Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Rostliny Vávra

 

NápovědaFórum » Obchody  

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Rostliny Vávra
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2010 22:00 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: Těhňajs
No to nevím proč si dává takovou práci s adaptací, možná proto, že je prostě pěstuje v nádržích. U mě přechody nedělali nikdy problém. Řekl bych, že jsem si toho ani kolikrát nevšiml, snad jen u druhů u kterých se změní vzhled listu třeba jako u pogostemon H.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2010 13:28 Těhňajs Re: AlQuds
nene, je to ten samej člověk... email i telefonní číslo sedí :-)

Nyní mi pan Pavel Jurišica napsal:
Dobrý večer, chci Vás informovat o odeslání zásilky rostlin. Čekejte ji prosím do pátku, pokud se tak nestane,
napište mi, zjistím, kde se zásilka nachází, vystavování balíků na slunci rostlinám
nesvědčí, pokud by takové známky nesly - sklovité listy, opadané listy, fleky,
zapáchající, informujte mě o tom nepřetržitě, zacházení české pošty je hrozné a
bezohledné. Pokud jste měli objednávku nad 300 Kč, obdržíte zdarma hnojivo PMDD, pokud
jste měli koupi rostlin kup teď, tak dárek v podobě jednoho druhu zdarma, v
některých hodnotnějších zásilkách najdete i více druhů rostlin navíc a také objednané druhy ve
větším množství oproti aukčnímu, přeji Vám mnoho štěstí při pěstování rostlin a
při jakýchkoliv otázkách, problémech, nebo pokud potřebujete návod na Co2 a
pod., neváhejte a obraťte se na mě, velice rád poradím, s pozdravem a
poděkováním Pavel Jurišica

Tak uvidíme jak to dopadne :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2010 13:16 Muž AlQuds [161] Re: Markasimo
Prijde mi, ze je tady rec o dvou lidech. Ty internetove stranky vypadaji, ze je provozoval Pavel Vavra, zatimco na aukru (jak tvrdi Tehnajs) prodava Pavel Jurišica. ;-) Jinak, na tom aukru jsou v nabidce prezentovany jako akvarijni i rostliny, ktere podvodne nerostou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2010 12:53 Těhňajs Re: Yirka
Když je tedy takový problém s adaptací rostlin, tak proč pan Pavel Jurišica si dělá takovou práci aby předělal rosliny na podvodní formu?... A když jsem se díval na jeho hodnocení, tak s ním jsou lidé spokojeni. Mluvíte z vlastní zkušenosti? Nebo se jen domníváte?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2010 12:53 Markasimo Re: Těhňajs
Dobrý den, bohužel již ne, s pozdravme Pavel Vávra

------------ Původní zpráva ------------
Od: Marketa Korinkova <marketa.korink@seznam.cz>
Předmět: Rostlinky
Datum: 24.10.2008 12:30:31
----------------------------------------
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, Vy už neprodáváte akvarijní rostliny?
Děkuji za odpověď,
zdraví Markéta Kořínková.


Můj email z roku 2008, takže teda zase prodává? (jen na aukru?)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2010 12:13 Muž Yirka [9118] Re: Těhňajs
Emersní nebo submersní, malé nebo velké. Poznáš, že je to jedno. Při dobrých podmínkách malé rychle vyrostou a emersní lehce projdou změnou, prostě obojí budou prospívat. Pokud se jim však u tebe nebude líbit, nepomůže ani hnojení a z velkých i submersních budou neduživé shnilotiny.
Osobně raději koupím emersní, které se pak do submersní podoby prokoušou mými podmínkami. Submersní již odjinud tu změnu podmínek často "nevydýchají".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2010 11:57 Těhňajs Re: Markasimo
Když tedy už neprodává, tak proč nabízí www.aukro.cz/… ?....... Však až mi od něj rostliny přijdou, tak dám info, jak všechno probíhalo, a jestli je všechno ok :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2010 11:54 Těhňajs Re: katterinecka
to co jsem psal výše jsem zakoupil i s dopravou za 1000,- .... Ale jako uvidí se, jestli mi rostliny přijdou... Jestli ne, tak jsem přišel o litr :-D.... Ale, zatím, musím potvrdit, že je velice ochotný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2010 11:06 Markasimo Re: tomas120
No, já od něj právě objednávala a pak mi psal že končí, bylo to hóódně dávno, xlet zpět, tak právě jako se mi to nezdá, navíc ty ceníky a informace jsou z roku 2008, moc aktuální mi to nepříjde, tak by mě zajímalo jestli jako zase začal????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2010 10:38 tomas120 Re: katterinecka
Na Slov. za taký echináč, si bezproblémov v akvaristikách vypýtajú aj 5E,to je tá lepšia cena, ale videl som už aj za 10E. A to je cena za jeden kus, bez výhonkov...A tam to je od 15 Kč po 65, čo je teda neporovnateľné ...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2010 10:26 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Těhňajs
a kolik že ty kytky tak zhruba stojí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2010 09:59 Těhňajs Re: katterinecka
Mno to tedy pěkně dlouho a proto si kupuji už vzrostlé rostliny :-D:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 23:07 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Těhňajs
To asi ani nevíš jak dlouho může trvat z takovýho malýho echinodoru (jaký se většinou prodávají) vypěstovat pěknou velkou rostlinu která se podobá těm na obrázku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   16.08.2010 22:31 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: Těhňajs
Ohohóóó! :)
Akvaristika je o trpělivosti. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 19:31 Těhňajs Re: Sid
To se tedy nevyplatí... Já nebudu čekat 2 měsíce až se mi rostliny předělají na podvodní formu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 14:50 tomas120 Re: Markasimo
Jeho internetová stránka je aktivná a stále má v ponuke rastliny, tak asi predáva...
Niektoré rastl. sú skutočne za perfektné ceny, to sa nedá porovnať tu u nás...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 14:39 Markasimo Re: Bak
Neskončil už náhodou ten Vávra? Už hooodně dávno?...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 09:08 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: Těhňajs
Při tomhle objemu kytek se vám vyplatí zajet do AQUA-DAHO. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 09:08 Muž ludviko [24] - ŽivorodkyRe: Těhňajs
Já jsem od něho kupoval dvakrát. Pokud se nepletu, kytky od něho byly vždy submerzní, takže odpadal problém s adaptací. Bohužel pokaždé mi za některé kytky co jsem si vybral poslal náhradou jiné. A taky jak se občas u pěstíren stává se nakonec z některých poddruhů vyklubaly jiné. Takže je to taková trochu loterie. Ale jinak jednání a ceny vpohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2010 00:45 Těhňajs Re: Sid
Echinodorus bleherae 1 ks
Echinodorus urug. 1 ks
Echinodorus latifolius 6 ks
Echinodorus amazonicus 2 ks
Echinodorus indian red 2 ks
Echinodorus argentinensis 1 ks
Echinodorus rubin narrow leaf 2 ks
Echinodorus beauty red 2 ks
Echinodorus ozelot red 1 ks
Hygrophila corymbosa 8 ks
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2010 23:58 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: Těhňajs
...Kupoval si někdo od Pavla Jurišica nějaké rostliny?...
Nó, já mu nějaké prodával. :)
Co byste potřeboval? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2010 23:29 Těhňajs Re: Bak
Si od něj něco objednával?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2010 23:24 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetkyRe: Těhňajs
Pokud je to Pan lepič Vávra, tak bych řekl že nejvyšší kvalita.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2010 23:12 Těhňajs – Zkušenost s http://rostlinyvavra.7x.cz/
Máte někdo zkušenosti s touto internetovou stránkou? Kupoval si někdo od Pavla Jurišica nějaké rostliny?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2009 09:27 Muž FranzFritz [207] - TetryRe: Rebbie
Podle stránek to vypadá, že to zabalil ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2009 00:32 Žena Rebbie [71]
Nevíte esli eště tenhle e-shop funguje nebo jak to je, prosím? :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2008 13:55 Muž TomášB [12] Re: Diego
tady na stránkách inzeráty od pavla77
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2008 13:36 Muž Diego [72]
Nevíte někdo kde bych si od něj mohl rostlinky objednat?Na jeho stránkách jsem nenašel ceník atd..

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2008 19:44 Muž TomášB [12]
U mě maxsimální spokojenost, všech 15 rostlin došlo v POHODĚ

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2007 18:55 Muž Turok [18] Re: Lu
Fotka k příspěvku takže lidičky slíbil jsem, že dám info jak to dopadlo :))
takže jsem s roručenými rostlinami spokojen, dorazily v pořádku a ve větším množství než jsem chtěl + přibalena další rostlinka jako dárek.

bacopa monieri
2x cryptocoryne wedtii green
2x eleocharis acicullaris (2trsy)
hemianthis micranthemoides(trs)
2x ludwigia repens(13Kč) (8rostlin)
trichocoronis rivularis(15Kč)

a dostal jsem toto

bacopa monieri - 9rostlin
cryptocoryne wedtii green 4rostliny
hemianthis micranthemoides - 2trsy
eleocharis acicullaris - 2trsy
ludwigia repens - 13rostlin
trichocoronis rivularis - 7rostlin
dárek ludwigia palustris - 2rostliny.
 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2007 18:21 Lu Re: Turok
já rostilnky objednávala, a v pořádku mi dorazily 5.12. sice tam taky nějaké chyběly, ale ty co došly, byly v naprostém pořádku X-) :-) hoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2007 06:58 JUMP Re: Turok
Na akvakru inzerovat nepřestal nikdy, takže možnost nakupovat byla stále, jen tady už neinzeroval. Tak nevím nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2007 20:33 Muž Turok [18]
už je možno objednat rostliny zase u pana vávry.... zkoušel to ted někdo?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2007 10:34 Muž Lala [0] Re: Vrubouš
Mrkni na stránky a uvidíš, že e-shop zrušil. Psal mi i dopis včera, tak to musím vědět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2007 09:15 Vrubouš Re: Lala
Nezrusil,mozna ho jen pozastavil...Zacne dohlizet snad i na kvalitu vyrobku a nepujde mu jen o penize z vydelku,jak sam uvedl...Treba za pul roku bude kvalita uplne nekde jinde:).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2007 09:11 Muž Lala [0] – konec e shopu
Vy jste se tady tak brutálně rozkecali, že p. Vávra zrušil e-shop. Myslíte si, že to je dobře????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 22:02 Mečovka64
Pan Vávra možná ( řekl bych že určitě ) udělal chybu , když posílal náhradní roslinky místo těch , který si člověk objednal , ale on je momentálně neměl . Daleko férovější by bylo kdyby jednoduše napsal email , že vámi požadované rostlinky zrovna nemá a domluvil se s vámi na dalším postupu . Nějaká ta chybička se vloudí vždycky , tak ho za to snad neukamenujeme ;-)
....
Ještě bych chtěl reagovat na příspěvky , které se odvolávají na převahu negativních ohlasů v této diskusi . Když akvarista bude spokojen , nemá potřebu nadále svoji zásilku nějak řešit na DF . Když spokojen nebude , okamžitě otevře téma a bude špinit prodejce jak jen může . Nepočital jsem přesně , kolik lidí zde mělo problém , ale jsem si jist , že na prstech bych to spočítal . Jenže pan Vávra nemá jen několik málo zákazníků , má jich stovky a mě by zajímalo , proč si ti ostatní nestěžují . Že by byli spokojeni?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 20:51 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: Nik
Nik:až tady bude 10 spokojených a jeden nejpokojenej člověk,tak nad tim mávnu rukou,ale to bohužel neni....a obětni beránci---člověk co má penize,si nebude kupovat pár kytek po netu za 15kč,ale zajde do zveráče a tu stejnou si koupi za 50kč,takže to bohužel nejde:-)myslim že každej obyč. člověk se snaži ušetřit,aby mu něco zbylo na dalši důležitějši věci:-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 20:44 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: Nobody
Nobody:a nebere?četl ste všech cca 100 přispěvků?a i když se to snažil vykompenzovat a stejně to nedopadlo dobře?no bohužel ten začátek by se měl každej snažit a né pouze vydělat:-)a já někomu beru chut do podnikáni?to že neni schopen dodat co slibuje,to přeci nikomu nic neberu,ale dotyčnej přicházi o kšeft...já každýmu rád udělám kšeftanoale chci vidět kvalitu za moje penize...a k tej spoustě lidi...zkuste spočitat kolik lidi psalo a kolik jich bylo takovejch a makovejch:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 20:22 Muž Nik [191] Re: mch.sokolov
V tomto pripade p.Vavra nedokazal poslat rostlinky na kterych byly jednotlivi lide domluveni...Podle me to zas neni jen tak...Z tveho prispevku mi to vyznelo jako by to bylo uplne normalni...Je to jako kdyby sis koupil auto a prislo ti bez svetel z oduvodnenim,ze je to zcela normalni a neni mozne uspokojit vsechny zakazniky...?
Sice porovnani auta a akva.rostlin neni prilis stejne,ale jako priklad to staci.Snad pochopis co sem tim chtel rict.

Porovnání chápu. Nechápu kde ve svém příspěvku jsem se zmínil o tom, že je normální, aby člověk dostal něco jiného, než si objednal. S tím samozřejmě nesouhlasím, ale na druhou stranu vím, proč se to stalo - právě proto, že chtěl dotyčnému člověku vyjít vstříc. Ale to vy, kteří něco takového neprovozujete zatím nemůžete pochopit.

...a ted z druhý strany,je špatný kritizovat?
Je rozdíl mezi objektivní kritikou a subjektivně zabarvenou kritikou. VELKÝ. Vysvětlováním bychom zabrousili do roviny psychologie.
pro Vás asi penize v životě nehrajou roli,jsou tu lidé kteři ještě nevydělávaj a vše si musi hradit z kapes rodičů!
I když vydělávám, tak pro mne peníze znamenají stejně, možná i více než pro ty, co si je berou z kapes rodičů.
Dle Vás by se měla psát asi jen chvála,to bohužel nejde
Ne, chválu pořád psát nejde. To bychom usnuli na vavřínech a nikam se neposunovali. Kritika je důležitá. Mnoho kritiky bez špetky chvály je pokořující a odrazující. Sám pán Vávra se snažil vyjít vstříc akvaristům, kteří si stěžovali na emerzní rostliny velkých pěstíren. Jeho dobrý úmysl už teď přišel vniveč. Samozřejmě stojíme před otázkou, zda byl tento dobrý úmysl vůbec životaschopný.

K těm obětním beránkům: Když nemáte dost peněz a hledíte na každou korunu, proč to tedy zkoušíte? Proč nepočkáte, až to zkusí někdo, komu na té koruně tolik nesejde a bude schopen napsat onu reálnou kritiku? Je velice jednoduché ze sebe udělat obětního beránka a pak někoho očernit. Opravdu velice jednoduché.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 20:20 Nobody mch.sokolov
Vy se domníváte,že p.Vávra bere zákazníky na hůl?
Pokud by to tak bylo,proč by se obtěžoval něco psát do DF?
Kde máte ty spousty nespokojených lidí?
Myslím si,že s tímto obchodem začíná a chybička se může vloudit. ;-) Hlavně,když je ochoten ji řešit! :-) Touto kritikou,že se něco nepovede,berete chuť tomuto člověku do dalšího podnikání. :-( a tím i ke zlepšení jeho zásilek a rozvoji.A toto není ubohé? ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 19:57 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: Nobody, Nik
Doporučil bych přečist celý strom a pak tu psát o USA!spousta lidi tu byly za pokusného králika:-)a p.Vávra celé téma sledoval a i přispival,takže se mohl snažit trocha:-)a ted z druhý strany,je špatný kritizovat?pro Vás asi penize v životě nehrajou roli,jsou tu lidé kteři ještě nevydělávaj a vše si musi hradit z kapes rodičů!Dle Vás by se měla psát asi jen chvála,to bohužel nejde:-)já osobně sem RÁD,když si lidi o tom popovidaj a z toho se odrazim jestli koupit či nekoupit..pokud bych byl prodejcem a slibil že prodám tohle a tohle,bude v tom za určitou cenu tohle a tohle,to by se mělo dodržet:-)to,že je to levnějši než kdekoliv jinde,by mělo přilákat zákazniky a ne je brát na hůl!! X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 19:54 Vrubouš Re: Nik
Nik dobre,je to mozna tvuj nazor...Ale kdyz spoleham na nekoho a na jeho zbozi,tak cekam ze prijde to,na cem sme byly domluveni ne ?V tomto pripade p.Vavra nedokazal poslat rostlinky na kterych byly jednotlivi lide domluveni...Podle me to zas neni jen tak...Z tveho prispevku mi to vyznelo jako by to bylo uplne normalni...Je to jako kdyby sis koupil auto a prislo ti bez svetel z oduvodnenim,ze je to zcela normalni a neni mozne uspokojit vsechny zakazniky...?
Sice porovnani auta a akva.rostlin neni prilis stejne,ale jako priklad to staci.Snad pochopis co sem tim chtel rict.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 19:16 Muž Nik [191] Re: Nobody
Víte jak to je: "Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde."
Rovněž se živím prodejem a vím, že spokojený zákazník to poví maximálně dvěma lidem. Nespokojený zákazník to řekne dvaceti až třiceti - díky internetu se tento počet zmnohonásobuje, což může začínajícího podnikatele porazit. Takže vy ostatní místo toho, aby jste se pokusili budovat konkurenci těm třem až čtyřem pěstírnám v republice, tak si raději jako správní Češi zanadáváte kvůli blbým třem stovkám, které úplně normálně prolijete hrdlem za jeden maximálně dva páteční večery v hospodě a máte z toho akorát kocovinu.
Před měsícem jsem objednal rostlinky od Rataje, za 250,- Kč jsem dostal podobné chudinky, jako jsou vyfoceny tady - bohužel u druhů, které se hůře chytají a nejsou to žádní rychlerostoucí sprinteři, kteří se chytí i z jednoho lístečku.
Někdy se zkuste zamyslet, jak podáváte svou kritiku nějaké firmy, jestli není spíše subjektivně zabarvená s tím, že už dopředu jste očekávali něco špatného a pak jste se chytli první maličkosti, jak to ventilovat a náležitě to prohnat emotivními eufenismy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 19:11 Nobody Lisak
Já si myslím,že byste tento problém měl nejdříve řešit s dotyčnou firmou,než psát do veřejného DF.
Pokud by se k Vám firma zachovala"špatně"např.:nedá náhradu,dělá mrtvého brouka atd.....Pak zveřejnit! ;-)
Takto vlastně riskujete žalobu - požkozování dobrého jména firmy.V USA by Vás to mohlo stát pěkný balík peněz(občas i v Evropě). :-)
Stát se může vše a je to potřeba vyřešit.Ale ne veřejně!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 18:57 Muž Lisak [3] Re: Nobody
Ano jsem asi divnej za to že ventiluji to že za svoje penize nedostanete to co si obědnate. Máte recht.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 18:47 pavel77 Re: Nobody
Děkuji moc za podporu, ano máte pravdu, nicméně objednávky opravdu utlumíme tak,aby k tomuto opravdu nedocházelo, mějte se
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 18:39 Nobody Re: pavel77
To chce klid a nohy v teple! ;-)

Nikdy se nemůžete zavděčit všem zákazníkům.To až moc dobře znám! :) Kde je 98% zákazníků spokojených,tak se vždy najde někdo,kdo má problém! :-( ,který je nejlepší ventilovat na veřejnosti dříve,než to řeší s prodávajícím!

Nenechte se odratit jedním"d......m"! :-)

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 18:31 Muž Lisak [3] Re: Pavel77
No psal jste mi stonkove rostliny po 3 kusech v košíčku, to jest třeba Myriophyllum scabratum(15Kč)- 4 košíčky( mělo by tedy dojít 12 rostlin )a bylo tam 5 rostlinek celkem,Ceratopteris siliquosa(15Kč) - 2 košíčky ta byla rozdrcená a byli tam 2 kusy celkem, a kdybych chtěl jiné rostliny tak jsem vám napsal a psali jsme si den před tím a vy jste se ani nazmínil že některé druhy nemáte, třeba ta Ludwigia repens mi v akvariu vůbec nejde, ale je fakt že to nemůžete vědět. A ty 300 kč jsem psal že to je včetně poštovného, no ja jsem spokojen nebyl, třeba jsem opravdu jediný nespokojený a ještě ke všemu moc náročný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 17:55 pavel77 – reakce
Dobrý den, tak jsem přečetl všechny ty nespokojenosti a podle nich jsem udělal rozhodnutí :-( , snažili jsme se za ty rostlinky co nejvíc vydělat a tady vidíte výsledek, už nebude žádná firma, ale pouze prodej ,,přebytků", dříve to takhle bylo a výsledky byly výborné, nikdo si nestěžoval, všem se omlouvám za vzniklé potíže, jsem také velice rád, že i přes to že to vypadá, že jsou všichni naši zákazníci nespokojení, tak právě naopak je většina spokojených, ale to nestačí, spokojení musí být všichni, ono někdy je menší lepší, mějte se tone

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1709x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15292-rostliny-vavra