rostliny Vávra

 

NápovědaFórum » Obchody  

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Rostliny Vávra
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 14:00 ranky – zklamani
Ahoj tak jsem si myslel ze jen ja jsem mel smulu, cena super ale to co doslo hruza rostliny hruza pocet 4 ks na kosicek vubec nesouhlasil a nektere jsem nedostal vubec cekala me detektivni prace co je co, rozcarovani a uvidime jak to dopadne nekdy priste R.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 10:01 Radka Re: :-)
U rostlin co mi přišly nebyl problém v poště,ale v nicotném množství a v kvalitě evidentně špatné již před posláním.Tedy mluvím o těch objednaných druzích,ty co byly poslané jako náhrada byly jakž takž.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 06:44 jump Re: :-)
Jen jestli to znehodnocení rostlin během přepravy nebude tím, že pan Vávra posílá rostlinky jako obyčejný balík a né jako obchodní. Obchodní balíky chodí hned druhý den od podání na poštu a to i když je podáte až těsně před zavírací dobou pošty ( osobně mám už nejméně 10 takových zkušeností a vžy byl balík druhý den na místě určení ). Bohužel něco za něco...v tomto případě už nevyjde poštovné na 28 Kč jako u pana Vávry, ale na 119,- ( většinou, podle váhy ). Takže příště si radši opět připlatím...za tu jistotu to stojí. A jinak - není nad submerzy hop , to je můj názor. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2007 22:44 :-) – Omluva panu V..
Mé předchozí texty neměly být odsudkem. Nemám nic proti panu Vávrovi, naopak. Velmi obdivuji odvahu pustit se do tohoto podnikání. Ty fotky tady nedemonstrují jeho snahu někoho natáhnout, ale jen to, jak dopadnou vodní kytky bez vody v rukách přepravních firem. A taky to, že velké pěstírny, dodávající kytky vypěstované ve sklenících nejsou zločinci, jen to dělají schůdnějším a ve finále efektivnějším způsobem. Proto sám nikdy žádné neposílám ani neobjednávám. Přebytky dám zadarmo každému, kdo si přijde nebo do místní akvaristiky a pokud něco sháním, obejdu kamarády, udělám si výlet do Vykýřovic, nebo si objednám emerzní formu.
Pan Vávra jistě balil kytky ve stavu odpovídajícím požadované ceně, bohužel submerzní rostliny jsou velmi citlivé. Věřím, že každý kdo si k němu dojede, bude nadmíru spokojený.
Při objednávce poštou ale musí každý s určitými ztrátami počítat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2007 19:41 Muž Lisak [3] Re: Nik
Jasně, ale při ceně 15kč za Myriophyllum scabratum a ještě mi napsal že tyto rostliny jsou v košíčku po 3 a více kusech a příjdou mi 4 kusy místo 12 kousků za stejnou cenu. A to bylo i u Limnophila sessilliflora a Ceratopteris siliquosa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2007 19:37 Radka Re: Lisak
Nechtěla jsem kazit p.Vávrovi obchody,ale musím se přidat jako další nespokojený zákazník. :-( Mě přišly rostlinky ještě v menším množství,jako omluvu jsem dostala další tři druhy ,které bych ohodnotila jako jakž takž ucházející.Jak jsem psala níže,tak bych byla radši kdyby mi p.Vávra napsal,že objednané rostlinky prostě nemá v odpovídajícím množství.Mohla jsem si je objednat jinde. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2007 19:12 Muž Nik [191] Re: Lisak
nic proti, ale za 300,- jsem měl už i mnohem míň rostlin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2007 18:57 Muž tau [14] Re: Lisak
neverim ze vsechny ty kladne reference by s timto byly spokojeny.. myslim,ze nejaka spatna zasilka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2007 18:53 Muž Lisak [3] Re: tau
Fotka k příspěvku Po odstranění polámaných rostlin mi zbylo toto za pouhé 300 kč.

Ta hnědovka je za 50 kč největší rostlina je 3 * 8 cm a další dvě 3 * 5 cm.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2007 18:36 Muž Lisak [3]
Ta hnědovka je za 50 kč největší rostlina je 3 * 8 cm a další dvě 3 * 5 cm.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2007 18:25 Muž tau [14] Re: Lisak
za kolik je ta hnedovka napr?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2007 17:58 Muž Lisak [3]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Jen tak pro zajímavost , přišli mi rostliny od p. Vávry. Za ty ceny jsem nečekal vzrostlé kytky , ale ani toto. Microsorum pteropus 2 krát, Ceratopteris siliquosa - 2 košíčky,Myriophyllum scabratum - 4 košíčky,Limnophila sessilliflora - 2 košíky,Sagitaria subulata - 4 košíčky. V košíku jsou prý 3 stonkové rostliny.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2007 18:20 Muž RADOVAN [17] - Rostliny – pán Vávra
Predávate rastlinky aj na Slovensko?

Po nedobrých skúsenostiach s pánom Ratajom, ktorý mi poslal raslinky do novozaloženého akva aj s malým prídavkom zadarmo-nezmarmi, ktorých sa nejdem zbaviť rozzureny . Pravdepodobne sa mi to dostalo s jeho novinkou Eustralis sp. na ktorej sa to objavilo ako prvé
Pánovi Ratajovi som napísal o tejto skutočnosti ale neunúval sa odpísať. Tak som sa rozhodol že už mu viac kšeft nespravím, čo by som mal aj iba jávsky mach pestovať :-| .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2007 16:26 Muž MiHl [55] - CichlidyRe: Radka
Radka:
nevím jak je to zde, ale raději všude říkám, že nahrazovat nechci. Jednou jsem se nechal ukecat (aqua-daho)... a dostal jsem vzhledově i rozměrově úplně jinou kytku - dostal jsem www.aqua-daho.cz/… místo www.aqua-daho.cz/… můžete posoudit sami, na výšku stejné, na šířku skoro dvojnásobek a vzhledově podobné asi jako kočka se psem. Takže příště budu hledat jiného dodavatele, bohužel p. Vávra echinodory nemá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2007 11:21 Radka Re: Pavel77
Možná by bylo lepší při přebírání objednávky upozornit na to,když nemáte nějaké objednané druhy v dostatečném množství.Rostlinky, které dáváte jako náhradu se nemusí vždy hodit,nebo je zákazník již má.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2007 23:45 Muž Nik [191] Re: Mečovka64
no mě v tom případě napadá jiná otázka: kolik na tom asi vydělávají ti ostatní...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2007 19:24 Mečovka64
Musím se připojit se slovy chváli :-) . K panu Vávrovy to mám cca 30 km ( přesně 30,280 km :) ) , takže si cestu pro rostlinky spojím s malým cyklovýletem . I přes strasti , které po cestě musejí prožívat , se jim nadmíru daří . A o cenách oproti jiným firmám raději nemluvím . Pokaždé , když někde čtu jeho inzerát , říkám si "jak na to může proboha ten chlap vydělat ? " .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2007 18:17 pavel77 Re: Vrubouš
Dobrý den, s těmi platbami je to tak,jak je řečeno výše, jinak dostupnost se neustále mění aproto platí dostupnost dle našeho inzerátu na tomto webu, s pozdravem Pavel Vávra X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2007 20:06 Muž Lala [0] Vrubouš
Já platil na účet.

Příklad: 1.) Cena rostlin 200 poštovné 28= 228 kč, které pošleš na účet.

2.) Cena rostlin 200 poštovné na dobírku 58 = 258,- když to budeš platit pošťákovi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2007 17:19 Vrubouš Re: Pavel77
Pane Vavro,kdyz si u Vas obednam rostlinky,jak je to tedy z dorucenim ?Je mi jasne,ze klasicky ceskou postou (bohuzel...?).Mam spis na mysli financni prevod.Z uctu na ucet stoji postovne jen 28 kc (jak jiz zde bylo uvedeno) ?Platba slozenkou je urcite vyssi ze ?Ptam se tedy,kdyz platba z uctu na ucet cini 28 kc,kolik si uctujete po prevzeti baliku jako "hotovou platbu".Dekuji za odpoved,Vrubousek:-D.
A jeste jedna otazecka na p.Vavru...Budete aktualizovat cenik nabizenych rostlin na svem webu ?Ne u vsech mate napsano ANO,jakoze jsou aktualne k dostani :).Dekuji za odpoved.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2007 16:47 pavel77 Re: mirek
Dobrý den, chtěl bych zde moc poděkovat panu MIRKOVI za jeho příspěvek, jelikož mě tato situace také překvapila jelikož pošta dodala balík takhle pozdě, běžné doručení balíku je ze dne na den, dříve to pošta dodržovala ale dnes to vždy trvá alespoň 2dny.Když se něco takového přihodí, vždy s vámi najdeme společné řešení jako u pana MIRKA, s pozdravem Pavel Vávra X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2007 00:53 Muž Lala [0] – zkušenost
Rostlinky mi od pana Vávry došly přesně tak jak popisuje na stránkách. Zaplatil jsem přes účet , takže poštovné opravdu vyšlo na 28 Kč.Rostlinky došly v naprostém pořádku. Pokud budu objednávat další a pan Vávra bude mít to co budu chtít tak to od něj opět vezmu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2007 23:21 mirek
Fotka k příspěvku Náhodou jsem na netu objevil nabídku od p. Vávry, poslal jsem mail, pak dostal nabídku, zaplatil jsem a čekal. Další týden přišlo něco co se nedá dost dobře popsat, prostě jedním slovem "špenát". Rostlinky z 90% nepoužitelné. Zklamání bylo velké a následující den jsem se o tuto skutečnost podělil i s p.Vávrou. Reagoval okamžitě, vysvětlil mi, že v tomto případě selhala pošta, která zásilku dodala po 4 dnech a sám od sebe mi nabídl druhou zásilku zdarma - čehož jsem samozřejmě využil. Dnes je vše v pořádku a ještě jednou děkuji za - v této době - překvapující serioznost.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2007 20:13 pavel77 reakce oldkiwinka
Ještě bych velice rád reagoval na tento příspěvek: nevím sice jak ho mám brát, ale pochopil jsem že ironicky a proto dodávám aby si tento člověk nejprve přečetl podúryvek v našem ceníku, kde je jasně psáno, že ceny rostlin jsou vč. expedičního a balného poplatku, takže nač takového údivu?
Nejprve čtu a pak vytyčuji nedostatky mnou zjištěné, že? Jinak pokud budete mít jakékoliv dotazy, tak pište velice rád vám zde odpovím, krásný den!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2007 18:35 pavel77 Re: isamik
Dobrý den, některé firmy to pěstují submerzně, já měl na mysli jen ty největší firmy, jinak s těmi emerzně pěstovanýma rostlinama to není v akváriu žádný zázrak smich , některé druhy jako alternanthera se dlouho adaptují na život pod vodou a nějaký čas dokonce vůbec nerostou, je to výhoda pouze v odolnosti proti poškození při dopravě. Rostlinek možná pro někoho málo máme ale můžete využít širokého sortimentu velkých firem za vysoké ceny- velké množství druhů-potřeba velkých prostorů-velké provozní náklady-vysoká cena rostlinek, toť je myslím pro vysvětlení dostačující, přeji hezký den ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2007 15:44 oldkiwinka Re: Lala
moment moment, poštovný JEN 28Kč (a co balný?) ?????? tak to jo potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2007 15:31 :-) Re: Page
Ona "submerzní" pěstírna nikdy v rozsahu sortimentu těm skleníkovým konkurovat nemůže.
Na druhou stranu na emerzních kytkách není nic špatného. Pokud jde o druhy co se v akváriu pěstovat dají, dávám jim přednost. jsou daleko odolnější. submerzní formu bych preferoval jen při osobním odběru, a rostlinu bych rád viděl před vytržením či neřízkováním.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2007 15:19 Page
Jen mi příjde že Pan Vávra moc rostlinek v nabídce nemá :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2007 12:52 Muž isamik [180] Re: Pavel Vávra
navíc i pěstované submerzně, což žádná firma nedělá,

Napriklad Pestirna Rindova v Jaromeri ano :-). Jinak preju brzke uzdraveni :-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2007 12:48 Pavel Vávra – Potěšení
Dobrý den, dámy a pánové, jsem vám velice vděčný za vaše kladné příspěvky, snažíme se aby rostlinky byly v co nejvyšší kvalitě a navíc i pěstované submerzně, což žádná firma nedělá, samozřejmě narovinu říkám, že se našlo za ty 3 roky pár nespokojených zákazníků, vada byla většinou na zpoždění dodávky pošty, za toto se všem kterým se to stalo omlouvám, ale bohužel ručit za Českou poštu nemohu, rostlinky prostě 6 dní ve tmě nevydrží, naštěstí se již toto neděje.
Nyní jsem opravdu po operci a byl jsem donucen objednávky přesunout na příští týden, těším se na další spokojené zákazníky a všem přeji mnoho pěstitelských úspěchů, s pozdravem Pavel Vávra X-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2007 09:31 Radka Re: Lala
Mě měly ty rostlinky přijít v tu dobu jako Lale,ale p.Vávra mi napsal ,že má něco s rukou a může je poslat až příští pondělí.Chtěla jsem je na dobírku. :-( :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2007 23:11 Muž Lala [0] – dodávka
Dneska mi došel balíček od této firmičky. Rostlinky krásně zabaleny tak jak je vše nafoceno na jejich stránkách. Všechny rostlinky v pořádku. Některé byly v košíčku, jiné zase samostatně v igelitovém pytlíčku a zbytek hezky naskládán ve větším sáčku. Takže konečný verdikt 100 procentní spokojenost. Pokud platíte na účet tak Vám balík pošle a vy až poté platíte na účet peníze. Na takovou důvěru jsem tedy čuměl. Poštovné vyšlo na 28 kaček, takže nejlevnější co jsem kdy po netu objednával.DOPORUČUJI.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2007 23:57 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Lala
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2007 21:56 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: Lala
někde sem to tady už viděl,myslim že nikdo zkušenost nemá,jen se někdo tlachal že to riskne:):-Dvid vrubo:-D,jinak má celkem zajimavé ceny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2007 20:46 Muž Lala [0] – Rostliny Vávra
Nakupoval někdo rostliny u tohoto prodejce??? Jaké máte zkušenosti. Díky.
pavel-jujik7.webgarden.cz

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1709x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15292-rostliny-vavra?od=51